Keten Nasıl Bir Kumaştır? Kumaş Alan

Keten Nasıl Bir Kumaştır? Kumaş Alanlar

Keten, çok çeşitli ürünler yapmak için mükemmel bir seçimdir. Keten kumaşlar, yatak ve masa örtüleri, mutfak tekstilleri, giysiler, perdeler dikmek için kullanılır. Ağır keten, mobilya döşeme malzemesi olarak kullanılır ve astar malzemesi olarak keten ve pamuk karışımından yapılmış ucuz ince kumaşlar kullanılır. Keten kanvas, yağlı boya için geleneksel bir temeldir.

Keten, doğru kullanıldığında çekici görünümünü korurken uzun yıllar dayanacak güçlü ve dayanıklı bir malzemedir. Keten kumaş nemi iyi emer ve aynı zamanda özellikle yazlık giysiler ve nevresimler için önemli olan mükemmel havalandırma sağlar.

✓ KUMAŞ SATIN ALMAK BENİM İŞİM… 0536 336 43 43

Kumaşda neler oluyor son dakika,Giyim son dakika gelişmeleri,moda son dakika.

Üretilen birçok keten kumaş türü vardır ve genellikle seçim yapmak zordur. Dikkat edilmesi gereken ilk parametre yoğunluktur. Yazlık giysi yapımında veya astar malzemesi olarak kullanılan ince kumaşların yoğunluğu 200 g/m 2 ‘ye kadar çıkmaktadır . 200-260 g / m orta ağırlıklı kumaşlar 2’dir  aynı zamanda dikiş giysiler için kullanılır, bunlar masa örtüleri ve peçeteler, havlular yapmak için kullanılan, bu tür kumaşlar da döşeme malzemesi olarak kullanılabilir. Yoğun kumaşlar, en fazla 260 g / 2  torba ve kemer üretimi için kullanılan döşeme malzemesi olarak çoğunlukla kullanılır.

%100 keten kumaş satın alanlar nispeten pahalı bir malzemedir. Bununla birlikte, çoğu durumda keten-pamuk karışımı ile değiştirilebilir. Giysi ve yatak takımları için, daha yumuşak olması nedeniyle karışımlı bir kumaş bile tercih edilebilir.

Kompozisyonu inceleyin. %100 keten, keten hattında tartışmasız liderdir, ancak bu malzeme her zaman bir tasarım fikrinin somutlaştırılması için uygun değildir. Elastik ve yumuşak olmayan doğal ketenin özelliklerini geliştirmek ve genişletmek için malzemeye başka lifler (yün, ipek , elastan) eklenir . Bu kalitesiz veya sahte anlamına gelmez. Temel sentetik ise, o zaman sahtesiniz.

BU ARADA SATILIK KUMAŞ VARSA BEN ALIYORUM … 0536 336 43 43

Tuvalin yüzeyini inceleyin. %100 keten kumaş hafif parlak bir yüzeye sahiptir.

Sıkı ve hatta tüm kumaş boyunca olması gereken dokumaya dikkat edin.

Kumaşı kokla. Kimyasal boya veya koku kokusu, malzemenin kalitesiz olduğunu gösterir. Büyük olasılıkla, sulu renkler ilk yıkamadan sonra solacaktır.

Elinize bir parça kumaş yerleştirin. Keten hoş bir şekilde serin ve dokunuşa rahat.

Konuyu yumruğunuzla buruşturun. Keten kumaş iyi ve hızlı bir şekilde kırışır. Tuvalin yüzeyine su serperseniz, orijinal görünümüne kavuşur.

Küçük bir malzeme parçasını aydınlatın. Doğal keten kumaş yanmaz, ancak hafif bir yanmış kağıt kokusu oluşumuyla dumansız yanar. Sentetikler yanarken erir.

Keten kumaşların özellikleri 

Keten kumaşa olan talep, elbette, benzersiz niteliklerinde yatmaktadır. Hijyen olduğu defalarca söylenmiş, hastalığa neden olan organizmaları bastıran bu malzeme, hastanelerde ve sağlık kurumlarında sıklıkla görülen keten çarşaflardır. Sağlık için ve hiç statik elektrik biriktirmediği için faydalıdır, bu nedenle keten giysilerdeki insanlar her zaman hafifliği ve iyiliği not eder. Ve kir tutmaz özellikleri, keten kumaşın maliyetini hesaba katarsanız, bu malzemeden yapılmış yatak çarşaflarını ve kıyafetleri çok ekonomik hale getirir: daha az yıkanmaları gerekir, aşınmaya dayanıklıdır ve aşınmaya maruz kalmazlar. . Ve keten bir şey yama gerektirse bile, keten popülaritesi nedeniyle üzerinde çok şık görünüyorlar.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ DEĞERİNDE ALIYORUM… 0536 336 43 43

Viskon Şifon kumaş nasıl,viskon kumaş kaç metre gider, viskon kumaş nasıl seçilir, viskon kumaş satın nereden alınır, viskon kumaş nereye satarım, viskon elbise nasıl seçilir, viskon yazlık elbise nasıldır, viskon elbise nereden alınır, viskon kumaş fiyatı nedir, viskon kumaş çeşitleri, Viskon nasıl bir kumaş türü,Viskon nasıl bir kumaş Terletir mi,Viskon kumaş yazlık mı kışlık mı,Viskon kumaş iç gösterir mi,
Viskon Şifon kumaş nasıl,viskon kumaş kaç metre gider, viskon kumaş nasıl seçilir, viskon kumaş satın nereden alınır, viskon kumaş nereye satarım, viskon elbise.

Keten nerede kullanılır: ketenden çadırlara

Keten için açıklanan özel nitelikler: hipoalerjenite, higroskopiklik, leke tutmama, nefes alabilirlik ve onu yaşamın hemen her alanında vazgeçilmez kılmıştır, bu nedenle Belarus’ta keten kumaş üretimi, ülkede en çok talep edilen hafif sanayi türlerinden biri olmaya devam etmektedir.

KUMAŞ SATIN ALANLAR  0536 336 43 43 BİZİZ.

•  Giysi yapmak. Hafif doğal sundressler, elbiseler, gömlekler sadece ketene aşina olan geleneksel Rus tasarımında değil, aynı zamanda çok moda desenlerde de dikilir. Yaz aylarında, keten giysiler popülerlik açısından ince ipeği bile geride bırakır. Ve burada artık keten kumaşın maliyeti değil, bir insanı en yoğun sıcağında keten bir kıyafet içinde bırakmayan özgürlük ve tazelik duyguları meselesi.

•  Aksesuarlar. Nakışla boyanmış veya süslenmiş keten çanta trendi, son yıllarda Avrupa’yı kasıp kavurdu.

•  İç mekan ihtiyaçları. Perdeler, masa örtüleri, peçeteler, perdeler, evini doğal kumaşlarla süslemek istemeyen çok az insan var.

•  Nevresimler. Burada Belarus’tan keten kumaşlar tartışmasız lider oldu. Yüksek kaliteli kumaşların uygun maliyeti, herhangi bir formattaki nevresim takımlarını dikmenizi sağlar. İngiliz kraliyet ailesi bile, vücut ketenlerine higroskopik ve hoş sevgilerini itiraf ediyor.

Ham şifon alanlar,kalan şifon kumaşı satın alan,kalmış şifon kumaşları satın alan yerler,kalan kumaşı satın alan,kalan kumaşı alan,kalmış kumaşları alanlar,elde kalan kumaşı satın alan,üretim fazlası şifon alan,şifon kumaş nereye satarım,mini şifon elbise modelleri,
Ham şifon alanlar,kalan şifon kumaşı satın alan,kalmış şifon kumaşları satın alan yerler,kalan kumaşı satın alan,kalan kumaşı alan,kalmış kumaşları alanlar,elde kalan kumaşı satın alan,üretim fazlası şifon alan,şifon kumaş nereye satarım,mini şifon elbise modelleri,

•  Dekoratif sanatlar. Patchwork keten yatak örtüleri, halk bebekleri, oyuncaklar çocuklar için kesinlikle güvenli ve çevre dostudur.

•  Tulumlar ve turistik ekipmanlar. Çadırlar ve uyku tulumları dayanıklı kanvastan yapılır, hatta en sevilen yürüyüş ayakkabıları, spor ayakkabılar bile bu yoğun malzemeden dikilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın