Kot Kumaşçı Kot Kumaşçılar

Kot Kumaşçı Kot Kumaşçılar. Farklı Kot Çeşitleri ve Streçleri

Denim en pahalı ve kaliteli kumaş olarak kabul edilir. Bu popüler dimi dokuma kumaş, boyanmamış ve boyanmış iki pamuk ipliğinin dokunmasıyla yapılır. Sonuç olarak, kumaşın bir tarafı beyaz, diğer tarafı renklidir.

Kırık dimi kumaş çok sıra dışı bir görünüme sahiptir. Üretiminde, sözde balıksırtı şeklinde ipliklerin karakteristik dokuması kullanılır. Bu teknoloji 50 yılı aşkın bir süredir geliştirilmiştir ve şimdiye kadar ünlü Wrangler şirketinin tüm orijinal modelleri bu kumaştan dikilmiştir.

Bir kot alt türü kumaştır. Pamuklu denimin en hafif ve en ince çeşididir ve gömlek , elbise , şort gibi yazlık giysilerin yanı sıra iç giyim ve mayolarda kullanılır.

Başka bir kot türü, bir tür kot jarse olan streçtir. Gerdirmenin bileşimi, kumaşın iyi gerildiği ve ondan gelen ürünlerin herhangi bir şekle iyi oturduğu elastan lifleri içerir. Streç, kadın kıyafetlerini dikmek için kullanılır.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ SATIN ALIYORUM… 0536 336 43 43

Nasıl? Hepsi denimde! Kusursuz bir kot pantolon istiyorsanız, farklı denim imalatlarının ne anlama geldiğini ve nasıl esneyeceklerini aşağıda öğrenin.

%100 Pamuklu Kot

Toptan kot kumaş satanlar. Ne yazık ki %100 pamuklu denim, ne yaparsanız yapın DAİMA esneyecek bir kumaştır. Üretiminde esneme olmadığı için bu, pamuk ipliklerinin kendi kendine genişleyeceği ve asla eskisi kadar küçük boyutuna geri dönmeyeceği anlamına gelir. Nasılsa kalıcı olarak değil.

Kot kumaş alan firmalar.  Tabii ki onları sıcakta yıkayabilir ve kurutabilirsiniz, bu da onları geçici olarak küçültür, ancak tekrar gerilirler. %100 pamuklu kot pantolonlar için yapabileceğiniz en iyi şey, onları gerçekten küçük almak, nemli hale getirmek ve giymektir.

Ucuz Kot üzerindeki su oldukça hızlı bir şekilde gerilir, bu nedenle uzun süre sıkı kalmazlar, ancak bu çok acı verici olabilir, bu yüzden sık sık %100 pamuklu kotun sarkık giyildiğinde daha iyi olduğunu ve ayrıca daha rahat olduğunu görüyorum.

98/2 Streç Karışımları

%98 pamuk ve %2 elastan/likra kombinasyonuna sahip kot pantolonlar esner, ancak sert kot kadar kötü değildir. Streç kot pantolonlardan öğrendim, bunlar en çok torbalanacak olanlar çünkü içlerinde fazla iyileşme yok.

Kumaş alan firmalar. Bu, streç kot pantolonların standart makyajıdır ve birkaç kez giydiğinizde gevşeyecek ve esneyecektir. Yine, onları gerçekten sıkı bir şekilde satın alarak ve mükemmel bir şekilde oturması için gerilmelerini bekleyerek bununla mücadele edebilirsiniz, ancak bunları sıcakta yıkamayın veya kurutmayın çünkü bu, kottaki elastike zarar verir, yani kottan daha fazla torbalı olurlar.

Parti kot kumaşçılar. Bu kotları ne kadar küçültmeye çalışırsanız, zamanla o kadar kötüleşirler. Bu yüzden kesinlikle onları en baştan başa çıkabileceğiniz kadar sıkı satın alın.

Pamuk/Poli Karışımları

1a kot kumaş alanlar. Çok fazla esnemediğini ve fazla bir şey vermediğini düşündüğüm bir denim karışımı var ve bu pamuk/poli karışımı. Polyesterin cildinizde kaşındırmasına ve kaşınmasına neden olan süper streç bir kot pantolonu kastetmiyorum, aslında sadece pamuk/poli karışımını kastediyorum. Bunların hiçbirini bir süredir görmedim ama parti kumaş alanlar günlerinde gerçekten popülerdi. Bu denim karışımı çok fazla esnemedi. Daha serttirler ve en rahat kot pantolonlar değildirler, esnememe faktörü nedeniyle küçük olma eğilimindedirler, ancak gerçekten çok fazla esnemezler ve çok fazla aşınma ile şekillerini ve bedenlerini korurlar.

Bu karışımın tek dezavantajı, imalattan dolayı belin arkasında çok fazla boşluk oluşmasına neden olabilmesidir. Ama çok fazla esnemeyen daha sert bir kot pantolon istiyorsanız, bir pamuk/poli karışımı aramayı deneyin. Genellikle %60 pamuk ve %40 polyesterdi.

Koşu Kotları

UCUZ KOT KUMAŞ. Son olarak KUMAŞ ALANLAR.  Bunları duymamış olabilirsiniz ama daha yeni bir fabrikasyon olduğu için eklemek zorundayım. Bunlar, denim ve ter pantolonu bir araya getirerek yumuşak, rahat bir eşofman jean oluşturan hibrit bir denimdir.

VE BU ARADA KALAN KUMAŞLARI DEĞERİNDE SATIN ALIYORUM… 0536 336 43 43

Şimdi, hangi yıkama ve kesim satın aldığınıza ve daha eski, orijinal mi yoksa daha yeni bir çift mi satın aldığınıza bağlı olarak esneyeceklerdir. Adam, rahatlığı sevdiği için sayısız sahipti, ancak eski çiftler bollaştı ve şekillerini kaybetti. Yeni stiller bunu biraz daha iyi koruma eğilimindedir. Yine de harika kot pantolonlar!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın