Kaşmir Kumaş Satın Alanlar

Toptan kumaş alanlar. Kaşmir kumaşın özellikleri nelerdir? Kaşmir kumaş yazın giyilir mi? Kaşmir kumaş sağlıklı mı? Kaşmirin metresi ne kadar?

Yüksek kaliteli malzeme kaşmir hakkında birçok bilgi

KAŞMİR YÜNÜ – İNCELİKLE PUANLANAN DOĞAL MALZEME

Parça Kaşmir, çok ince lifleri nedeniyle en kaliteli yün türlerinden biri olarak bilinir ve bu nedenle asil bir yün olarak kabul edilir. 3000 yıldan fazla bir süredir insanlar, giysi yapmak için ısınma yünü kullanıyor.

KARIŞIK KUMAŞ SATIN ALANLAR… 0536 336 43 43

Atlas kumaş satın alanlar,saten kumaş satın alanlar,yorganlık kumaş satın alanlar,güneşlik kumaş satın alanlar,saten kumaş satın alanlar,kaşmir kumaş satın alanlar,lastikotin kumaş satın alanlar,tartan kumaş satın alanlar,gabardin kumaş satın alanlar,bleyzer kumaş satın alanlar,kaşe kumaş satın alanlar,şayak kumaş satın alanlar,diril kumaş satın alanlar,bluejeans kumaş satın alanlar,alpaka kumaş satın alanlar,tafta kumaş satın alanlar,organze kumaş satın alanlar,tergal kumaş satın alanlar,cuha kumaş satın alanlar,pazen kumaş satın alanlar,branda bezi kumaş satın alanlar,poplin kumaş satın alanlar,basma kumaş satın alanlar,tülbent kumaş satın alanlar,kaputbezi kumaş satın alanlar,mermerşahi kumaş satın alanlar,patiska kumaş satın alanlar,

KEŞMİR’İN KÖKENİ

Parça Kaşmir yünü, çoğunlukla Orta Asya’da bulunan kaşmir keçilerinin astarından elde edilir. Bu hayvanların astarı, habitatları nedeniyle özellikle iyidir. Bu incelik, ısının tek tek lifler arasında son derece iyi depolanmasını sağlar.

KAŞMİR YÜNÜNÜN KALİTE ÖZELLİKLERİ

Gerçek parti kaşmir yünü, kaşmir keçilerinden elde edilir ve orijinal haliyle beyazdır. Kahverengi ve siyah kısımları olan kaşmir yünü, İran ve Afgan bölgelerinden gelmektedir. Bunlar, kaliteyi etkileyen boyamadan önce ağartılmalıdır. Ayrıca, yüksek kaliteli kaşmir yünü ile karıştırılmış geri dönüştürülmüş liflerin yanı sıra kaşmir keçileri ve diğer keçi türlerinin melezlenmesi de vardır. Ancak bu kombinasyon, saf kaşmirin orijinal kalitesine ulaşmaz. Orijinal kaşmir ürünleri, kaşmir içeriğinin en az yüzde 85 olması gereken Tekstil Etiketleme Yasası’nın minimum gereksinimlerini karşılamalıdır.

HAM KUMAŞ ALAN YERLER.  0536 336 43 43

KAŞMİR ÜRETİMİ

parça polar kumaş alanlar kumaş alınır parti kumaş satın alanlar parça kumaş alınır ucuz polar kumai spot polar

Keçi başına hayvanın astarından yılda sadece yaklaşık 150 gram yün elde edilebilir. Ya düşen yün toplanır ya da astar dikkatlice taranır. Kaşmir keçi malzemesi daha sonra rengine göre ayrılır ve yıkanır. Bunu, kaba dış kılların, yani kılların ince astardan ayrıldığı sözde sağma takip eder. Örme bir kazak, örneğin, en az 400 gram yün gerektirir. Yüzde yüz kaşmirden yapılan bir model için en az üç keçinin yünü gereklidir. Koyunlardan elde edilen konvansiyonel yeni yün ile ise bir hayvan 15 kazağa kadar yün sağlıyor. Bu, kaşmir yünün neden en değerli ve pahalı doğal liflerden biri olduğunu açıklar.

PENYE KUMAŞ NEREYE SATILIR? 0536 336 43 43

KAŞMİR GİYSİLERE NASIL BAKARIM?

En iyi ihtimalle kaşmir giysileri karanlıkta tutun ve yüksek sıcaklıklardan kaçının. Spot Kaşmir giysilerinizi, kumaş daha sonra şeklini kaybedebileceğinden, bir askıda değil, dikkatlice katlanmış olarak dolaba yerleştirin. Giyildikten sonra kumaş, geniş havalandırma ile önceki yumuşak dokusunu geri kazanır. Gerekirse çamaşır makinenizin yünlü programında özel bir yün deterjanı ile maksimum 30 derecede tersten yıkayınız. Stok Kaşmir düz kurutursanız şeklini koruyacaktır. Lütfen her zaman etiketteki bakım talimatlarına uyun.

KAŞMİR YÜNÜNÜN ÖZELLİKLERİ

Değerli kaşmirin şu avantajları vardır:

• İnceliği sayesinde kaşmir yünü çok yumuşaktır.

• Yüksek elastikiyeti sayesinde kaşmir giysilerin giyilmesi özellikle rahattır.

Kaşe
Kaşe

• İnce lifler sadece keçileri sıcak tutmakla kalmaz: mükemmel ısı yalıtımı, düşük sıcaklıklarda bile rahat ve sıcak kalmanızı sağlar.

• Diğer yün türlerinin aksine kaşmir hafiftir.

KOT KUMAŞ SATIN ALANLAR. 0536 336 43 43

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın