Metrelik Kumaş Satın Alan

Metrelik Kumaş Satın Alanlar

Kumaş parçası alanlar. Dokuma kumaşlar iki takım ipliği dik açılarla birbirine geçirir. Yatay genişlikteki iplikler, atkı iplikleri veya çekme iplikleridir. Ve bir kumaş parçasındaki dikey iplikler, çözgü iplikleri veya uçlarıdır.

Dokuma kumaş

Kiloluk Kumaşlar sadece materyallerinde, liflerinde değil, aynı zamanda ipliklerin işlenmesinde de farklılık gösterir. Başarılı bir giysi parçası için kesim, uyum ve hepsinden önemlisi kumaş seçimi belirleyicidir. İnternette kumaşlar giderek daha fazla satın alındığından ve herkesin bir mağazada kumaş seçme fırsatı veya zamanı olmadığından, aşağıdaki listede en yaygın kumaşların kısa bir açıklamasını bulacaksınız.

Dokuma kumaşlar

Asetat

Kadife kumaş satışı,parça kadife kumaş,kilo ile kadife kumaş,kiloyla kadife kumaş,kilo ile kadife satanlar,parça kadife satanlar,kilo ile kadife satışı,toptan kadife alanlar,parça kadife kumaş alanlar,kadife kumaş satın alanlar,Zeytinburnu kadife kumaş,Ankara kadife kumaş,İzmir kadife kumaş,kayseri kadife kumaş,çorlu kadife kumaş,Sakarya kadife kumaş,parça kadife satan yerler,
Kadife kumaş satışı,parça kadife kumaş,kilo ile kadife kumaş,kiloyla kadife kumaş,kilo ile kadife satanlar,parça kadife satanlar,kilo ile kadife.

Kumaş alanlar. Asetat hoş yumuşak bir selüloz lifidir ve doğal suni liflerden biridir. Lif esas olarak ahşap ve asetik asitten elde edilir. Asetat hoş bir yumuşaklık hissi verir ve ipeksi bir parlaklığa sahiptir. Bu malzeme boyutsal olarak çok kararlıdır ve genellikle astar olarak kullanılır. Asetat ısıya çok duyarlıdır. Kumaşı sadece düşük ayarda ütüleyin ve kurutma makinesine koymayın.

Metrelik Kumaş Satın Alanlar

Batiste

Düz dokumada çok ince ve hafif kumaş. Batiste farklı malzemelerden yapılır ve pamuk, keten ve ipek batiste arasında bir ayrım yapılır. Doğal ipek veya suni liflerden yapılan batiste toile ve renkli batiste de zefir olarak bilinir. Batiste gömlek ve bluzlar için kullanılır, ancak hafif pantolon yapımında da kullanılır.

Brokar / PARÇA KUMAŞ ALINIR… 0536 336 43 43

Kumaş alanlar Şenlikli günler için bir kumaş. Brokar, parlak ipliklerle nüfuz eden, az çok güçlü bir parlaklığa sahip, güçlü desenli jakarlı bir kumaştır. Gümüş ve altın ipliklerle işlenmiş bir kumaşı tanımlamak için kullanılırdı.

Şönil

Kadife benzeri bir kumaş.  Ancak şönil her iki tarafta kadife bir yapıya sahiptir.

Şifon

Peçe benzeri, yarı saydam, çok hafif pamuk, ipek veya karışık liflerden yapılmış kumaş. Şifon, çok katlı elbiseler veya eşarplar için kullanılır.

Basma kumaş metre fiyatı

Su tutmaz ve hafif parlak yüzeyli pamuklu kumaş. Bu amaçla pamuklu kumaşın bir tarafı emprenye edilmiştir ve mumlanmış gibi görünmektedir.

Kordon ve kadife

Pantolon ve ceketler için popüler nervürlü kadife. Bebek kordonu (ince uzunlamasına kaburgalar), cenua kordonu (orta geniş kaburgalar) ve geniş kordon (geniş kaburgalar) arasında bir ayrım yapılır. Kordon, pamuklu yünden veya karışımlı kumaşlardan yapılır ve ayrıca streç kordon olarak da mevcuttur.

Krep kumaş alanlar İpek veya sentetik elyaftan yapılmış yumuşak ve akıcı kumaş. Şenlikli elbiseler veya bluzlar için uygundur.

Kumaş parçası satan yerler,kumaş parçası satan kişiler,parça parça kumaş satanlar,çuvalda kumaş satanlar,defolu kumaş satanlar,ucuz kumaş parçası satanlar,kumaş arçası alan yerler,kumaş parçası nereden alırım,kumaş parçası nerelerde satılır,kiloyla kumaş parçası,kiloluk kumaş parçası,kilo ile kumaş parçası,
Kumaş parçası satan yerler,kumaş parçası satan kişiler,parça parça kumaş satanlar,çuvalda kumaş satanlar,defolu kumaş satanlar.

Krep saten

İpek veya sentetik elyaftan yapılmış yumuşak ve akıcı kumaş. Şenlikli elbiseler veya bluzlar için uygundur. Krep Saten, kullanılabilen parlak ve mat bir yüzeye sahiptir.

Kırışıklık veya çökme

Kırışık efektli kumaşlar – gömlekler ve bluzlar veya etekler için idealdir. Ütülenmesi gerekmez.

Kot kumaş satan yerler

Bu, kot pantolonun yapıldığı iyi bilinen ve popüler bir malzemedir.

İki iplik kumaş

Kumaş alan. Her iki taraf da desen veya renk olarak farklıdır. Her iki taraf da kumaşın sağ tarafı olarak kullanılabilir.

Pazen

Takım elbise ve ceketler için ince kumaş. Çoğunlukla malzeme bakire yünden yapılır ve yumuşak ve rahattır.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ ALIYORUM… 0536 336 43 43

Havlu kumaş

Döngüler ile kumaş. Havlu, bornoz veya kazak ve ceketler için kullanılır. Havlu kumaş, streç havlu veya kesik halkalı kadife havlu olarak da mevcuttur.

Gabardin metre ile satın alanlar.

Takım elbise ve ceketler için ince kumaş. Özel dokuma sayesinde kumaş ince diyagonal nervürlere sahiptir.

Georgette

Hafif kum hissi veren ipek veya yünden yapılmış yumuşak, akıcı kumaş.

Dimi

Kumaş alanlar.  Pantolon için popüler kumaş. Kumaş türü gabardine benzer ancak daha kalındır.

Organze

Sadece ipekten yapılmış organze gibi ve daha da sert.

Poplin kumaş satın alan yerler

Çoğunlukla pamuktan yapılmış, son derece ince çapraz şeritli, pürüzsüz, hafif ışıltılı kumaş.

Bir yanda kalın tüylü ağır kumaş. Genellikle pamuktan (pamuk kadife), ipekten, viskozdan (ipek kadife) veya polyesterden (panel kadife) yapılır.

Tafta Metrelik Kumaş Satın Alanlar

kışlık spot kumaşçılar,kışlık spot kumaş alan, kışlık spot kumaş alanlar, spot elbise kumaşı alanlar,spot kot kumaş satın alanlar,spot gabardin kumaş alan yerler,spot penye kumaş satanlar,spot kot satanlar,spot kumaş satanlar,spot viskon kumaş satanlar,spot sandy kumaş,İstanbul spot kumaşçılar,adana spot kumaşçılar,çorlu spot kumaşçılar,Çerkezköy spot kumaşçılar,yazlık spot kumaş,spot kumaş nereye satarım,
kışlık spot kumaşçılar,kışlık spot kumaş alan, kışlık spot kumaş alanlar.

Abiye veya gelinlik için Belieber kumaşı. Tafta hışırdar, parlar ve çok serttir.

Tül satan yerler.

Kumaş alanlar . Çoğunlukla suni ve sentetik liflerden yapılmış delikli şeffaf, sert kumaş.

Tüvit kumaş fiyatı

Parça kumaş alanlar. Yünlü bir yüzeye sahip kumaş, el dokuması gibi görünüyor. Takım elbise, kostüm ve ceketler için popüler.

Kadife kumaş satın alanlar

Yumuşak, fırçalanmış yün kumaş. Paltolar ve ceketler için popüler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın