Kaşmir Spot Kumaş

Naylon kumaş diğer tüm kumaşların arasında tercih edilir, çünkü gerçekten güçlüdür ve esneme kabiliyeti güçlüdür. Naylon kumaşların yüksek elastikiyeti bagaj bagajlarında, cüzdanlarda ve daha pek çok şeyde asal kullanımı sağlar. Buna ek olarak, naylon kumaşlar, özel bir çaba harcamadan temizlenip kurutulduklarından bakımı kolaydır.

Kaşmir Spot Kumaş.
Kaşmir Spot Kumaş.

Kaşmir Spot Kumaş. Naylon Kumaşlar ağırlıkta çok daha sert ve hafif olan en son formlarda ava iledilir. Oldukça dayanıklı olduğu için, naylon kumaş bezi veya diğer uzun ömürlü, aşınmaya ve yıpranmaya karşı dayanıklı hale getirir. Naylon, petrolden ayrılan poliamit olarak adlandırılan polimeridir. Naylon, daha az zamana ve daha az dikkat gerektirdiği için üretimi kolay bir üründür. Gerçekten de, naylon kumaşları ticaret yapmak ve para kazanmak için hoş bir ürün haline getiriyor. Naylon kumaşların gittikçe artan kullanımı ve popülaritesi, ticarette en iyi ürünü üretti.

Dayanıklılık, emilim, yalıtım, konfeksiyon kumaş gibi özelliklere sahip olması diğer tekstil ürünlerinden daha iyi suya dayanır. Bitki kökünden elde edilir, en iyi kenevir kumaşı İtalya’da üretilir. Konforlu iş elbiseleri, ev dekorasyon, kenevir kumaşları için mükemmel bir seçim olarak hareket eden giyim, perde, döşemelik, döşeme, yatak örtüleri, masa örtüleri, çarşaflar, bulaşık bezleri, tuval vb. Ürünlerin imalatında da kullanılır.

Jüt Kumaş

Güçlü ve dayanıklı kumaş arasında yer alan jüt kumaş ideal olarak yaşlanmaya bağlı olarak ambalaj için çanta veya torbalar olarak kullanılmaktadır. Jüt kumaş moda kıyafetler, ev eşyaları ve moda aksesuarları için çok öğedir birlikte en büyük ikinci jüt mal üreticisi olan jüt kumunun en büyük ekici maddesidir.

Kaşmir Spot Kumaş.Jüt kumaşının en önemli kullanımı, halı, muşamba, kordon ve iplikler imal etmektir. Otomatik koltukların iç yaylarını örtmek için bazen dokuma kumaşı olarak kullanılır. Bazen moda giysileri, halılar, yumuşak bagajlar için kullanılan moda aksesuarları olarak kullanılır.

 

Kaşmir Spot Kumaş.
Kaşmir Spot Kumaş.

Terlemeyi vücuttan uzaklaştıracak şekilde, yün kumaşı kolaylıkla buruşmaz ve kir aşınmasına ve yıpranmaya karşı dayanıklıdır. Ateşin üzerine koyulduğunda yanmamakta kaliteye sahiptir, sadece yanar. Keçe yün kumaştan yapılmış piyano çekiçleri için kapaklar olarak kullanılır. Makine ve stereo hoparlörlerdeki kokuları ve gürültüyü etmek için de kullanılır. Yün kumaş on iki bin yıldan fazla kıyafet için kullanılıyorsa, yalnızca koyundan değil, yaygın olarak kullanılan kaşmir kazanlar da keçilerden yapılır.

Kaşmir Spot Kumaş. Yünlü kumaş, sıcak gibi farklı özelliklerle donatılmıştır, kırışıklıklara, yıpranmaya ve yıpranmaya karşı dirençlidir, nemi de emen hafif ve dayanıklıdır. Battaniyelerde ve halılarda büyük oranda kullanılmıştır, bugün neredeyse her gardırop yünlü kumaştan yapılmış bir giysi içermektedir.

Deri Kumaş

Hem sıcak hem de soğuk durumda konforlu, deri kumaş çevre sıcaklığından etkilenmez. Dokunmatik ve rahat bir klasik lüks eklemek deri kumaş yumuşak, elastik ve sağlam. Deri kumaş kuruluğu kaybetmeden su buharı emme ve esnetildiğinde özgün şekle sahip olma kalitesiyle kutsanmıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın