İstanbul Kumaş Alanlar

Endüstriyel kumaş genellikle fiberglas, karbon ve aramid elyafları gibi insan yapımı elyaflardan yapılmış bir kumaştır. Özellikle belirli bir uygulamayı karşılamak için yapılan genişlik, ağırlık ve konstrüksiyonu kapsar.

stok kumaş alanlar
stok kumaş alanlar

İstanbul Kumaş Alanlar.  Endüstriyel kumaş dekoratif amaçlı kullanılır. Endüstriyel kumaş vb sepet öncelikle örneğin süzme, deniz ve dinlence ürünleri, izolasyon, elektronik, ticari ve inşaat ve koruyucu giysiler için kullanılan temel örgüye, yani düz, leno, saten, farklı kalınlıklarda ve yapıların dokunmaktadır

Fiberglas kumaş

Fibrglas genellikle son derece ince cam liflerden oluşan ve genellikle kumaş, iplik, izolatörler ve yapısal nesneler gibi farklı ürünlerin üretiminde kullanılan bir maddedir.

Filtre Kumaş

Bir filtre kumaşının işlevselliği ve ömrü iyi bilinmektedir. Bununla birlikte, yüksek sıcaklık ve kimyasal direnç nedeniyle bir filtre kumaşı bilinmektedir.

Karbon Kumaş

İstanbul Kumaş Alanlar
İstanbul Kumaş Alanlar

İstanbul Kumaş Alanlar. Karbon kumaş genellikle Fren balataları, Uçak iç mekanları, Rüzgar türbinleri bıçakları, Alet takımları, Birincil ve ikincil yapılar, Yarış kaskları vb. Gibi farklı uygulamalarda kullanılır. Havacılık uygulamalarında yaygın olarak kullanılan karbon kumaşı, uçaklarda maksimum derecede sağlamlık sağlar.

Zarifçe yaratılmış bir karbon kumaşı, hafifliği ve yüksekliği nedeniyle iyi bilinir. Bir karbon kumaş aynı zamanda Ateşe Dayanıklı, Boyutlu olarak kararlı, Hafif, Yüksek mukavemetli vb. Gibi farklı özellik türleri ile karakterize edilir.

Vinil Kumaş

İstanbul Kumaş Alanlar. Çok sayıda vinil kumaşın saten ve spot dirençli olduğu gözlemlenmiştir. Vinil kumaş genellikle morötesi stabilize pigmentler ile oluşturulur ve vinil kumaş ile ilgili bir uygulamanın güneş ışığına doğrudan maruz kalması durumunda bu bölüm çok önemlidir.

Düz Kumaş

Düz kumaşlar, ayıklıkları ve uzun ömürlü dayanıklılığıyla ünlüdür. Düz kumaştan yapılmış giyimler, bugün mevcut en etkileyici ve seçkin giysiler olarak adlandırılabilir. Farklı çeşitte düz kumaş çeşitleriyle seçim sonsuzdur. Düz kumaşlar, dayanıklılığı ve maliyet etkinliği açısından da iyi bilinir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın