Kot Kumaş Nedir? Kot Parçası Alınır.

Kot Kumaş Nedir? Kot Parçası Alınır.

Kumaş alan. Hem pantolon hem de pantolon, alt vücudu kaplayan giysidir. Kotlar, denim malzemeden yapılmış, giyilmesi zor günlük pantolonları ifade eder. Bununla birlikte, pantolon teriminin iki anlamı olabilir. Kumaş satın alan o zaman kot pantolonun bir tür pantolon olduğu söylenebilir. Temel fark kot ve pantolon arasında onların dayanıklılık olduğunu. Kotlar dayanıklı bir pantolon türüdür, diğer pantolon türleri kotlar kadar ağır değildir.

PARÇA KOT SATANLAR KOT PARÇASI ALANLAR KİLOLUK KOT KUMAŞ.

Dokunmanın yumuşaklığı ile diğer kumaşları etkileyen etkenlere dayanma kabiliyetini birleştiren aljut ipliğinden dokunmuştur. Ve şimdi farklı kalınlıktaki kumaşlarda mevcut, bu da onu yazın ve kışın giyilebilir hale getiriyor, böylece eski evlerde bir dereceye kadar çamur duvarlara benzetilebilir, kışın sıcak, yazın serin.

PARÇA KUMAŞÇILAR

Kiloluk parça kumaş satanlar. Koyu lacivert veya rüya gibi mavi rengi, diğer renklerin çoğuyla eşleşmeyi kolaylaştırır. Mavisi gözün önünde güçlü bir şekilde öne çıkar, ancak rengi veya şekli ne olursa olsun giysilerin geri kalanıyla uyumlu olmasını sağlayan özel bir nötrlük ile karakterizedir. Aşırı sadeliğine rağmen, modern çağda yaşamın en büyük ve en çok aranan

PARÇA KOT KUMAŞ

Giyim dünyasına girmeyi, ticaretini para ve zenginlik anlamına gelmeyi nasıl başardı? Ve hatta nüfuz etmeyi nasıl başardı? moda ve zarafet dünyasının imalatında uzman, tasarımında uzman olması. Bu Jeans kumaşının hikayesi nedir, başarısının nedenleri ve onun üzerindeki sakıncalar nelerdir, onu tanımaya çalışalım.

Kot kumaşı nedir:

Parti Kot kumaşı, yüzyıllar önce Avrupa’da, özellikle İtalya’da üretildiği ve gemilerde yelken olarak kullanılması amacıyla kullanıldığı ve gemilerin kullanıldığını bildiğimiz için, giysi imalatı için tasarlanmadan önce biliniyordu. Çağlar ve geçmişte yelkenler, gemiler motorlarla çalışmaya başlamadan önce, eğer buhar olsaydı ve özünde, bu kumaş gemiler için yapılırdı ve bazen atlar tarafından çekildiyse araçları korumak için örtü olarak kullanılırdı. Araçlar (ilkel arabalar) olarak başladı ya da çadır yapımında kullanıldı ve o dönemde kumaş alan yaygınlaşmasının nedenleri o dönemde taş ocakları, dağlar ve nehirler ve bu çok sayıda insanın gecelemek için çadırlara ihtiyacı vardı.

KİLO İLE KOT KUMAŞ PARÇA KUMAŞÇILAR

Tekneler, çadırlar ve örtüler için denizci olarak kullanılmasına yol açan bu kumaşın başarısının sırlarına gelince, sadece dayanıklılığı ve onunla yapılan birçok çalışmaya dayanma kabiliyeti ve bir çok baskı, kolay yırtılmaz ve sonuçta güvenilir malzemeye ihtiyaç duyan tüm ihtiyaç ve sektörlerde güvenilir kumaş haline gelmesine neden olan şey budur.

Bu kumaş nasıl yapılır:

Bazıları kotların pamuktan yapıldığını söyleyebilir. Öyleyse, aynı malzemeden yapılmış diğer kumaş türlerinden daha iyi ve daha dayanıklı kılan nedir? Cevap, nasıl yapıldığı ve ona eklenen malzemelerin, bu dayanıklılığı ve aynı zamanda onunla ilişkilendirilen bir özellik haline gelen esnekliği kazanmasıdır. Bu dayanıklılık ve bu kumaşın dayanıklılığını artıran şey yıkamadır.

LİKRALI KOT KUMAŞ ALAN

Parti Kot Ucuz Kot Kumaşı.
Parti Kot Ucuz Kot Kumaşı.

Spot kot kumaş. Defalarca ve kurutuldu ve daha önce bu işlem mavi bir sıvı ortamda art arda yedi kez yapılıyordu ve bu işlem ipler üzerinde çalışılıyordu dayanıklılık kazanıyor ve aynı zamanda bu kumaşın meşhur rengi olan mavi rengi de alıyordu. Çünkü daha sonraları ona ek renkler vermek için birçok boya kullanıldı, kotlar küresel bir moda haline geldikten ve moda endüstrisinde kullanıldıktan sonra, ancak bu kotların moda dünyasına gireceğini kim hayal ederdi?

KİLOLUK KOT KUMAŞ

Kotların popülerliğinin sırrı:

Bunun başlıca nedeni, kot pantolonun bir giyim türü olarak kullanılmaya başlamasıdır. Hızlı tüketilemeyen bir tür koruyucu giysi olarak kullanıldı ve bu nedenle fakirler ve o zamanlar maden ve demiryollarında çalışan işçiler ve ağır işlerde sınırlı kaldı. Sıradan giysilerin hızlı bir şekilde giyilmesinden muzdariplerdi, bu yüzden sır şu ki Kotun şöhreti, kumaşın kendisi değil, etrafındakilerin giyim alanına girmesidir ve bu dahi kişi, bizim konuştuğumuz isme sahiptir.

KOT PARÇASI SATANLAR PARÇA KUMAŞÇILAR

 Tüm giyim mağazaları, altın aramak için Amerika’ya gelen fakir bir Alman göçmeni olan Levi Strauss ve serveti, altın bulamadığı için onu bu tür kumaşların ticaretine yöneltti ve başlangıçta bu amaçla satardı. İşçilerin sıradan kumaşlarla ilgili problemlerini öğrenene kadar (bu konuyu nasıl bildiğine dair pek çok hikaye vardır), bu nedenle bu kumaş alan pantolon üretimini ve satışını başlattı ve bu pantolon, Bu İşletmelerdeki dayanıklılık, geri kalan işçilerin onu almaya başlamasına neden oldu ve aralarında ve hatta o sırada kovboylar arasında ünlendi. Kumaş alan kot pantolon bu kumaşı ithal ederse zengin olan bu genç adam neydi, bu nedenle bu kumaşı kot olarak adlandırmanın sırrı.

PARÇA KOT ALANLAR PARÇA KOT SATIN ALANLAR

Parti Kot Ucuz Kot Kumaşı.
Parti Kot Ucuz Kot Kumaşı.

Parti kot kumaş. Dayanıklılığı ve çok fazla aşınmaya ve yıkamaya dayanma kabiliyeti. Giymesi ve günlük kullanımı çok rahat. Birçok fraksiyon uygulanabilir, bunlar pantolon, gömlek, ceket ve hatta ayakkabıdır. O dönemin modasına göre birçok model ona uygulanmıştır. Yıkanmaya ve zamana bağlı olarak rengi değişse bile giyilebilir, rengini ovalasanız bile güzeldir, yırtık olsa bile zariftir.

Bunun dezavantajı:  KOT KUMAŞ ALIMI YAPANLAR.

Kiloluk kot kumaş. Çevreciler, üretiminin büyük miktarlarda suyun feda edilmesini gerektirdiğini, çünkü birkaç kez ve büyük miktarlarda yıkanması gerektiğini ve üretimindeki muazzam artışla yüksek miktarda su tükettiğini ve aynı zamanda fabrikalarının haline geldiğini savunuyorlar. Kumaş alan çevre için bir kirlilik kaynağı. Doktorlar, dar modellerin hem erkeklerde hem de kadınlarda doğurganlığı etkilediğini kabul ediyor ucuz kot kumaş.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın