Kumaş Kumaşçı Kumaşçılar

NOT: YERİMİZ İSTANBUL  ZEYTİNBURNUN‘DA

Naylon kumaş nedir. Naylon naylon elyaf, genellikle, söz konusu bir çok ince bir naylon elyaf, kumaş içine malzemenin

Kumaş Kumaşçı Kumaşçılar
Kumaş Kumaşçı Kumaşçılar

çekme ve daha sonra oluşan, belirli bir bilimsel adı naylon, poliamid, mühendislik plastikleri geniş bir uygulama yelpazesi olarak adlandırılır. Polyamid (PA) ilk reçine lifler tarafından geliştirilen.

Kullanım naylon

Naylon kumaş sürtünmeyle aşınma direnci ünlü mükemmel, sadece tulumları, dağcılık giyim kumaş en iyi seçimdir değildir ve çoğu zaman, kumaş gücü ve sağlamlığı arttırmak için, diğer elyaf veya serpiştirme harmanlanabilir. Aşağıdaki gibi özellikler şöyle özetlenebilir:

NOT: YERİMİZ İSTANBUL  ZEYTİNBURNUN‘DA

Naylon kumaş sürtünmeyle aşınma, bu nedenle, diğer benzer ürünler kumaştan, kumaş, bir çok kat daha yüksek her türlü ilk olarak mükemmel dayanıklılık yer almaktadır. 2. Emici bir metal, sentetik kumaşlar çeşitli bir naylon kumaş tercihen.

Bu nedenle, poliester, naylon giyim fazla giysi üretimi ile daha rahat giyim. Naylon kumaş hafif bir kumaş, polipropilen sadece üzerinden sentetik kumaşlar, kış giyim tırmanma yapmak için daha sonra, bu nedenle, uygun bir akrilik kumaştır.

Kumaş Kumaşçı Kumaşçılar
Kumaş Kumaşçı Kumaşçılar

Toparlanmada mükemmeldir 4. esnek ve elastik bir naylon kumaş, harici bir kuvvet altında küçük ama kolay deformasyon, yani kullanım esnasında değişken kumaş kırışıklık.

Kumaşın zarar vermemek için ısı direnci ve naylon kumaşın ışık direnci, aşınma tabakası zayıf yıkama Dikkat edilmesi gereken bakım koşullardır.

Nispeten yumuşak, dokunmuş kumaşlar rulo halinde örülmüş kumaşlar ve daha dik duran, hem de dokuma malzemesi sınıflandırma canlandırmak için örme kumaş ve dokuma kumaş, ayırt edilmeleri için, tüm: O tip-spesifik, örneğin kumaş izleyin ayrı olarak, pamuk bez, polyester elyaf kumaş ve kumaş üç bölüme ayrılmıştır.

NOT: YERİMİZ İSTANBUL  ZEYTİNBURNUN‘DA

Yanlış yöntem, bir yığın içinde gösterilmiştir, bu nedenle, uzun bir süre boyunca depolanmış, hava için elverişli değildir, ve küflü orta kısmı, hafifçe kumaş yırtılma olabilir, pamuklu kumaş ve kumaş haslığı düşüş noktalar olacak hepimiz bu kumaş atık kumaş haline geldiğini biliyoruz.

Kimyasal lifler, yüksek polimer bileşimi de bu kimyasal iki kategoriye ayrılabilir bir lif üzerinden, suni ipek ve sentetik liflerin üretilmesi yöntemi ile işlenen bir doğal ya da sentetik malzeme olarak düzenlenmiştir. İki suni ipek, yani kamp lifler (örneğin, suni ipek elyafları, polinozik elyaflar ve benzeri) ve sentetik fiberler protein (örneğin, soya, lif fıstık ve benzeri), sentetik selüloz elyafları, nispeten büyük, polyester lifleri sentezlenmiş (yani, PET), poliamid lifler (naylon 6, naylon 66, vb), poliakrilonitril lifleri (akrilik), polivinil formaldehit lifler (polivinil alkol), polipropilen lifleri (PP), polivinil klorid lifler (polivinil klorür), poliüretan lifleri (spandeks).

NOT: YERİMİZ İSTANBUL  ZEYTİNBURNUN‘DA

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın