Metre İşi Kumaş Alınır Viskon Ne Tür Kumaş

Viskon: Ne tür bir kumaş, avantajları

Kilo işi Viskon, doğal selüloz lifi içeren bir kumaştır. Kumaş, yapay bileşenler sayesinde belirli özellikler kazanır. Kumaş satın alanlar üretimi sırasında bileşimi değişirse, malzeme daha doğal bir kalite kazanır. Kadın ve erkek giyim üreticileri toplu olarak viskon satın alır. Malzeme, parlaklığın varlığı ile hafif özelliği nedeniyle yaygın olarak kullanılmaktadır. Viskon elbise, bluz, erkek pantolonu ve gömlek dikmek için uygundur.

AVANTAJLAR

Kilo İşi Penye. Bu kumaşın ana avantajı hijyendir. Viskon, çocuk kıyafetleri oluşturmak için yaygın olarak kullanılmaktadır. Kumaş mükemmel higroskopikliğe sahiptir, bu tür ürünlerde cilt aşırı nem biriktirmez ve bir elektrostat oluşturmaz. Viskon vücuda hoş gelir ve alerjik reaksiyonlara neden olmaz.

Parti kumaş alanlar. Saf haliyle doğal viskon pürüzsüz ve hassas bir yüzeye sahiptir. Ek bileşenler olmadan hızlı aşınma ve yıpranmaya maruz kalır ve yıkama işleminden hızla bozulur. Doğal ve suni kumaşlar arasındaki fark, hammaddelerde ve teknolojik işlemede yatmaktadır.

Spot Viskon malzeme, amaca bağlı olarak mat ve elastik bir kaplamaya sahiptir. Yüksek teknolojik işlemlerle lif, pamuğa, yüne veya ipeğe benzer olabilir. Viskondan yapılmış giysiler, dar bir etki yaratmadan figürün haysiyetini mükemmel bir şekilde vurgular. Örme kumaşların oluşturulmasında viskon diğer malzemelerle dönüşümlü olarak kullanılmaktadır.

VISKON TÜRLERI

Viskon kumaş aşağıdaki çeşitliliğe sahiptir:

  • düz boyalı – elastik bir yüzeye sahiptir ve elektrostatik birikim oluşturmaz;
  • basılı – bir desen yazdırarak oluşturulur;
  • basılı yağ – gücü ve yıkamaya karşı direnci ile ünlüdür;
  • bezelye – moda trendlerinin zirvesinde tutulan büyük bezelye kılığında renkler içerir;
  • polyester kumaş – renk paletinin farklı varyasyonlarına sahiptir, sık aşınmaya dayanıklı ve dayanıklıdır.

ÜRETIM TEKNOLOJISI

Parça Viskon üretimi dört aşamaya dayanmaktadır:

  • iplik için selülozik bir çözeltinin hazırlanması;
  • asit zımbalama ile lif oluşumu;
  • kumaş satın alanlar;
  • kurutma.

Kumaşı oluşturan ana işlemden sonra, kütle ağartılır, preslenir ve iplik üretiminin sonraki işlem aşamaları için bir kimyasal elyaf tesisine gönderilir.

KUMAŞ UYGULAMASI

Bursa kilo ile kumaş satışı,bursa kilo işi kumaş nereden alınır,bursa kilo ile kot,bursa kilo işi kot,bursa kilo işi kumaş,bursa kilo ile kot kumaş,bursa kiloyla penye,bursa kiloyla parça kumaş, Penye kumaş kilo fiyatları Bursa, Parça kumaş satanlar bursa,

Viskon kumaş depolarda işbirliği ve zamanında teslimat için uygun koşullarda satılmaktadır . Tüketicinin şartlarını göz önünde bulundurarak viskon kumaşı bireysel sipariş ile satın alabilirsiniz.

KİLO İŞİ PARÇA KUMAŞ SATANLAR

Viskon, bölgedeki en uygun maliyetle perakendeciler ile görüşerek Moskova’da satın alınabilir. Ayrıca %60 viskon elyaf ve %40 pamuktan oluşan Türkiye malı bir viskon kumaş sipariş edebilir ve satın alabilirsiniz.

Sitemizde ribana , tığ işi , altbilgi , dijital ve daha birçok kumaş satın alabilirsiniz .

Tuval, görünüm ve renk kaybı olmadan, ancak özenle uzun süreli kullanım özelliklerine sahiptir. Kumaş, yalnızca yumuşak tozlar kullanılarak elde yıkanır. Mukavemet kaybından dolayı viskon iplikten yapılmış ürünlerin sıkılması tavsiye edilmez. Sıkma, çamaşır makinesinde düşük hızlarda yapılabilir.

Kompozisyon ve özellikleri

Spot Viskon kumaş oldukça higroskopiktir – nemi iyi emer, özellikle pamuktan 2 kat daha iyi. İnce fakat dayanıklı, az esneyen, nefes alan ve dokunulduğunda ciltte serin bir his bırakan bir malzemedir. Kumaş statik elektrik biriktirmez, bu nedenle özelliklerini geliştirmek için genellikle sentetik elyaf tekstillere eklenir.

Günlük bluz modeller,günlük etek modası,günlük saten elbiseler,günlük abiye modelleri,günlük ayakkabı modeller,gönlük gömlek modası,günlük saç modelleri,günlük pantolon modası,günlük elbiseler,

Parti Viskon iplik, renk pigmentleri ile iyi etkileşime girerken kalitesi düşmez. Endüstri, farklı renk çeşitlerinde parlak tuvaller üretir: tek renkli, çok renkli, baskılı desenli. Onlardan kıyafetler güzel ve zarif görünüyor. %100 viskon iplik olan kumaş, yumuşak ve ipeksi bir dokunuşa sahiptir, ancak suyun etkisi altında kuvvetlice büzüştüğü ve mukavemetini kaybettiği için nadiren kullanılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın