Metraj Kumaş Alanlar

Seçilen kumaş, biz zihinsel hayran ve bu bir yıl altında içini tamamen inşa ediyoruz nasıl. Ama … kumaşlar sıklıkla üretimden kaldırılır ve nihayet dekor gelince, şirket seçilen makale olabilir. Bu nedenle, en iyi seçenek – ön sipariş ve tekstil gerekli tüm hacmini satın.

Metraj Kumaş Alanlar. Genel olarak, doku, doğal kumaşlar alerji ve dokunsal neden olmaz, buna dayanarak, kimyasal

Metraj Kumaş Alanlar
Metraj Kumaş Alanlar

olarak petrolden türetilen elyaflar, doğal gazdan oluşan bitkisel veya hayvansal lifler ve sentetik selüloz … dan üretilmiş olan, doğal ayrılmıştır anti-mantar, ve termostatik antiseptik özelliklere sahip, bu doğal kumaşlar daha varsayılabilir. Ancak, uzun süreli aşınma ve yıkama sırasında bazı hoş olmayan özellikler doğal kumaşlar keşfetti – onlar hatta bazen kuru ve hızlı bir şekilde şeklini kaybetmeye uzun süre “otur”, çok buruşuk bulunmaktadır.

Buna karşılık, doğal kumaşlar, sentetik kesinlikle onların şeklini kaybeder ve şekil büyük görünmüyor uzun zaman çökmek değil. Modern Sentetik kumaş iyi “hava alabilirlik” özelliklerini (yani, hava içindeki doğal kumaşlar) sahiptir. Bugün için sentetik kumaşlar tek dezavantajı – kendi  (diğer bir deyişle, kökenli) ve az emilimi.

DOĞAL KUMAŞLAR NELERDIR doğal kumaşlar yün, ipek, pamuk ve keten bulunmaktadır. Yünden yapılmış giysileri, farklı higroskopiktir ve aşınma direnci ve iyi düzenleyiciler ve vücuda hoş sahiptir. yün giysiler bir kişinin konforlu ve rahat hisseder. Ama yün hassas kişilerde alerjik reaksiyonlara neden olabilir ve bu nedenle giysi seçimi iyice gitmek gerekir.

Metraj Kumaş Alanlar. Hırkalar, ceket, pantolon, kısa elbiseler ve ceketler – Geniş yünden yapılmış dolap ürün seçenekleri ve kumaş soğuk mevsiminde özellikle önemlidir. pamuktan, dayanıklı higroskopik ve günlük kullanım için idealdir. Pamuktan yapılmış Giyim narin veya el yıkama gerektirmez da sıcak değil, ama. İpek sentetik kumaşlar, dayanıklılık ve deri

Metraj Kumaş Alanlar
Metraj Kumaş Alanlar

ısısını düzenlemek yeteneğine sahip karşılaştırılabilir iyi sahiptir (soğuk – eğer, sıcak ve sıcak ise – yenilenir). İpek, ikinci bir deri gibi, hafifçe insan bedeni saran ve ısı, rüzgar veya soğuk ya da diğer negatif hem de enerji korur. İpek alerjik reaksiyonlara neden ve hatta en “ateşli” alerji için uygundur etmez. Len doğal ve fiziksel konfor ortamı yaratır.

Biraz kirli Len mükemmel su emme ve boyutsal stabiliteye sahiptir. Sentetik liflerin küçük bir miktarının ilavesinin tam bu sorunu çözer rağmen keten kumaş ürünlerin tek dezavantajı, güçlü kırma olup. Metraj Kumaş Alanlar. SENTETIK KUMAŞLAR NELERDIR Sentetik kumaşlar listesi deneysel kimyacılar viskon, mikrofiber, naylon, akrilik sorumlu çalışmalarına çok geniş ve sürekli güncellenen sayesinde … selüloz, hava geçirgenlik ve higroskopiklik gibi doğal dokuların bu tür özelliklere sahip olan elde edilen viskoz, şaşırtıcı tüketici kırışıklık direnci ve pratiklik olup. Viskos Plaj elbiseler ve hafif yaz yensiz Modern modacı gardırop süsleyen ve çok uzun bir süre sürecek. Akrilik ve yün gibi görünüyor, ama yeterli değil nefes ve yıkama sonrası kötü şeklini korur. Mikrofiber iç ve spor üretiminde b / c lif özelliklerini geliştirmek için kullanılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın