Kiloyla Parça Kumaş Satan Parça Çarşaflık Kumaş

Kumaşlar Neden Pamuktan Daha Yumuşak Hissediyor?

Kiloyla çarşaf. Tişörte koyabileceğiniz en yumuşak mürekkep Su Bazlı Mürekkeptir. Yumuşaklığını sergilemek için en iyi kumaşlar triblend ve poli-pamuk karışımlı gömleklerdir çünkü onlar en yumuşaklarıdır. %100 pamuklu gömleklerin etrafındaki tümü ile, bu yüksek kaliteli kumaşları gözden kaçırmak kolaydır. Neden mevcut en yumuşak tişörtler bunlar? Her birine büyütme altında bakarak size biraz bilim vereyim.

Kumaş parçası alanlar kilo ile. Sentetik liflerin doğal pamuk liflerinden daha pürüzsüz ve esnek olması nedeniyle karışımlı kumaşlar %100 pamuktan daha yumuşak bir ele sahiptir. Bu nedenle, bir örgüde oluşturdukları yüzey daha tekdüzedir. Sentetik karışımlar vücuda daha yakın bir şekilde örtülür ve onlara lüks bir his verir.

Bu kumaşların tek tek liflerine mikroskop altında bakarsanız, davranışlarının nedeni ortaya çıkar.

Pamuk Lifleri

Kilo ile nevresim,kiloluk nevresim,kilo ile parça nevresim,nevresimlik kumaşlar,kiloluk nevresimlik kumaş,kilo ile parça nevresimlik kumaş,parça nevresimlik kumaş,parça nevresim satanlar,nevresim parçası satanlar,parça nevresim kilo fiyatı,parça nevresim satan yerler,kilo ile çarşaf kumaşı,kilo ile yatak kumaşı,
kilo ile parça nevresimlik kumaş,parça nevresimlik kumaş,parça nevresim satanlar,nevresim parçası satanlar,parça nevresim kilo fiyatı,parça nevresim satan yerler,kilo ile çarşaf kumaşı,kilo ile yatak kumaşı,

Spot kumaş alanlar. Pamuk lifleri doğaldır ve her biri tek bir uzun bitki hücresidir. Düz ve kurdele gibi bükülmüşler. İçi boş, böbrek şeklinde bir kesit oluştururlar. Süper minik tarçın çubukları hayal edin ve doğru fikre sahip olacaksınız. Bu yapı, pamuklu kumaşlara açık, hafif kabarık ve yarı pürüzlü bir doku verir. Bu nedenle pamuk, sentetik kumaşlardan daha az yumuşak hissettirir.

Ucuz kumaş. Liflerin organik, homojen olmayan yapısı nedeniyle lifler arasında çok sayıda açık alan vardır. Bu nedenle pamuk, giyebileceğiniz en nefes alabilen kumaşlardan biridir. Bu nefes alabilirlik, ısının vücudunuzu kolayca terk etmesine olanak tanır ve bu da %100 pamuğu, keten gibi kumaşlarla birlikte sıcak ortamlar için popüler bir seçim haline getirir.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ SATIN ALMAK BENİM İŞİM 0536 336 43 43

Parti kumaş alanlar. Su, pamukla temas ettiğinde şerit yapısının iç kıvrımını doldurur ve orada kalır. Bu nedenle pamuk çok emici bir malzemedir ve terle ağırlaşabilir. Terlemeye başladığınızda, bu nefes alabilirlik kaybolur.

Pamuk havayı iyi hareket ettirir, ancak nemi değil.

Polyester Elyaflar

Polyester lifleri ise sentetik, pürüzsüz, katı, düz, yuvarlak kesitli ve pamuk liflerinden daha dardır.

Kiloyla şalvarlık kumaş. Bu yapı polyester kumaşlara kaygan ve pürüzsüz bir doku kazandırır. Lifler tek tip bir şekle sahip olduğundan, cildinize daha az doku temas eder ve üstün bir örtüye sahiptirler. Bu özellikler kumaşa genel olarak daha yumuşak bir his verir.

Kumaş alan firmalar. Üniform tasarım daha sıkı bir yapıya sahiptir ve nemi kolayca geçirir. Bu özellik, teri deriden buharlaşabileceği giysinin dış yüzeyine taşır. Bu nedenle, döküntü koruyucular gibi birçok fitil uzaklaştıran performans kumaşı, %100 polyester veya poli-naylon karışımından yapılmıştır. Ancak bu aynı lif yapısı havayı iyi geçirmemektedir.

Polyester nemi iyi taşır, ancak havayı değil.

Pamuk, polyester ve suni ipek karışımı olan üreticilerin size her iki dünyanın da en iyisini sunma girişimidir: pamuğun nefes alabilirliği, sentetiklerin yumuşak, bükülebilir yapısı ile birleşir.

Jarse kumaş satanlar. Rahatlık söz konusu olduğunda, nemi cildinizden uzaklaştırmak, havayı hareket ettirmekten daha yüksek bir önceliktir. Terleyeceğini biliyorsan ya da bizim gibi yumuşak kumaşları gerçekten seviyorsan, bir karışımla git.

Dolabınızda karışık tişörtler varsa, teninizde ne kadar fevkalade yumuşak ve kolay hissettirdikleri için muhtemelen sürekli olarak diğer gömleklere tercih ettiğinizi fark edeceksiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın