Kumaş Alanlar Kot Kumaş Alan Kimler?

Kumaş alanlar. Bu, açık mavi ile neredeyse beyaz bir kot pantolon giyiyorsanız, giysilerinizin koyu mavi veya siyah kot pantolonlar kadar ısıyı emmemesi gerektiği anlamına gelir. Ayrıca güneşin sıcaklığının en yüksek olduğu zamanlarda dışarı çıkıyorsanız, üzerine daha ağır bir denim malzeme koymak istemezsiniz.

Bu faaliyetlerden kaçınılamadığı durumlarda daha hafif kot malzeme giyin. Daha hafif kot aynı zamanda bacaklarınızın biraz daha kolay nefes almasına yardımcı olacaktır. Tabii ki, kot pantolonunuz denim ve sentetik karışımı ise, gününüze devam ederken nefes alabilir herhangi bir faktör almayı unutabilirsiniz.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİNİ BEN ALIYORUM… 0536 336 43 43

Kot firesi,kot firesi alanlar,denim firesi,kot firesi alan kimler,kot firesi nereye satarım,kot firesi kim alıyor,kot firesi nereye satarım,kot firesi alan firmalar,kot firesi satan alan,kot firesi alımı yapan,kot firesi alımı yapanlar,kot firesi satın alan kişiler,denim firesi alan,denim firesi alan yerler,denim firesi alan kişiler,kot firesi alan kişi,kot fire parçası alan,kot fireleri alanlar,kot hurdası alan,kesimden çıkan kot firesi alan,

Yaz yaklaşırken gardırobunuzu yeniden değerlendirmenin ve bir kat kaybetmeyi düşünmenin tam zamanı. Ancak bu sezon görünümünüzü yenilerken, renk trendlerinden ve bu sezon denimin ne olduğundan daha fazlasını aklınızda bulundurun. Daha sıcak yaz aylarında giymeyi seçtiğiniz kumaşlar, yalnızca görünümünüz üzerinde değil, konfor seviyeniz üzerinde de büyük bir etkiye sahip olabilir. Birden fazla şekilde serin kalmanıza yardımcı olmak için, bu sezon gardırobunuza rehberlik edecek en iyi (ve en kötü) yazlık kumaşlar burada.

PARÇA KOT KUMAŞ

Parti Denim Nefes Alır mı? Denim, işler zorlaştığında sert olacak şekilde tasarlanmış ağır bir kumaştır. Bu, vücudunuzun nefes almasına izin vermek için yapılmadığı anlamına gelir. Yaz aylarında kot giyerseniz, en utanç verici yerlerde ter atacaksınız.

Spot Denim ve nefes alabilen yapısı veya eksikliği hakkında daha fazla bilgi edinmek için makalemizi okumaya devam edin. Denim giymeniz için gereken bilgileri doğru zamanlarda size sağlar. Serin yaz akşamları denim giysiler giymek için iyi bir fırsattır.

Bu soru hakkında çelişkili görüşler var. Bir grup insan, kotun cildi sıkıştıran ağır bir malzeme olduğu için vücudun nefes almasını engellediğini düşünüyor.

Başka bir grup insan, denim pamuktan yapıldığından nefes alabilen bir kumaş olduğunu söylüyor çünkü çoğu pamuklu kumaş nefes alabilir. Tartışmayı kendiniz çözmeye çalışabilir ve yaz aylarında kotunuzu giyebilirsiniz.

UCUZ KOT KUMAŞ

1a denim kumaş,kiloyla denim kumaş,kiloluk denim kumaş,parti denim satın alanlar,denim parçası satan yerler,parça denim satanlar,ucuz denim kumaş,ham denim kumaş alan,kiloluk denim kumaşlar,zeytinburnu denim kumaş,zeytinburnu kot kumaş,
1a denim kumaş,kiloyla denim kumaş,kiloluk denim kumaş,parti denim satın alanlar,denim parçası satan yerler,parça denim satanlar,ucuz denim kumaş,ham denim kumaş alan,kiloluk denim kumaşlar,zeytinburnu denim kumaş,zeytinburnu kot kumaş,

Bir seçenek, kumaşın tüm olumlu özelliklerini ağır olmadan sağlayan  veya sahte kot giymektir. Kot kotunuzu gerçekten kırmadıysanız, sıcak bir günde kot giymemeniz tavsiye edilir.

Sıcak bir günde kot giydiğinizde popo terlerinin kurbanı olabilirsiniz. Dikkat etmiyorsanız bu durum utanç verici olabilir. Bunun yerine kumaş alanlar ince giymek, insanlar kaza geçirdiğinizi düşünmeden günü geçirmenize yardımcı olabilir.

Sıcak Havalarda Kot Ceket Giymek

Stok Denim ceketlerin çoğu İlkbahar ve Yaz aylarında giyilmek üzere üretildiğinden bu mümkündür. Bu düşüncenin nedeni, kot ceket yapımında kullanılan kot kumaşın, kot yapımında kullanılan kot kumaştan genellikle daha hafif olmasıdır.

Soğuk bir günde sıcak kalmak başka bir konudur. Daha kalın malzemeden yapılmış ve muhtemelen üzerlerine kürk ve diğer kış aksesuarları dikilmiş olan kot ceketleri aramanız gerekecek. Tüm kot ceketler sizi sıcak tutamaz.

Normal jean denimden daha hafif olmasına rağmen, denim yazlık ceketler size yaz rüzgarına karşı iyi bir bariyer sağlayabilir. Çok üşümeden veya çok ısınmadan rahatlayabilir ve günün tadını çıkarabilirsiniz.

Artı, ceketi istediğiniz moda görünümünü yaratmanıza yardımcı olması için kullanabilir ve aynı zamanda cilveli, alçakgönüllü veya sadece eğlenmek için dışarı çıkarak kişiliğinize güç katabilirsiniz.

Kotlar Terletir mi?

Terleme probleminizin tek kaynağının giydiğiniz kot pantolon olmadığını söyleyebiliriz. Terlediğin zaman, sadece giydiğin pantolonlar değil, bir takım şeyler yüzünden oluyor.

Yine de, sıcak bir günde parti kot gibi kalın bir kumaş giymek, dağlarda yürüyüş, bisiklete binme veya ekstra korumaya ihtiyaç duyduğunuz diğer aktiviteler dışında yapılacak en akıllıca şey olmayabilir.

TÜM İPLİK ÇEŞİTLERİ ALINIR.

Tüm bunlardan sonra, bazı kot pantolonlar yanlış zamanda terlemenize katkıda bulunacaktır. Bunun nedeni, çoğu kot pantolonun vücudu daraltan ve nefes almayı engelleyen kalın bir kot malzemeden yapılmış olmasıdır.

KOT PARÇASI ALANLAR.

Pamuk

Nefes almasıyla ünlü pamuk, bluzlardan örtülere ve güzel yazlık elbiselere kadar her şey için mükemmel bir seçimdir. Ayrıca hem gündüz hem de gece görünümleri için giyilebilecek kadar çok yönlüdür.

Keten

Parti Keten, yazlık yatak takımları için iyi bir çağrı olmanın ötesinde, gardırobunuzu zahmetsizce tamamlayacak en iyi yazlık kumaşlardan biridir.  Çatı partisi havası için keten pantolonları ekin üst veya tankla eşleştirin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın