Kamuflaj

Kamuflaj kumaşı.

Bugün kamuflaj kumaşı popüler ve güvenlik ve askeri yapılar için avcılar, olta balıkçıları, açık meraklıları ve giyim kıyafeti talep, hem de çalışma giyim üstündeki. Kamuflaj kumaş ve giyim onların derhal amacını yerine getirmek için belirli gereksinimleri karşılaması gerekir: Kamuflaj kumaşı renkler ve çevreye karşılık gelen modeline sahiptir.

Kumaş
Kumaş

Kamuflaj kumaş vücudun bulanık kontur oluşturma ve insan hareketleri giysilerini kesmek çekinmeyin, ücretsiz kapsar. Aktif hareketler sırasında konfor Buraya. Kumaş kamuflaj bitki örtüsü, tarlalar ve kayaların arka planı görünmez olmak, alanı ile “birleştirme” bir kişi yardımcı olur. Bundan dolayı, maskeleme özellikler açısından önemi.

Bu elbiseleri özel bir kamuflaj kumaşı birinci sınıf hava şartlarından koruma ve advers etkilerin sunar.

amuflaj kumaşı , silahlı kuvvetlerin ihtiyaçları için tasarlanmış, ama çabuk avcılık, balıkçılık, yürüyüş sevenler tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Bu malzemelerin ana özelliği manzara ile birleştirme sağlayan bir resim, düşman veya oyuna daha az görünür hale gelir. İnsanların ve hayvanların algısı çok farklı olduğundan, avcılık veya askeri faaliyetlerin ihtiyaçlarına uygun evrensel bir koruyucu kumaş satın almak imkansızdır. Yeni teknolojiler çıkması büyük ölçüde kamuflaJ malzemeleri aralığı genişletilmiş ve uygulanan desen kalitesi artar. Firmamız Moskova’da teslim toplu olarak bu ürünlerin teslimatları sunmaktadır.

Kamuflaj Kumaş

İlk defa, benekli kamuflaj kumaş formu Fransa 1939 patentlenmiştir. Ülkemizde ilk kamuflaj desenler 1944 yılında keskin nişancılar, izci ve sabotajcıların ihtiyaçları için teslim edildi. maskeleme devam etmektedir için daha sofistike kumaşlar ara. Yirminci yüzyılda, yeni malzeme geliştirildi – savaşçıların algılanamaz hareketini yapar “Dijital” kamuflaj. Bu pikselin büyük

Kumaş
Kumaş

ölçüde büyütülmüş çizimi benzer bir nokta deseni ile kaplanmış olan bir kumaştır. Bugün özellikle vücudunun hatlarını değiştirerek, hayvanlara bir adam görünmez hale yapabiliyor popüler kamuflaj “Cin” ya da “korku” dur. Kumaş dikili veya sentetik liflerden kırpıntıları bazda üretimi sırasında.

KumaşKamuflaj uzmanları nedeniyle kızılötesi radyasyon dengesiz yansıması bir adamın siluetini kırarak, bir kişinin görünmez sensör gece görüşü yapabilen malzeme üzerinde çalışan ilk yıl değil. Ayrıca çizim malzemesi görev türü, yılın zamanına, peyzaj özelliklerine bağlı olarak seçilir ise belki yakında, dış etkenleri dikkate alarak, renk, desen değiştirebilir doku bukalemunların raflarda görünür. Sen soyut renkli lekeler, yaprak deseni ile dökme malzemesinde satın alabilirsiniz.

Uygulama kamuflaj kumaşları

Farklı yoğunlukta üretilen Kamuflaj kumaşı. ince malzemeden dikilmiş ceket, pantolon, tulumlar, başlık. Kumaş koruyucu model çadırlar, sırt çantaları, ya da galoş yapmak için kullanılır. Günümüzde koruyucu desen mümkün de işler yaz aylarında kullanılmak üzere, demi-sezon ve giysilerin kış versiyonunu üretmek için yapar kumaşların birçok türde, dokunmamış kumaşlar, başvurmuştur. Ancak kamuflaj malzemesi konuşma, genellikle yağışlı havalarda konfor sağlayan, yüz kumaş içerir. Sitemizde bulacaksınız kumaş toplu olarak teslim edilir ve avcılar, balıkçılar, askeri teçhizat öğeleri çeşitli dikmek için kullanılabilir poliüretan emprenye ile.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın