Kadınlar ve Erkekler için Eşofman

Kadınlar ve Erkekler için Eşofman

KUMAŞ SATIN ALAN FİRMALAR. Spor giyim için en iyi kumaş hangisidir?

 Spor giyim her şeyden önce rahat ve konforlu olmalı, hareketi kısıtlamamalıdır. Çok çeşitli spor giyim türleri vardır: dış giyim, eşofman, eşofman ve şort, çocuk spor giyim takımları.

Spor, fiziksel aktiviteyi içerir, bu nedenle spor giyim kumaşları bir takım gereksinimleri karşılamalıdır.

Bu gereksinimler şunları içerir:

– nefes alabilirlik ve higroskopiklik. Giysiler vücudu “yüzdürmemeli”, cildin serbestçe nefes almasına izin vermelidir.

– iyi ısı değişimi. Spor aktiviteleri sırasında iyi havalandırma sağlanmalıdır.

– güvenlik. Kumaş alerjik reaksiyonlara neden olmamalı veya cildi tahriş etmemelidir.

– dayanıklılık ve pratiklik.

Spot kumaş alanlar. Ayrıca, soğuk mevsim için tasarlanan spor giyim kumaşları sıcak ve hafif, su geçirmez ve rüzgar geçirmez olmalıdır.

Pamuk , keten yün    gibi doğal malzemeler gerekli özelliklere sahiptir . Popüler eşofman malzemeleri şunları içerir:

Kumaş satın alan firma. Her biri kendine özgü özelliklere sahip pek çok eşofman kumaşı türü vardır, ancak en popülerlerimizden bazıları şunlardır: 

NASIL ÜRETILIRLER? 

Toptan kumaş alanlar. Eşofman, özellikle spor için giyilen bir şey yaratmak için sentetik naylon kumaşların birleştirildiği 60’ların ‘uzay çağı’ aşamasından doğdu. Bu giysi egzersiz için giyilmek üzere tasarlandığından, kullanılan kumaşlar çeşitli özellikleri ve özellikleri için seçilir. Her eşofman kumaşı kendi tarzında üretilir ve farklı yüzey dokusu, tutuş ve ağırlıkta olacaktır. Lifler, değişen dokular, yapılar ve şeffaflık seviyeleri oluşturmak için farklı şekilde dokunacaktır. Sentetik kumaşlar kimyasal işlemler kullanılarak oluşturulurken, doğal kumaşlar tamamen doğal iplikler kullanılarak yapılır. 

Tipik olarak, eşofman yapmak için kullanılan kumaşlar, egzersiz sırasında özgürce hareket etmenizi sağlayan harika bir esneme sağladığı için örülür. Örneğin Jersey, Scuba ve şardonlu iki iplik onları ideal eşofman malzemeleri yapan cömert bir verime sahip örme tekstillerdir. Fırçalanmış bir yüzeye veya yumuşacık bir yığına sahip olan malzemeler, yığının ısınan havayı tutması bakımından mükemmel ısı yalıtkanlarıdır. 

EŞOFMAN MALZEMESININ AMAÇLARI

Parti kumaş alanlar. Eşofman kumaşları elbette ağırlıklı olarak eşofman yapımında kullanılıyor, ancak aynı zamanda elbise, elbise, takım elbise ve perdeler için de iyi astar kumaşlarıdır. 

ÖZELLIKLER  TOP KUMAŞ ALANLAR.

Kumaş alan firmalar. Eşofman kumaşı söz konusu olduğunda çok farklı seçenekler olduğu için bunlarla ilişkili birçok özellik de vardır. İşte favorilerimizden sadece birkaçı: 

Esnek – Scuba gibi kumaşlar yerleşik 4 yönlü esnemeye sahiptir, oysa örneğin kadife, farklı yapılar nedeniyle atkıda daha güçlü bir esnemeye sahiptir. Bununla birlikte, tüm bu materyaller, egzersiz sırasında vücudunuzla cömert bir şekilde hareket eder. 

Yalıtım – kısa tüylü veya tüylü yüzey dokusuna sahip eşofman kumaşları, ısıyı korumaya ve vücudu sıcak tutmaya yardımcı olur. Sağlam yapı ve sıkı, düz dokuma 

Nem Emme – insanların eşofman malzemesinden istedikleri temel özellik, teri vücuttan uzaklaştırabilmesidir. 

Nefes alabilir – bir eşofmanın hem sıcak hem de nefes alabilir olması önemlidir, böylece egzersiz sırasında aşırı ısınmazsınız. Örgü benzeri bir yapıya sahip örme kumaşlar, havanın içeri girmesini ve vücudu serinletmesini sağlar. 

EŞOFMAN KUMAŞININ AVANTAJLARI

Kumaş alan firma. Bu klasik kıyafet günlük modanın bir parçası haline geldiğinden, çeşitli eşofman kumaşlarının pek çok avantajı var. Ezilmiş kadife bir eşofman daha çok bir stil ifadesidir, oysa vintage geri döngülü jarse daha geleneksel bir eşofman için klasik bir görünüme ve hisse sahiptir. Sıcak, nefes alabilen ve rahatlatıcı eşofman malzemesi üzerine baskı, kendi atletik veya ev kıyafetlerinizi yapmak için mükemmel bir seçimdir. 

KUMAŞ ALAN FİRMALAR

En iyi eşofman kumaşı hangisi,Eşofman Altı kumaşları,İki iplik eşofman KUMAŞI,Eşofman kumaş çeşitleri isimleri,Kumaş Eşofman Altı,Dalgıç Kumaş Eşofman,Adidas eşofman kumaşları,Kumaş fırsatı aerobin kumaş,ikiiplik eşofman kumaşı,üçiplik eşofman kumaşı,polar eşofman kumaşı,dalgıç eşofman kumaşı,ucuz eşofman kumaşı,parti eşofman kumaşı,parça eşofman kumaşı,kilo ile eşofman kumaşı,kiloyla eşofman kumaşları, eşofman kumaşı satan yerler, eşofman kamaş satan yerler, eşofmanlık kumaşlar, eşofmanlık kumaş,

Spor giyim için Supplex elde veya çamaşır makinesinde 20-30 dereceyi aşmayan bir sıcaklıkta yıkanmalıdır. Ağartma maddeleri kullanamazsınız, renkli veya beyaz çamaşırlar için özel jeller kullanmak daha iyidir. Sadece elle sıkmak gerekir ve hafif bir sıkmadan sonra suyu tahliye edin.

Kumaş satın alan yerler nemli kısımdan hafif ısıtılmış bir ütüyle ütüleyebilirsiniz.

Spor giyim için doğru streç kumaş bedenleri nasıl seçilir?

Elastik kumaşlar gerilebilir ipliklerden oluşur ve uzunluk veya genişlik boyunca bir yönde esneyen mono-elastik ve her yöne esneyen bi-elastiktir.

Spor giyim için kumaşların esnekliği %30-50’dir.

TOP KUMAŞ ALANLAR.

Kumaş satın alan firmalar. Spor giysiler hareketi engellememelidir, bu nedenle spor kıyafetleri dikmek için kumaş boyutunu seçerken doğru ölçüleri almalı ve dikiş paylarını dikkate almalısınız.

Elastik bir kumaş üzerine dikerken, dikiş yeri kumaşın hareketini takip etmeli ve esnekliğini sınırlamamalıdır. Dikişte bulunan iplik miktarı ne kadar fazla olursa, dikişin esnekliği o kadar yüksek olur, bu nedenle elastik kumaşlardan spor kıyafetleri dikerken takviyeli ipliklerin kullanılması tavsiye edilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın