Kilo İşi Polar Kumaş Alanlar

Kilo İle Polar, modern dünyada giderek daha fazla popülerlik kazanıyor. Göreceli gençliğine rağmen (30 yıldan biraz daha uzun bir süre önce imal edildi), malzeme hayranlarını hızla buldu ve giyim ve ev tekstili üretiminde yaygın olarak kullanılıyor.

Peki nedir bu kumaş? KİLO İŞİ PENYE KUMAŞ ALINIR….

 Polar kumaş alan sentetik kökenli dokunmamış, yumuşak yumuşacık bir malzemedir. Kompozisyon – polyester elyaflar.

Parti polar alanlar. Bu kumaşın birçok çeşidi vardır. Hem yoğunluk hem de görünüm bakımından farklılık gösterirler. İlk gösterge 100 ila 600 g / m² arasında değişebilir. Her iki tarafta görünüm olarak aynı olabilir veya yığın yüksekliği ve “kabarıklık” açısından farklılık gösterebilir.

Üretme İlk olarak, ıslak ve ısıl işlem görmüş polietilen tereftalat elyafından yoğun bir örgü kumaş yapılır. Bir sonraki adım, polar kumaşın doğrudan oluşturulmasıdır. Bunu yapmak için ağ, çoklu kancalara sahip silindirlerle donatılmış bir aparattan geçer. Spot polar kumaş alanlar. Ağın bütünlüğünü bozmadan liflerin filamentlerini yüzeye çekerler. Sonuç, birçok hava dolu gözenekli bir kabarık polyester elyaftır. Kilo işi polar kumaş. Daha sonra ortaya çıkan doku, soyulma önleyici tedaviye tabi tutulur. Bu, ürünleri kullanırken hapların görünümünü önler. Son aşama, yapağının özel çözümlerle işlenmesidir. Kumaşa su itici veya antibakteriyel kaplama gibi özel özellikler kazandırırlar.

Parti kumaş alanlar. Yapağı üretimi için kullanılan hammaddeler, hem işlenmemiş hem de geri dönüştürülmüş (plastik şişeler, film) tamamen sentetik elyaflardır. Bu malzemenin doğal bir analogu yoktur. Bazı yönlerden yünlü ürünler yünlülerin yerini almıştır, ancak özellikleri tamamen benzersizdir ve yünle aynı değildir. Spot Polar, spor ve çocuk giyimi (sweatshirt, tulum, pantolon, polar – fotoğrafın ne olduğunu gösterir), termal iç çamaşırları ve iç çamaşırları, aksesuarlar (eldivenler, şapkalar, çoraplar), dış giyim (ceketler) için bir ısıtıcı olarak yaygın olarak kullanılmaktadır. , pantolon , şapka) yanı sıra ev tekstili (bornoz, battaniye, yatak örtüleri).

Kumaş alan türlerinin tanımı Çeşitli kriterlere göre yapağının ne olduğunu görelim. Spesifik yer çekimi: mikro polar – 100 g / m²’den az yoğunluğa sahip ince kumaş. Keten, ince iç çamaşırı, ev kıyafetleri genellikle ondan dikilir; düşük yoğunluklu polar – termal iç çamaşırları, tozluklar, ince sweatshirtler için kullanılan biraz daha yoğun mikro (100 g / m²);

Kilo işi kumaş parçası alanlar. Orta ağırlık – bu, çocuk giyim, şapka, eşarp, eldiven, çorap üretiminde kullanılan 200 g / m² yoğunluğa sahip en popüler tiptir;

  • yoğun (300 g / m²), bu kalınlık çok sıcak giysiler için ve ayrıca ev tekstili üretimi için kullanılır;
  • ekstra yoğun polar (400-600 g / m2) – özel (örneğin turist kıyafetleri) giyim ve ekipman üretimi için kullanılır. İşleme yöntemiyle:
  • tüylenme önleyici; antistatik;
  • su geçirmez;
  • yanmaz.
  • Ağın çeşitli bileşimlerle işlenmesi, performansı artırmak için tasarlanmıştır. Çift taraflı ve tek taraflı olabilir, işleme yöntemleri birbiriyle birleştirilir.

Kumaş özelliği

Kilo işi polar, polyesterden yapılmış dokunmamış bir kumaştır. Özel makineler yardımıyla, bir yapağı oluşturmak için küçük ilmekler ve birçok nefes alabilen gözenek oluşturulur. Üretimdeki kumaş, malzemenin yanıcılığını azaltmak ve hap oluşumunu önlemek için işlenir.

Polar kumaş satan yerler,polar kumaş satın alan,polar satın alan,parti polar,stok polar,spot polar,polar parçası,polar kumaş parçası,parça polar satan yerler,polar satışı,ucuz polar kumaş,defolu polar kumaş,ayıcık için peluş kumaş,ayı yapımı için peluş,ucuz polar nereden alırım,çift taraflı polar kumaş,astarlık polar kumaş,astarlık polar alan,toptan polar kumaş alanlar,parça polar alan,polar parçası alanlar,İstanbul polar kumaş,çorlu polar kumaş,Çerkezköy polar kumaş,çorlu parça polar,

Kilo ile polar ürünler çekmez, çözgü yapmaz ve çekmez, bu nedenle kumaş ön gerektirmez. Buna rağmen, yapağı mükemmel bir esnemeye sahiptir, solmaz ve iyi boyanabilirlik ile ayırt edilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın