Kışlık Kumaşlar

Kışlık Kumaşlar

Spot kumaşçılar. Bununla birlikte, çok aktif bir şey yapmazsanız ve buna bağlı olarak çok terlemezseniz, membran ve bantlı dikişler çok faydalı olacaktır (ancak kışın şehirdeki bantlı dikişler pek mantıklı gelmese de). Buradaki fikir, bu tür ürünlerde membran kumaşın sonbaharda ıslanmayı önlemek ve vücuttaki fazla nemi atmamak için kullanılmasıdır. 1a kumaş. Birkaç kat fonksiyonel kıyafet giyerseniz, zarın tam işleyişi kendini gösterir – aktif kış sporlarıyla uğraşan insanlar bu şekilde giyinir. Parti kumaş alanlar. Bu nedenle, ilk katman, tezahüründen hemen sonra nemi gideren termal iç çamaşırıdır; ikinci katman (gerekirse) bir ısıtma katmanıdır, ayrıca çok higroskopiktir, genellikle polar bir cekettir ve üstte membran kumaştan yapılmış ince bir ceket bulunur. Ceketin astarsız veya kumaş üzerine üçüncü bir kat olması tavsiye edilir, bu da ne yazık ki nefes alabilirliğe oldukça yansıyor.

KARIŞIK KUMAŞ SATIN ALANLAR. 0536 336 43 43

Sonbahar elbise modası,sonbahar elbise çeşitleri, sonbahar elbise modelleri, sonbahar elbise türleri, sonbahar elbise dikim yerleri, sonbahar elbise kumaşları, sonbahar elbise kumaşı satan yerler, sonbahar elbise için kumaşlar, sonbahar elbiseleri, sonbahar elbiseler, sonbahar elbise kumaşı satış yerleri, sonbahar elbise kumaşı alan firmalar,

Pamuk

Kumaş parçası alanlar. Pamuklu kumaşlar belki de naylondan daha yaygındır. Bize göre ceketlerde pamuklu kumaş kullanmanın avantajları şunlardır: estetik görünüm, kumaşa dokunsal temas ile hoş bir his, çeşitli “eski yıkama” görünümlerini kullanma imkanı. Şeyin şekle daha yetkin bir bireysel uyumu mümkündür. Pamuk “hışırtı” yapmaz ve ovulduğunda ses çıkarmaz.

Pamuk oldukça düşük mukavemet özelliklerine sahiptir, bu nedenle şeyi büyük ölçüde hafifletmek imkansızdır. Bazen pamuklu kumaşlar güneşte solmaya karşı oldukça hassastır ve “kumaş alanlar” görünüm herkese hitap etmez. Pamuk biraz kırışıyor, ancak yine de bu bazı insanlar için bir artı olabilir. Pamuk kiri yeterince kolayca emer.

Polyester

Polyester kumaş alanlar yeterince güçlüdür ve şeklini iyi tutar. Buruşmazlar veya hışırdamazlar. Hoş bir mat görünüme sahip olabilirler ve oldukça iddiasızdırlar. Polyester kumaşlardan yapılmış giysiler estetik olarak hoş görünüyor. Bununla birlikte, saf haliyle polyester ceketlerde çok yaygın değildir: genellikle sadece çeşitli malzemelerin (pamuk veya naylon) niteliklerini tamamlar ve onlara mükemmel özellikler verir.

SPOT KUMAŞÇILAR

Polyesterin dezavantajı, nefes alabilirliğinin hiç de iyi olmamasıdır. Ancak bu, örneğin yazlık giysiler için ceketler kadar önemli değildir. Polyesterin esasen yağ olması ilginçtir, yani başlangıçta lifler, küresel olarak gerekli olan bu hammaddeden çeşitli reaksiyonlarla üretilir. Ucuz kot kumaşı satanlar. Ancak bu her zaman böyle değildi: Bir zamanlar, endüstriyel amaçlar için yaygın olarak yetiştirilen kenevir liflerinin yerini büyük başarıyla sentetik lifler aldı ve şimdi aklınıza gelenlerden tamamen uzaktı.

Ucuz gömleklik kumaş alan firmalar,spot gömleklik kumaş,parti gömleklik kumaş,ucuz gömleklik kumaş, gömleklik kumaş satanlar, gömleklik kumaş satan yerler,kilo ile gömleklik kumaş,kiloluk gömleklik kumaş,kiloyla gömleklik kumaş,parça gömleklik kumaş, gömleklik kumaş parçası, gömleklik kumaş alan yerler, gömleklik kumaş alan kişiler, gömleklik kumaş satın alan kişiler,
Ucuz gömleklik kumaş alan firmalar,spot gömleklik kumaş.

Ve sonra kumaş satın alan gizli topluluklar, insan dikkatsizliği, açgözlülük vb. pamuk, naylon ve polyesterin birleşiminden birkaç kat daha iyi olmasına rağmen, bu soğuk hammaddenin yok olmasına yol açtı. Ama üzücü şeylerden bahsetmeyelim.

Dokuma kumaş satanlar

Daha sonra, malzemelerin çeşitli dokuları, liflerin dokuma türleri, yoğunluk ve tasarım hakkındaki bilgilerden neler çıkarılabileceğini ele alacağız. Sizi uyarıyorum: ayrıca – çok fazla kuru teori ve üzücü, dinamik anlatım değil. Bu nedenle, sokak giyiminde en sık bulunan malzemenin dokusu şöyledir: dimi dokuma (kot pantolon, dimi, vb.), kanvas, yırtılmaz, kırık dimi (“balık sırtı kumaş” gibi dokuma).

Dimi dokuma

Toplu kumaş alanlar. Klasik bir görünüme sahip pürüzsüz bir yüzey oluşturan, genellikle liflerin sıkı bir şekilde oturması ile çizgili dimi diyagonal dokuma her yerde bulunur: rüzgarlıklar, ceketler,kot pantolonlar (esas olarak dimi), vb. İyi mukavemet özelliklerine sahiptir, çok sayıda farklı şey için uygun estetik bir görünüme sahiptir.

STOK KUMAŞÇILAR

Ripstop Kumaş

Kumaş alanlar. esasen bir kareli veya elmaslı bir kumaştır veya içine örgü etkisi yaratan daha kalın, güçlü liflere sahip diğer geometrik şekillerdedir: kalın lifler taban gücünü verir ve ince olanlar ağırlığı azaltmak için çalışır. Sonuç olarak, tamamen kalın liflerden yapılmış bir kumaşa kıyasla yüksek yırtılma özelliklerine sahip oldukça hafif bir kumaşa sahibiz. Karışık kumaş alanlar.  Muhtemelen, bu gelişme, spor, bilgisayar, ayakkabı ve diğer önde gelen endüstriler tarafından bolca mevcut ve yayınlanan diğerleri gibi, kumaş satın alanlar.

Sonbahar elbise modası,sonbahar elbise çeşitleri, sonbahar elbisesi.

Uzun zaman önce yayıldı ve şapkadan ayakkabıya kadar geniş bir ürün listesinin üretiminde kendini mükemmel bir şekilde kanıtladı. Yırtılmaz giysiler içindeki insanlar uzaya uçtu, nükleer denizaltılarda düşman kıyılarına yelken açtı,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın