Kaşe

Doğal kaşe elit malzemeler ve doğal aşağı münhasır olarak kabul edilir dan ceket kumaşları ve durum şeye aittir. Bu dokuda yüksek maliyeti nedeniyle hammadde ve teknoloji nadir alındığında anlaşılabilir, ama makul bir soru var: kaşe özellikleri fiyat mı? Bu soruyu cevaplamak için, bu malzemenin özelliklerine sahip olduğunu belirtmek gerekir ki ilk bakışta çelişkili:

Kaşe
Kaşe

Doğal kaşe tiftik Ancak, malzeme ipek ya da diğer lifler içeren bile, flört kurallarına bakım ve açısından çok dayanıklı muamele edilir:

Birçok olduğunu kaşe kumaş düşünme hata yapmak. Hayır, kaşmir – aşağı (astar) dağ keçisi veya soğuk bir kış tüylenme keçi gereksiz, olduktan sonra ne zaman bahar, elle toplanarak taranmi olduğunu. kabartmak kaşe kumaş Başlıca tedarikçileri. Kaşmir ayrıca piyasada (Keşmir ana bölge) görünür. Ama bu aşağı saç kendisi daha kalın ve koyu, kirli, bu yüzden bu tür tüy maliyeti çok daha düşüktür. Yetiştirici Avustralya, Yeni Zelanda ve İskoçya’da götürmekte, diğer yerlerde kaşmir keçi beslemeye çalıştı. kolaylığı ve ısıyı tutma inanılmaz bir yeteneği: – Ama diğer iklim koşulları (keskin karasal iklimin eksikliği soğuk kışlar ve sıcak yazlar ile) değerli astar kalitesini kaybeder.

Eski zamanlarda olduğu gibi toplama ve hammadde işleme, elle hemen yapılan çünkü Pahalı kaşmir da elde edilir – yüksek kaliteli iplik elde edebilirsiniz sadece bu yüzden. Hav, özel tarak taranmış saflaştırılmış ve kaba yün, daha sonra uzunluk ve elyaf kalınlığı ile kriteri ayrılır. Daha yumuşak ipek, yün daha sıcak, kaşmir, “kayma” değil yün gibi cildi tahriş etmez, tiftik

Kaşe
Kaşe

veya tiftik, ve en önemlisi, neden olmaz alerji olarak lifsiz bir bez! Böyle hassas bir malzeme giymek çok pratiktir ve hatta makinede yıkanabilir dayanabilir olması da şaşırtıcı!

Modern işleme ve “mücevher” kullanımında tartışmasız lideri İtalya olarak kabul edilir. Hammadde, renk kaşmir ve ince lifler daha fazla arıtılması için en iyi teknolojiyi Orada geliştirdi. sadece en iyi hammadde ve moda kumaş endüstrisinin engin deneyimini kullanarak, İtalyan üreticilerin açıkça kaşmir triko dünyanın üreticileri arasında bir öncelik pozisyonu vardır.

Benzersiz, doğal elyaf – başka bir kumaş, bir yumuşak, hafif, açık ve kaşmir gibi sıcak hem de olamaz. yün pahalı ya iyi giyimli yün – Birçok olduğunu kaşmir düşünme hata yapmak. Hayır, kaşmir – aşağı (astar) dağ keçisi veya soğuk bir kış tüylenme keçi gereksiz, olduktan sonra ne zaman bahar, elle toplanarak taranmi olduğunu. kabartmak kaşmir.

Ama diğer iklim koşullarında, “keskin karasal iklimin yokluğu soğuk kışlar ve sıcak yazlar ile” Değerli astar kalitesini kaybeder.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın