Kot

Kot Jeans günlük giyim olarak kabul edilir ve işyeri dışındaki erkekler ve bayanlar tarafından giyilir. Öğrenciler, temel 5 cep jean olmadan yaşayamazlar ve her vesile için hazır olmak için dolablarında birçok kot çifti vardır. Baskın olmaksızın giyilebilen kot pantolonları diğer resmi pantolonlardan daha çok tercih ediyorlar. Kot pantolonları diğer formlu pantolonlar gibi sık yıkamaya da gerek duymazlar. Mavi, jeanlere benzersiz kimliğini veren renktir, ancak bugün birçok boyalı renkte mevcuttur.

Denim Kot

Denim, kot yapmak için kullanılan kumaşın adıdır. % 100 pamuklu ve çok rahat olan pamuktan yapılmış bir kumaştır. Bu kumaş her yaştan erkekler ve kadınlar için kot, ceket, gömlek, çanta, çanta ve diğer birçok aksesuar yapmak için dünyada her yerde kullanılır. Ancak, ‘Kot’ bu kumaşa bir kimlik kazandıran bir giysi.

Denim kumaşken kumaş kot kumaştan yapılan pantolon. Denim sadece pantolon değil aynı zamanda gömlek ve diğer birçok aksesuardan etek üretmek için kullanılır. Denim ağır bir örme kumaştan yapılmıştır. Tüm kotlar kottur , ancak kot değildir Tüm denim kottur

kot
kot

Denim, birçok şey yapmak için kullanılan bir moda kumaş iken, jean sadece bir denimden yapılmış giysilerden biridir. Kot, Üstler, Hançer ve Spor Kıyafetleri. Denim kumaşken kumaş kot kumaştan yapılan pantolon. Denim sadece pantolon değil aynı zamanda gömlek ve diğer birçok aksesuardan etek üretmek için kullanılır. Denim ağır bir örme kumaştan yapılmıştır. Tüm kotlar kottur ancak kot değildir Tüm denim kottur. Denim, birçok şey yapmak için kullanılan bir moda kumaş iken, jean sadece bir denimden yapılmış giysilerden biridir. Üstler, Spor Kıyafetleri –Denim kumaşken kumaş kot kumaştan yapılmış pantolon. Denim sadece pantolon değil aynı zamanda gömlek ve diğer birçok aksesuartan etek yapmak için kullanılır. Denim ağır bir örme kumaştan yapılmıştır. Tüm kotlar kottur ancak kot değildir Tüm denim kottur. Denim, birçok şey yapmak için kullanılan bir moda kumaş iken, jean sadece bir denimden yapılmış giysilerden biridir.

Jeans, kumaş dünyadaki her yaştan insanın bugün giymesi gereken bir giysi. 19. yüzyılın 2. yarısında bakır perçinli pamuklu pantolon olarak tarafından tanıtılan kot, günümüzde dünyanın birçok yerinde bulunan birçok erkek ve gardiyanın gardıropunda görülen bir pantolon çeşidi haline geldi. Evrensel bir temyiz ve çok genç ve sağlam bir imaja sahiptir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın