Kot Kumaşçı Denim Kumaşçılar

Kumaş alan Parti Denim kumaşın oluşturulmasında kullanılan bu tip boyama ve iplik alanlar deseni ile malzemenin solması doğal bir durumdur. Dokumanın ipleri %100 pamuk olduğu için malzemede de bir kabarıklık olacaktır. Ne kadar uzun süre giyilirse ve tekrarlanan yıkamalardan sonra ipliğin hav kısmı daha belirgin olacaktır. Blue jeans’in ünlü olduğu konfor seviyesi burada ortaya çıkıyor.

Ucuz kot kumaş. Baktığınız veya sahip olduğunuz kot pantolon, içinde biraz beyaz görülen bu tür bir iplik desenine veya örgüye sahip değilse, ancak üzerindeki etikette %100 pamuk yazıyorsa, dokumaya pamuklu ördek denilebilir. Bu dokumada tüm iplikler boyanmıştır ve bu malzemeden yapılan pantolonlar tam anlamıyla gerçek blue jeans olarak tanımlanamaz.

Denim nasıl yapılır

Siyah kot Ceket Kombinleri Kadın,Kot pantolon düğün kombini,Siyah kot Ceket kombinleri erkek,Kot Kombinleri bayan,Kot Kombinleri Erkek,Kot Pantolon Kombinleri bayan,Kot Elbise kombinleri,Kot Ceket Kombinleri Kadın, Kot Jile Tesettür,Dantelli Kot Elbise Modelleri,kot büyük beden elbise, 2021 kot pantolon modası,2022 Kot Modası Erkek,2020 jean trendleri,2021 pantolon Modası Kadın,2021 kot modelleri erkek,2022 trend pantolonlar,2020 jean Modası,2021 bayan Pantolon modelleri,

Kumaş alanlar üretimi, çözgü ipliklerinin boyanması ile başlar. Bunu yapmak için, pamuk iplikleri bir çözgü makinesi kullanılarak uzun halatlara bağlanır. İpler bobinlere sarılır, ardından boyalarla kutulardan geçirilir. Boyama döngüsü 7-10 defaya kadar tekrarlanır. Boyamadan sonra, ipler çözülerek denimin dokunduğu tek tek liflere dönüştürülür.

KUMAŞ TÜRLERİ SATIN ALMAK BENİM İŞİM… 0536 336 43 43

Parti kot kumaş. Geleneksel boya koyu çivit mavisidir. Sülfür veya diğer boyalara dayalı bir boya kullanmak mümkündür, daha sonra mavi, siyah, hardal, gri, yeşil tonlarında denim kumaş doğar.

Parça kot kumaş satanlar. Mukavemeti arttırmak için lifler, sıcak nişasta ve balmumu içeren bir kaba daldırılır. Bu şekilde işlenen iplikler dokuma işlemi sırasında yıpranmaz veya yırtılmaz. Bitmiş iplik kurutulur, bir bobine sarılır ve dokuma tezgahına gönderilir.

Makinede boyanan çözgü iplikleri beyaz atkı lifleri ile 3’e 1 oranında birleştirilir. Dokuma şekli dimidir. Bu, kot pantolona karakteristik iki tonlu görünümünü verir: çapraz şeritli zengin renkli ön kısım ve solgun, renksiz alt kısım.

Başvuru/ UCUZ KOT KUMAŞ

Kilo İle Kot Kumaş. Jeanler son derece talep edilen bir kumaştır. Çocuklar ve yetişkinler için modaya uygun gündelik giyim, ayakkabı ve aksesuar üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır.

KARIŞIK KUMAŞ ALANLAR…

Denim ürünleri :

 • kot;
 • kot ceketler;
 • tulum;
 • şort;
 • etekler;
 • elbiseler;
 • gömlekler;
 • beyzbol şapkaları;
 • spor ayakkabılar, bale ayakkabıları;
 • sırt çantaları, çantalar.
 • Spot kot kumaş
 • Stok kot kumaş
 • Parça kot kumaş

1 A KOT KUMAŞ. Kumaşın tanımı: kompozisyon, özellikler, özellikler

Kot pantolonlar, yüzeydeki karakteristik diyagonal nervürden kolayca tanınabilir.

Gerçek denim %100 pamuktan üretilmiştir ve serttir ve dokunması zordur. Yumuşatmak, elastikiyeti arttırmak için bileşime az miktarda viskon ve likra eklenir .

Klasik kotlar çivit renginde boyanmıştır. İpliğin ortası üretim sürecinde lekelenmez, beyaz kalır. Zamanla, boya kaybolur, yüzeyde çizikler belirir.

Maddenin yoğunluğu, 4 ila 21 ons arasında değişen, uluslararası birim sistemine dönüştürüldüğünde 135 ila 700 g / m² olan metre başına ons olarak ölçülür.

KOT KUMAŞ VE TÜM KUMAŞ ÇEŞİTLERİNİ SATIN ALIYORUM.. 0536 336 43 43

Klasik kot için yeterli ağırlık 10-14,5 ons’tur. Daha yüksek bir yoğunluk belirli olarak kabul edilir ve bu tür kotlardan yapılan ürünler son derece sert olduğu için herkes için uygun değildir.

SERİ SONU KUMAŞ ALANLAR

Ucuz kot kumaş. Dimi dokuma sayesinde kumaş dayanıklıdır, mekanik hasarlara karşı dayanıklıdır ve iplik kopmalarına karşı dayanıklıdır. Yüksek kaliteli kotların hizmet ömrü 10 yıla ulaşıyor.

Kumaşın dezavantajları arasında şunu belirtmek gerekir :

1 sıcak suda yıkandığında büzülür;

2 zamanla silinir;

3 diğer ürünleri tutar ve boyar.

Bakım tavsiyesi

Ürün etiketinde belirtilen tavsiyelere uyulması, denim ürünlerin ömrünün uzatılmasına, görünümünün ve olumlu özelliklerinin korunmasına yardımcı olacaktır.

Genel öneriler : PARTİ KOT KUMAŞ

1 yıkamadan önce tüm düğmeleri, kancaları, fermuarları bağlamalı, kıyafetleri ters çevirmelisiniz;

2 kot giysileri elde veya çamaşır makinesinde hassas bir döngüde yıkayabilirsiniz, su sıcaklığı 40 dereceden yüksek olmamalıdır;

3 ağartıcı ve agresif yıkama tozlarının kullanılması yasaktır;

4 kot pantolonun diğer şeylerden ayrı olarak yıkanması tavsiye edilir;

5 ürünleri bükmeye, sıkmaya gerek yok, su kendi kendine akabilir;

6 şeyleri iyi havalandırılan bir alanda kurutmak;

7 yarı nemli kotları, ok ve kıvrım oluşumunu önleyerek, koruyucu kumaştan içten dışa doğru ütüleyin.

Kullanım önerileri

Open end kot kumaş alanlar, Open end iplik alanlar, Open end iplik satın alan, Open end parça kot alan, Open end kot parçası alanlar,Open end kot alan, Open end kot alanlar, Open end denim alan, Open end denim kumaş alanlar,Open end ne demek,Open end KUMAŞ Fiyatları,Open End İplik FİYATLARI,Open-end ve ring iplik farkı,Open end makinesi,Openent kumaş özellikleri,Openet kumaş özellikleri,ring spun denim jeans,
Open end kot kumaş alanlar, Open end iplik alanlar, Open end iplik satın alan, Open end parça kot alan, Open end kot parçası alanlar,Open end kot alan, Open end kot alanlar, Open end denim alan, Open end denim kumaş alanlar,Open end ne demek,Open end KUMAŞ Fiyatları,Open End İplik FİYATLARI,Open-end ve ring iplik farkı,Open end makinesi,Openent kumaş özellikleri,Openet kumaş özellikleri,ring spun denim jeans,

Bir ürün seçerken, kumaşın kalitesine ve bileşimine özellikle dikkat etmelisiniz:

orijinal denim pamuktan oluşur, eğer sentetik katkı maddeleri varsa, bileşimdeki oranları pamuktan daha az olmalıdır ;

1 yüksek kaliteli kot pantolon – dar ve ağır;

2 kumaş, yüzeyde gözle görülür bir diyagonal yara izi ile ayırt edilir;

3 klasik kotun ön tarafı boyalı ve arka tarafı renksizdir, boya ellerde iz bırakmaz.

Bir metre kotun ağırlığı yaklaşık 350 gramdır. Bir yetişkin için yüksek kaliteli kot pantolon yaklaşık 1 kilogram ağırlığındadır.

Denim, diğer malzemelerle mükemmel bir şekilde birleştirilir ve dekoratif aksesuarlarla birleştirilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın