Kilo Kumaş Fiyatları Kumaş Satanlar

Parça Kumaş Eminönü,Parça kumaş satanlar,İhracat fazlası kumaş fiyatları,İstanbul kilo kumaş fiyatları,kilo parça kumaş fiyatları,kilo saten kumaş fiyatları,polar kumaş kilo fiyatları,penye kilo fiyatları,dokuma kumaş kilo fiyatları,kilo ile kumaş satan İstanbul,

Yarım çizgi kartı 3/1 oranında dokunur.

kilo ile parça kumaş satanlar,kilo ile parça kumaş satan,kilo ile parça kumaş nereden alınır,kiloyla kumaş parça kumaş,kumaş kilo fiyatları,kilo ile kumaş satan kişiler,kiloluk kumaş satan yerler,kiloyla parça kot kumaş,kiloluk süprem kumaş,kilo ile kadife kumaş,kilo ile saten kumaş,kilo ile parça kumaş satın alanlar,

2, 3/1 ile dokuma gazlı bez kartı. Yarım hat kartları ve gazlı bez kartları ayrı yan kartlardır. Haki için kullanılan ana hammaddeler saf pamuk, polyester, pamuk vb.

3. Kumaş alan kompakt bir yapıya ve net bir hisse sahiptir, dayanıklı ve dayanıklıdır. Boyamadan sonra ilkbahar, sonbahar ve kış aylarında ağırlıklı olarak giyim, yağmurluk ve yağmurluk yapımında kullanılır. Muslin kart, giyim ve iş elbiselerinde kumaş olarak kullanılmaktadır.

Serge: Kumaş alan

1, Serge ayrıca dimi haline getirildi. Kumaş parçası alanlar. Çözgü ve atkı yönünde kullanılan farklı malzemelere göre serge (çözgü ve atkı ipliği) ve serge (çözgü ipliği ve atkı ipliği) olmak üzere iki türe ayrılır.

2. İlki 2/2, ikincisi 2/2 kullanır. Kilo ile kumaş satanlar. Serge, benzer haki çeşitlerinden daha esnektir ve fada’nın yapısı ve serge, serge’den daha esnektir.

3. Bu kumaş, kalın dokusu ve yumuşak tutuşu ile arka yüzün karşısındadır. Kullanılan ana malzemeler saf pamuk, viskon ve viskon pamuktur.

1Dan ayrıca dimi ile dokundu. Özellikleri atkının yoğunluğunun iki katıdır, bu nedenle dimi eğimi daha büyüktür.

2. Kumaşın sıkılığı hakiinkinden daha az ve çavuşunkinden daha büyük. Kumaş satanlar serge’den daha iyidir, ancak haki kadar kalın değildir. Çözgü ve atkı yönünde kullanılan farklı malzemelere göre hin dain ipliği (çözgü ve atkı kullanımı tek iplik), yarım hua dan hattı (iplik, tek atkı ipliği kullanılarak) ve tüm hua dain hattına ayrılmıştır. (Uyluk çizgisinde hem boylam hem de genişlik kullanılır), ancak tümü 2/2 olarak düzenlenmiştir. Kumaş saf pamuk, yapışkan pamuk, pamuk ve polyesterden yapılmıştır.

3, kumaş dokusu açık, doku kalın, kumaş parlaklık dolu. Kumaşlar boyanarak ilkbahar, sonbahar ve kış aylarında erkek ve bayan giysisi olarak kullanılmaktadır.

KUMAŞ ALMAK BİXİM İŞİMİZ.

1, Çapraz selam, ipek saten olarak da bilinir, atkı saten dokuma ile örgü. Atkı yoğunluğunun yaklaşık 5: 3 olması karakteristiktir. Bu nedenle, kumaşın yüzeyi genellikle atkı ipleriyle kaplanır. Hem saf pamuk çözgüsü hem de örme, taraklama yoluyla işlenir.

2, doku pürüzsüz, yumuşak, parlak ve sıkı bir şekilde yapılandırılmıştır. Boyalı haraç, çoğunlukla kadın ve çocuk giyiminde kumaş olarak kullanılır. Bu tür giysiler kadın ve çocuk giyiminin yanı sıra yorgan kılıfı ve yorgan kılıfı olarak da kullanılmaktadır.

Çalışma Tuvali: HAM KUMAŞ ALANLAR kilo ile nevresim kumaşı

kilo ile kumaş,kiloluk kumaş,kilo ile kumaş alan,kilo ile kumaş satanlar,kilo ile polar kumaş,kiloluk kot kumaş,kiloyla kumaş satan yerler,kilo parça kumaş satan yerler,polar kumaş satanlar,kilo ile saten kumaş satan,kilo ile nevresim kumaşı,parça nevresim kumaş satanlar,kiloluk nevresim kumaşı,kiloluk süprem kumaş,kiloyla penye kumaş,parça kumaş nerede satılır,parça kumaş satan yerler,kumaş parçası satan yer,

1, kilo ile kumaş Aynı zamanda güçlü iş bezi, kot olarak da adlandırılır. Çoğu 1/2 ile dokunmuştur. Saf pamuk ipliği, pamuk ipliği vb. Dokusuyla karakterizedir. Boyama ve örgü ipliği çoğunlukla beyaz ipliktir, bu nedenle dokuma pozitif ve negatiftir, ön tarafta çözgü rengi ve arka tarafta renk vardır.

2, çözgü kumaş alan ve atkı için kullanılan farklı malzemelere göre, aralıklı kumaş ipliği (tek atkı filament ipliği), yarım iş bezi (sistem ipliği, tek ipliğe atkı) ve tüm iş bezi hattı (boylam) olarak ayrılabilir. ve enlem)). Çalışma tuvali genellikle çekmezdir.

3, kumaş parçası kilo ile satanlar net bir dokuya sahip, doku sıkı, tutamak sağlam ve sağlam ve tutamak sağlam. Ağırlıklı olarak fabrika iş kıyafetleri ve koruyucu giysiler için kullanılır, özellikle kot pantolon, bayan elbiseleri ve her türlü çocuk giyiminde uygundur.

Oxford kumaş: KUMAŞ PARÇASI ALANLAR.

Parça kumaş kilo fiyatları. Fang örgülü oxford kumaş. Bir özelliği, çözgü ve dil ipliklerinden birinin polyester pamuk ipliği, birinin saf pamuk ve diğerinin atkı penye olmasıdır. Parça kumaş kilo satanlar. Yumuşak atkı, büküm ipliğinin yaklaşık 3 katı olacak şekilde kullanılır, polyester pamuk ipliği renkli iplik halinde eğrilir ve saf pamuk ipliği de ağartılır. Kiloluk parça kumaş. Kumaşın yumuşak rengi, yumuşak kumaşı, iyi hava geçirgenliği, rahat giyimi ve dikroik etkisi vardır. Ağırlıklı olarak tişörtler, spor giyim ve pijamalar için kullanılır.

KUMAŞ ALIMI YAPANLAR.

1. Genç kumaş alan düz dokumadan yapılmış saf pamuklu bir kumaştır. Kilo ile parça kumaş satanlar. Çözgü ve atkı ipliğinin iplik yoğunluğu aynıdır ve dokumanın çözgü ve atkı yoğunluğu yakındır.

2, Ana özellikler şunlardır: parti kumaş alan çözgü ve hacı ipliklerinden biri iplik boyalı, diğeri ağartılmış ipliktir. Doku uyumlu, hafif ve ince, yumuşak ve pürüzsüzdür.

3, Esas olarak gömlekler, kumaşlar ve iç çamaşırı yorganlar için kullanılır.

Spot Gömleklik.
Spot Gömleklik.

Kilo ile kumaş satanlar. İnsan pamuklu kumaşının olağanüstü özellikleri vardır: iyi örtü, zarif his ve parlak renk. Pötikarenin kalitesini seçmek istiyorsanız, özelliklerinden başlayabilirsiniz, ek olarak, pötikareli toptan sizin için başka tanımlama yöntemleri buldu, hadi birlikte bakalım!

İlk olarak: spot kumaş alanlar. Kilo ile kumaş satanlar. Organizasyona bakın ve yakın organizasyonu ve hizmet süresini seçin.

İki: Büzülme oranına bakıldığında, standart% 8 ~ 10, satın almadan önce olduğundan daha fazla oynuyor.

Kumaş parçası kilo ile satanlar. Üçüncüsü: parti kumaş alanlar kusurları kontrol edin, pamuklu bez genellikle daha azdır, ayrıca pamuklu bez sıradan bir uykulu kumaştır, atkı ipliği kenara dik olmalıdır, enlem önyargı görünmemelidir.

Keten kumaş alanlar/ kilo keten kumaş fiyatları.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın