Kumaş Alım Yerleri

Yeni başlayanlar için iyi kumaşlar. Başlamak için, çok pahalı dikmek kolay olup kumaş satın almak için iyi bir fikirdir. Olsa hata yapma çok korkmayın – Eğer bir noktada bazı kumaş mahvediyor kadar sona erecek! Ancak, olası bir görünüm sürece bu kötü anı ertelemeye: kayma ya da bunu dikmek zaman çok fazla germek olmaz bir dokuma kumaş.

Abiyelik Kumaş.
Abiyelik Kumaş.

Kumaş Alım Yerleri. Bu gerçekten pamuk, keten veya pamuklu-keten karışımı seçmek demektir. İpek, suni ipek, parlak polyester ve pamuk forması ve diğer örme kumaş kaçının. Düz renk veya küçük baskılar ya. Onlar ortaya koymak daha zor olduğu gibi şu an için şeritler, çek ve büyük desenler kaçının.

Orta ağırlıkta kumaşlar koyulukta. Onlar işlemek için zor olduğu gibi ilk başta denim gibi gerçekten ağır kumaşlar kaçının. Aynı zamanda dikiş için ilk girişimi için kadife gibi inişli çıkışlı veya çıkıntılı kumaşların sakınmak için iyi bir fikirdir.

Kumaş satın almak için nasıl.

Kumaş Alım Yerleri. Eğer, ilk dikiş desen veya kumaş hangi satın almalıyım? Ben ilk önce dikiş desen satın kumaş için alışveriş kolay olduğunu düşünüyorum. Eğer desen var sonra, aradığınız ve ne kadar kumaş satın almak olduğunuz kumaş ne tür biliyorum. Aynı zamanda maç için herhangi bir iplik, fermuarlar, düğmeler veya diğer kavramları satın alabilirsiniz.

Kumaş Secimi.

Her zaman bu hoşuma da işe yaramaz. Eğer duramazlar bazı fantastik kumaş bulursanız bir şey dikmek için hazır olduğunuzda, seçenekleri açık tutmak için bunun 3m satın alın.

Ne zaman bir dükkanda kumaş bakıyoruz: kumaş dikiş deseni için tavsiye olanlardan biri olup olmadığını kontrol edin.

Fantazi Kumaş.
Fantazi Kumaş.

Biraz kumaş önüne sermek ve kumaş askıda kalıyor (kendi asmak denir) nasıl bir göz var. Bunun hissediyorum sever misiniz? o yumuşak ya da sert mi? Yapmak planlıyoruz ne bu uyum mu? Kumaş cızırtılı mı?

Etiketine bir göz – lif içeriği ve bakım talimatları hakkında bazı bilgiler olmalıdır. Makine yıkayabilirsiniz yoksa sadece temiz kurumaya mı? çok yüksek bakım gibi geliyor ise, hareket.

Kumaş Alım Yerleri. Kumaş Secimi. Kumaş yapılmış planlanan projeyi görselleştirin. doğru görünüyor mu? Sevdin mi? Size uygun bir renkte kumaş var mı?

Kumaşın genişliğini kontrol edin. Kumaşlar farklı genişliklerde yapılır: özellikle 150cm (60 “) ve 115cm (45”). Eğer satın almak için gereken kumaşın hangi uzunluğu öğrenmek için desen bak. Eğer her ihtimale karşı yıkama% 10 büzülmesine izin vermek üzere yeterli kumaş satın emin olun.

Acele etmeyin – Sen rulo kumaş kesim yaşadım bir kez genellikle bunu satın içine acele etmeyin geri dönemezsiniz.

Farklı kumaş türleri ve kumaş mağazaları yolunuzu bulma ile ilgili daha fazla yardım için, ben kitap ya da tavsiye ederim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın