Kumaş Satın Alanlar Kumaş Alanlar Nerede?

KUMAŞ SATIN ALANLAR – KUMAŞ ALANLAR – Müslin düz dokuma ile pamuk, keten veya ipekten yapılmış en iyi kumaştır. Genellikle elbiseler veya perdeler için kullanılır.

Baskılı kumaş alanlar baskılı desenle süslenmiş bir yüzeye sahip kumaş. Başlangıçta, baskılı kumaş elle – dolgu ile üretildi. Daha sonra “Baskı kumaş” terimi, kumaş baskı makinelerinde desen uygulanan kumaşlar için de kullanılmaya başlandı.

Kilo ile Organze  polyester, ipek veya viskozdan yapılmış ince, sert şeffaf bir kumaştır.

Ucuz Kanvas  kalın iplikten yapılmış ağır, yoğun kenevir, keten veya yarı keten bir kumaştır.

Brokar  altın, gümüş veya bunların diğer metallerle alaşımları ile metal ipliklerden yapılmış bir desene sahip ipek veya polyesterden yapılmış ağır bir kumaştır. Genellikle bir keten, ipek, pamuklu atkı üzerine bir metal iplik (veya düzleştirilmiş bir metal iplik – bir şerit) sarılır.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ DEĞERİNDE ALINIR… 0536 336 43 43

Parça çarşaflık kumaş,kiloluk çarşaflık kumaş,kilo ile jarse kumaş satanlar,jarse kumaş satan yerler,kilo ile yatak kumaş,parça yatak kumaş,yataklık kumaşlar,parça kilo ile,ucuz kot kiloluk,kiloluk ucuz kot,parça kumaş Zeytinburnu,Zeytinburnu kumaşçılar çarşısı,kilo ile parça kumaş Çerkezköy,
Parça çarşaflık kumaş,kiloluk çarşaflık kumaş,kilo ile jarse kumaş.

Pike karmaşık bir dokumada pamuk ipliği veya kimyasal liflerden yapılmış bir kumaş, örme kumaştır. İki atkılı, ön yüzünde kabartmalı enine nervürlü veya daha nadiren dışbükey geometrik desenli yoğun pamuklu kumaş. Desen genellikle küçüktür, karmaşık değildir (eşkenar dörtgenler, kareler, petekler), şerit pratikte bulunmaz. Pamuklu pikeden yazlık elbiseler, takım elbiseler, yazlık şapkalar, çocuk kıyafetleri ve iç giyim dikilir. Süslemeler, yakalar vb. için de geçerlidir. Rayon pike, ön tarafta uzunlamasına nervürlerle üretilir. Sadece elbise kumaşı olarak kullanılır.

Poliüretan elyaflar veya elastomerik poliüretan iplik poliüretan kauçuklardan elde edilen sentetik bir ipliktir.

ZEYTİNBURNU KUMAŞÇILAR ÇARŞISI

Poplin Kumaş alanlar – pamuklu, ipek veya yünlü kumaş (sözde tekrarlar veya nervürlü olarak adlandırılır), yoğun, parlak, pürüzsüz, yumuşak. Düz dokuma olarak üretilmiştir. Atkı ipliklerinin düz olması ve çözgü ipliklerinin yoğunluğunun atkı ipliklerinden daha yüksek olması nedeniyle, kumaşın ön ve ters tarafı, küçük bir enine iz oluşturan çözgü ipliklerinden oluşturulur. .

Tekrarlar – düz dokumadan elde edilen dokumalardan oluşan pamuklu veya ipek kumaş – temel veya atkı tekrarları. Ana tekrarlarda ana bindirmeler atkıdan daha uzun (takviyeli), atkıda ise tam tersine atkı bindirmeler ana bindirmelerden daha uzundur.

KİLOYLA KUMAŞ.

Parti Viskon lifi, viskon – doğal selülozun işlenmesiyle elde edilen yapay selüloz lifi. Tekstil ve kord iplikleri ve kesikli lifler şeklinde üretilir.

Keçe kumaş satanlar keçeli yünden yapılmış yoğun dokuma olmayan bir tekstil malzemesidir. Genellikle amaca göre farklı kalınlıklarda paneller şeklinde yapılır.

Kilo ile Gabardin çözgü için iki ucunda bükülmüş ve atkı için daha az ince, tekli çok ince merinos ipliğinden yapılmış yünlü bir kumaştır. Özel bir dokuma türünün kullanılması nedeniyle – karmaşık bir dimi, ön yüzeyde 60-70 ° ‘lik bir açıyla eğik giden belirgin bir küçük yara izi oluşur.

Gipür kabartma düzensiz desen öğelerinin ince demetlerle birbirine bağlandığı dışbükey desenli bir desene sahip örgülü bir danteldir.

Parça kumaş alanlar nerede,ucuz kumaş satanlar nerede,kumaş nerede bulurum,parça kumaş nerede bulurum,stok kumaş alanlar nerede,parti kumaş alanlar nerede,spot kumaş alan nerede,parti iplik alanlar nerede,ucuz kumaş nerede bulurum,ucuz kot nerede bulurum,ucuz iplik nerede bulurum,
spot kumaş alan nerede,parti iplik alanlar nerede,ucuz kumaş nerede bulurum,ucuz kot nerede bulurum,ucuz iplik nerede bulurum,

Goblen sentetik elyaf ilaveli yünlü, pamuklu, dokunuşa ipek, yumuşak, tüy bırakmayan kumaş. Bu kumaş alanlar üç, dört veya daha fazla iplik sisteminden oluşan karmaşık büyük desenli bir dokuma ile üretilir; iki katlı, ağır veya orta-ağır, iri desenli, tek renkli veya melanjdır.

Jersey kumaş satanlar yün, pamuk, ipek, suni ipek veya sentetik ipliklerden yapılmış çözgülü örme (birçok iplikten) örme kumaştır. Belli bir esnekliğe ve esneme yeteneğine sahiptir.

Jakar kumaş satanlar büyük bir desene sahip yoğun bir kumaştır. Bu dokuma dokuma teknolojisi ile kabartmalı desen tabana dokunur. Hem çözgü hem de atkı ipliklerinin sayısı birkaç yüze ulaşabilir, kumaş özel jakarlı dokuma tezgahlarında yapılır.

Georgette yünlü, hafif, çok ince, yarı saydam bir kumaştır ve dokunması serttir. Düz dokumada üretilir (iplik yoğunluğunun temeli atkıdan çok daha yüksektir). Düz boyalı ve baskılı olarak mevcuttur. Bu kumaş krep georgette’e benzer. Bayanların şık elbiseleri ve bluzları georgetteden dikilir.

Krep kumaş alanlar genellikle düz renkte ipek bir kumaştır. Özel pansuman nedeniyle, tüberküller gibi pürüzlü bir yüzeye sahiptir.

Parti Şifon krep orta derecede parlaklığa sahip ipek bir kumaştır, atkıda değişen sol ve sağ bükümlü krep kullanımı nedeniyle yüzey ince tanelidir. Kumaş, tabanda ham ipekten ve atkıda krepten düz dokuma olarak üretilmiştir; düz boyalı ve baskılı olabilir. Bluzlar, elbiseler, şallar krep yapılır.

Kumaş Alanlar Kumaş Alan Parça Kumaş Alanlar Stok kumaş Alanlar Parti Kumaş Alanlar Kilo İle Kumaş Kiloyla Kumaş Kiloluk Kumaş Kilo İle Parça Kumaş Al
Kumaş Alanlar Kumaş Alan Parça Kumaş Alanlar Stok kumaş Alanlar Parti Kumaş Alanlar Kilo İle Kumaş Kiloyla Kumaş Kiloluk Kumaş Kilo İle Parça Kumaş Al

 Kumaş alanlar Krep saten suni ipliklerden yapılmış kumaşlar grubuna ait ipek bir kumaş olup, pürüzsüz, parlak ön yüzü ve krep efektli mat arka yüzü (alan yoğunluğu – 250 g / m²) olan bir saten dokuma kumaştır. Her iki taraf da ön olarak kullanılabilir.

Krep-şifon çözgü ve atkıda bükülmüş krep ipekten düz dokumada üretilen, doğal ipek ipliklerden yapılmış bir grup kumaşın krep alt grubuna ait bir kumaştır (alan yoğunluğu – 25 g / m²). Krep şifon mat bir yüzeye sahiptir.

Tavsiye Yazı:  Şifon Kumaş Nasıl Yıkanır?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın