Kumaş Parçası.

Kumaş Parçası. Dayanıklı) pürüzsüz parlak bir yüzeyi ile sıvı geçirmez ince pamuk kumaş saten dokuma. Bu ön durgunluk

kumaş parçası
kumaş parçası

pürüzsüz yüzey, bir ördek, çözgü ipliklerinin oluşturduğu değildir ve bu farklılık olan görünümü saten göz bölgesi benzeyen. Silgi – ışık, ipeksi, parlak kumaş. Bu malzemenin yüksek elastikiyet bunun çocuklar için rahat bir modelini yapmak için izin verir. Kompozisyon -% 100 pamuk. 40 derece – 30 arasında bir sıcaklıkta, bir çamaşır makinesinde yıkandı pamuk kumaş silginin geri kalanı gibi.

Polar – nispeten düşük bir ağırlıkta iyi bir hava geçirgenliği, mükemmel termal özelliklere sahiptir. Soğuk ve yağmurdan bu dokular koruma ürünleri.

Kumaş Parçası. Kadife kumaş yüzeyi havayı tutun ve ısıyı muhafaza hava cepleri oluşturur. Kumaş garanti tekrar yıkamadan sonra yığını rulo. Özellikler: düşük ağırlığa sahip yüksek sıcaklık; mükemmel “nefes”, nemin buharlaşmasını engellemez; çabuk kurur; su itici bir dış yüzeyi, dış

kumaş parçası
kumaş parçası

hava koşullarına karşı koruma sağlar. Fiziksel geniş bir etkinlik yelpazesi için uygundur. Makine, yıkama için 40 ° C

Elastik, ince, termal iç çamaşırı için uygundur. Hızlı kurutma – Bu serinin kumaşlar kumaşın her iki filaman 2 farklı türü kullanılarak dokuma bir iki tabakalı bir yapıya sahiptir, iç gövde, dış aşırı nemin uygun kaldırılmasını sağlar. Bu kumaş, diğer kumaşlara göre% 30 daha etkili kurutur. Özellikler: Bu nem buharlaşma müdahale etmeyen, iyi nefes alır (terleme zaman cildi kuru tutar); çabuk kurur; Gün boyunca konfor için deri ile temas halinde yumuşak kumaş yüzeyi. Makine 40 ° C kadar yıkanabilir

Kumaş Parçası. Polar Stretch – Her taraftan vücudun inci rahatlatmak 4 yönde uzanan kumaş, nefes alabilen, kusursuz vücudu aşırı ısınma olmadan ısıyı korur. Bebek soğuk ıslak izin vermeden vücuttan fazla nemi uzaklaştırır. Rulo kumaş yapmaz, birçok yıkamadan sonra bile rengini kaybetmez, otur olmaz ve geri alınamaz, hafif bir ağırlığa sahiptir, çok çabuk kurur. Bu alerjik reaksiyonlara neden olmaz.

Kumaş Parçası. DİKKAT: ılık suda 40 ° C yıkama için makinede çamaşır yıkama. Ütülemeyin. Kuru temizleme yapmayın. Ağartıcı veya su yumuşatıcı kullanmayın. En iyi sonuçlar için, bu malzemenin ürünün ayrı yıkanacak tavsiye edilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın