Kilo İşi Pazen Kumaş Alanlar

KUMAŞ SATIN ALINIR – PARÇA KUMAŞ ALINIR – PARTİ İPLİK ALINIR – UCUZ KOT KUMAŞ – 1A KUMAŞ. Pazen Flanel, yumuşak ve sıcak olduğu bilinen gevşek dokunmuş bir kumaştır. Orijinal olarak kamgarn iplikten veya karde yünden yapılırken, flanel artık yünden ( parça kumaş alanlar yün flanel olarak adlandırılır), pamuktan (pamuk flanel kumaş olarak adlandırılır) ve hatta sentetik liflerden yapılır. Flanel’in karakteristik yumuşaklığı, dokumadan sonra, ince lifleri yükseltmek ve daha da yumuşak hissettirmek için kumaşın bir veya iki tarafının fırçalandığı (“ufaklık” olarak adlandırılır) bir fırçalama işleminden gelir.

| flanel nedir?

Kilo İşi Pazen Kumaş. Bir veya iki tarafında tüylü veya tüylü bir apreye sahip yumuşak, orta ağırlıkta pamuklu bir kumaş. Bu tüylü apre ya fırçalamadan ya da karakteristik gevşek eğrilmiş dokumasından gelir. Yumuşak, rahat hissi, onu tüm kış boyunca sıcak ve rahat tutmak için mükemmel bir parça kumaş alan yapar. Özellikle ekose ve ekose olmak üzere genellikle desenlerle dokunur ve kış aylarında çarşaflar için favori bir kumaştır.

Parti kumaş alanlar. Flanel, 17. yüzyıldan beri yapılmıştır ve muhtemelen Galler’de ortaya çıkmıştır. Bir zamanlar yünden yapılmış olmasına rağmen, 21. yüzyılda flanel daha yaygın olarak pamuktan, bazen ipekle karıştırılarak yapılmıştır. Günümüzde en yumuşak, en sıcak flanel %100 pamuktur.

Ne zaman pazen giymeliyim?

Flanel dokunuşa sıcak ve yumuşak olduğu için, tipik olarak sizi sarmak için mükemmel bir soğuk hava kumaşıdır. Klasik bir görünümü için bir kot pantolonun üzerine uzun kollu pazen düğmeli gömlekler giyin. Kadın elbiseleri flanel ile de yapılabilir ve ayrıca yüksek belli pantolon veya eteklerin içine sıkıştırılmış flanel üstler de giyebilirsiniz.

| flanel bakımı

Stok kumaş alanlar. Flanel ile ilgili en iyi şeylerden biri, yaşlandıkça daha yumuşak hale gelmesidir, yani ütülemeniz, kuru temizlemeniz veya çok sık değiştirmeniz gerekmeyen az bakım gerektiren bir kumaştır. Pazen giysileriniz veya nevresimleriniz %100 pamukluysa, daha temiz yıkar ve koku tutmaz, bu da bakımını daha da kolaylaştırır.

KUMAŞ ALANLAR KUMAŞ SATIN ALAN YERLER NEREDE?

Flanelin temizlenmesi kolay mı?

Flanelin temizlenmesi ve bakımı kolaydır. Soğuk suyla yıkamanızı ve düşük devirde kurutmanızı öneririz.

Daha fazla temizlik ipucu için buraya tıklayın

Flanel kolayca kırışıyor mu?

Örgü bir kumaş olan pazen kolay kolay kırışmaz.

| Kış için flanel çarşaflar

Kumaş parçası alan hava soğuduğunda flanel çarşaflara geçmekten daha sıcak bir şey yoktur. En üst düzeyde yumuşaklık, sıcaklık ve bakım kolaylığı için %100 pamuklu flanel çarşafları arayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın