Likralı Gabardin

Pantolon, ceket ve diğer kadın giyim kolayca otomatik yanıt, tahrif etmeye daha şık ve kolay giyimi, Akıllı serbestçe, yeni vücut özgür hissedebilirsiniz kıvrımlar, Lycra ekledi. Hem yüksek kaliteli takım elbise, ceket ve taşırken benzeri, aciliyet ve sıkışık, tişört,spor pantolon ve Lycra biraz ekleyerek diğer triko ufak duygusu, zinde ve rahat hem serbestçe vücut streç giymek değil, taşıyabilir yapacak.

Likralı Gabardin. Likra çok geniş kapsam, özel ceket, takım elbise, elbiseler, pantolon, triko ve dahil ekstra konfor eklemek için giyim her türlü verir.

Büyük ölçüde rahatlık hissini geliştirmek ve giyim çeşitli sığdırmak, yeni bir canlılık gösteren giyim her türlü yapmak için

Likralı Gabardin
Likralı Gabardin

kumaş, ve kırışıklık geri yeteneğinin hissini artırır.

Giyim üç unsurdan biri olarak, kumaş sadece stil ve giysiler özelliklerini yorumlamak, aynı zamanda doğrudan giyim renk, şekil performansını etkilemez olabilir. Giyim geniş dünyasında, giyim kumaşları her geçen gün, değişiyordu.

İlk olarak, pamuk: Pamuk  tekstil her türlü genel bir terimdir. En yaygın pamuk şunlardır

Pamuklu Adından da anlaşılacağı gibi bir sıcaklık, nem, ısı, bir alkali, sağlık ve diğer özellikleri ile hammadde olarak tüm dokuma pamuktur. Moda, rahat giyim, iç çamaşırı ve gömlek yapmak için kullanılır. Kolay sıcak, yumuşak yakın, nem emme avantajı, havalandırma çok iyi sahiptir. Onun dezavantajı giyildiğinde, hep ütü gerekir, eski gevrek değildir ve güzel bir görünüm kaydırmak için o, kat kolay, küçültmek için kolay kolay.

Likralı Gabardin. İnce seyrek pamuk: Doğru ince pamuklu mekik” dir. Bu sadece, daha iyi dokuma iyi ama pamuk işlemek edilir. Bu gibi kumaşlar tüylenmeyi önlemek en üst düzeye çıkarmak.

Polyester: bir harmanlanmış saf pamuk ve polyester pamuk kumaş açısından zıt olarak, harmanlanır. “İnce pamuklu mekik” ile ilgili olarak bunu boncuklanma noktaya kolay. Çünkü Ama nispeten saf pamuklu kumaş polyester bileşeni saf yüz daha kötü o

Likralı Gabardin
Likralı Gabardin

kadar kolay kırışmazlar o yumuşak, ama higroskopik olmaktır.

Pamuk, daha yumuşak parlak yumuşak his hammadde, kumaş renk tonu, özel kimyasal işlem görmüş yüzey olarak pamuk yıkandı ve kırışma hafif derece eski malzemenin anlamda bir kısmını yansıtır. Bu gibi giysileri üzerinde yıkama olan varyasyonları, kolayca avantajı vardır. İyi yıkama bez peluş yüzey düzgün ve benzersiz tarzı vardır.

Likralı Gabardin. Pamuk: Buz pamuk, nefes alabilen ince ve yaz karşı çok havalı. Bir pamuk üzerinde Popüler noktası, kaplama, tek bir renk tonu renkler, beyaz, yeşil, pembe, açık kahverengi, vb nefes pamuk buz, soğuk özellikler ekledi. Yumuşak hissedin ve serin hissetmek pürüzsüz. Doğal kıvrımlar yerine şeffaf giyilen kitabı ortaya çıkarın. Elbiseler, Capri pantolon, gömlek kumaş yapmak için uygun Bayan, stil giymek zorunda değilsiniz, yaz giyim iyi kumaş yapılmıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın