Kiloyla Gabardin Kumaş Kiloluk Gabardin Kumaş Satan

Kiloyla Gabardin Kumaş Kiloluk Gabardin Kumaş Satanlar.

Genellikle dayanıklı, güvenilir ve gabardin örgülüdürler. Profil mağazaları aynı isimde çok sayıda kumaş sunmaktadır. Makalemizde gabardin dokusu hakkında birçok ilginç şey öğreneceksiniz. Açıklama, yorum ve iniş, onları dikkatlice analiz etmeye çalışacağız. Gabardin ceket, takım elbise ve palto diktiğiniz güzel ve işlevsel bir malzemedir. Daha ince kumaş pantolon, etek, tunik ve elbise dikmek için kullanılır.

TÜM KUMAŞ ÇEŞİTLERİ DEĞERİNDE ALIYORUM 0536 336 43 43

Parça Gabardin Alanlar

Kumaş alımı yapanlar. Genellikle dış giyimde gabardin kullanılır. Yün ipliğinden yapılır. Merinos koyun yünü iplik üretiminde tercih edilir. Kaçları normal saçlara göre çok daha ince, yumuşak ve hafif olmaktan farklıdır.Ancak gabardin diğer hammaddelerden de yapılabilir. : kimyasal, ipek, pamuk lifi.

Bu malzeme, tüm mevsimlik bir dokuma olarak kabul edilen kötü hava koşullarından ilk kurtaran malzemeydi, ancak sadece gabardin üretiminde kullanılan bir hammadde değil, aynı zamanda bir tür atkı ipliğidir.

Gabardin maddesi – açıklama

Başlangıçta, malzeme başka hiçbir katkı maddesi eklenmeden sadece yünden yapılmıştır. Bununla birlikte, teknoloji artık daha gelişmiştir, bu nedenle bu kumaşı sentetik malzemelerden, pamuktan veya ipekten üretmek mümkündür. Malzemenin özellikleri farklılık gösterebilir, ancak gabardinlerin temel özellikleri dayanıklılık, yoğunluk ve nem direnci olarak kalır. Gabardin streç, belirli bir şekil için ihtiyacınız olan şekli esnetme ve alma yeteneğine sahiptir.

KUMAŞ ALMAK BİZİM İŞİMİZ... 0536 336 43 43

Görünüm

Kumaş alan. Malzemeler arasındaki temel fark, önden fark edilebilen rahatlıklarıdır. İç kısımda yumuşak kumaş. Görünüş, alıcının önündeki malzemeleri belirlemesine olanak tanır. İlk bakışta, yaklaşık bileşimi anlayabilirsiniz: yün yapar Kumaş mat, sentetik iplik, içeriğine göre Yüzde oranına bağlı olarak daha yoğun bir parlaklık verir.

Atkı dokuma atkısının özellikleri

Parça Gabardin Alanlar
Parça Gabardin Alanlar

Parti Gabardin’in ayırt edici bir özelliği, üretim yöntemi – sıradışı dokumadır. Tüm iplikler, 45-63 derecelik bir açıyla çapraz olarak birbirine dokunur. Bu teknik sayesinde, kumaş üzerinde çapraz çizgiler belirir. Bu durumda, bükme ipleri iki kat bükülmüş ve ek ördeğe göre daha ince ve tek. Kumaş farklı renklerde boyanmıştır. Popüler ve özellikle çekici olan gabardin-melanj, kıvrılmış tellerin ve sakalın farklı renklerle boyandığıdır.

Gabardin bileşimi

Stok Gabardin, çeşitlerine ve temel özelliklerine bağlı olarak farklı menşeli liflerden oluşabilir.Yünün% 100’ü palto yapmak için uygundur: ceketler, hafif. Genellikle bu kumaş takım elbise ve üniformalardan oluşur. Gabardin alanlar gerçeğine ek olarak yünlü giysiler Nemi geçmez, hala çok sıcaktır. Rüzgâr içeri girmez, bu nedenle dış giyim özellikle sert iklime sahip yerlerde popülerdir.Ürünler açıkça kumaş alımı yapanlar desenini gösterir.

Kumaş alanlar. Yarı yünlü kumaşa sentetik elyaf veya viskon denir. İçinde başka lifler ve dış giyim ve küçük yara izleri olan gabardin dikmek de mümkündür. Yünün oranı etiket veya etiket üzerinde belirtilmeli, yoksa satıcı Bu ürünler saf yünden biraz daha ucuzdur, bu yüzden alıcı bunu dikkate almalıdır.Yarı karışık tipte yünün yanında Birkaç çeşit elyafı birleştireceksiniz: yünden sentetiklere.

KUMAŞ – İPLİK – PARÇA KUMAŞ ALINIR.. 0536 336 43 43

Likralı Gabardin

Spot Polyester gabardin ucuzdur, genellikle acemi terziler tarafından nasıl kıyafet yapılacağını bilmek için kullanılır. Bu tür malzemeyi kullanmak kolaydır, bir şeyler ters giderse onu yok etmek utanç verici değildir. Polyester tulum, etek ve pantolonları dikin. Kumaş alanlar yumuşaktır, malzemeye yaklaşırsanız yara izi düşünülebilir.

Kumaş satın alan. İpek çok ince bir kumaştır, nazik ve kolaydır, keten, elbise, bluz vb. Yapımında kullanılır. İpek gabardin lifleri, belirli bir yüzdede olması gereken birkaç bileşenden oluşur:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın