Keten Kumaş

Keten kumaş çok popüler ve sevilen bir malzemedir ve çeşitli amaçlar için kullanılır. Ketenlerin insanlar tarafından kullanılan ve bugünlerde yaygın olarak kullanılan en eski kumaş olması, birçok avantaja sahip olduğunu ve birçok amaca yönelik olarak kullanılabileceğini iyi göstermektedir.

Keten Kumaş
Keten Kumaş

Özellikle yaz aylarında soğutma hissi nedeniyle keten kumaşlar takdir edilmekle birlikte, ısınan özelliklerinden dolayı keten giysileri kışın da yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Keten kumaşlar onlar güçlü ve pratik olarak, genellikle ev tekstil satın alanlara yönelik bir ilk seçimdir. Biri keten çay havluları, bulaşık bezleri, banyo havluları ve keten halıları bulabilir. Keten kumaş dayanıklı ve kolay bakımlıdır ve bu nedenle birçok evde bulunur. Sadece keten ev tekstili, pratik kullanımın yanı sıra dekoratif işlevleri de yerine getirmektedir. Muhteşem ve fonksiyonel keten masa örtüleri, keten peçeteler, keten koşucular bir sürü yapılır ve her gün satın alınır. Keten perdeler iç mekana organik bir görünüm katar ve doğal kırışıklıkları ile çok çekici görünürler.

Nevresim levhalarının, yatak çarşaflarınızın içinde daha fazla konfor ve dinlenme hissi sağladığı bilimsel olarak

Keten Kumaş
Keten Kumaş

kanıtlanmıştır ve bir kişi daha iyi uyumaktadır. Bu nedenle, keten yatak çarşafları keten pazarının önemli bir bölümünü oluşturur. Günümüzde tüm modern teknolojilerle, sadece fonksiyon değil, aynı zamanda çamaşırlar ile de güzel bir görüntü elde edersiniz. Keten kalıpları iyi kabul eder, bu nedenle en zorlu kullanıcıyı bile tatmin edebilmek için bir dizi çarşaf üzerine renk ve desen uygulanabilir.

Keten kumaş çok cazip özelliklere sahiptir ve bunların hepsinde keten kıyafetler giyildiğinde en çok beğenilmektedir. Gömleklerin ve elbiselerin yaz aylarında, seyahat ederken ve / veya sıcak ve nemli iklimlerde gerçekten yerini dolduramayacağını söylediğimizde abartmamaktayız.

Sıcak havalarda keten kıyafetler giymenin temel yararı verdikleri serinliktir. Örgü ve keten lifi özellikleri sayesinde keten kumaş daha fazla hava akışı sağlar ve yapısı vücudunuza daha iyi hava akışı sağlamak için derinizden uzak kalması anlamına gelir. Keten “sert” bir kumaştır ve cilde yapışması daha az olasıdır; Uzaklaştığında çabucak kurur ve tekrar serinleşir. Çamaşırlardan yapılmış giysiler, havanın kumaş boyunca kolaylıkla akmasına ve vücudun nefes almasına izin veren yüksek hava geçirgenliğine sahiptir.

Keten Kumaş
Keten Kumaş

Birinin keten elbise , keten bluz veya diğer herhangi bir keten giysilerini giymesinin başka güzel bir duygusu , vücudun rutubetsiz olmasıdır. Keten çok emici ve iyi bir ısı iletkeni. Keten giysinizin dokunma hissi verici derecede soğuk hissi verir ve keten kumaş derhal terlemeyi kaldıracaktır. Keten kumaş nemi absorbe edebilir ve sonra tekrar hızla verir. Mendil yapısı nedeniyle keten kumaş, nemli veya ıslak olma hissi vermeden önce ağırlığının 1 / 5’ini emebilir. Başka bir deyişle – sizin keten gömlek çok terlemeyi emecek ve su hiç yüzünüze yıpranmayacak gibi görünüyor – su, keten yüzeydeki su birikintisi kadar hızlı bir şekilde buharlaştıkça. Böylece, su emilir ve çabucak buharlaştırılır. Sonuç olarak, keten elbiseniz mükemmel bir soğutma sistemi gibi davranıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın