Hastalığı Tedavi Etmek İçin Tasarlanmış Giyilebilir Ürünler

Kronik Ağrı ve Hastalığı Tedavi Etmek İçin Tasarlanmış Giyilebilir Ürünler.

Kumaş Alanlar. Bu günlerden kaçınmak imkansız yenilikçi ve gelişmekte olan giyilebilir teknolojiyle ilgili haberler her yerde. Fitbit, Apple Watch ve diğer bileğe takılan cihazlar, fitness ve tüketici giyilebilir cihazları için en iyi rakipler olmaya devam ediyor, ancak “görünmez” ve “tekstil teknolojisine” geçiş bu alanda bile etkisini göstermeye başlıyor (bu Playertek koşum takımına göz  atın ) hatta ile akıllı tekstil ticarileştirilmesi mücadelesi.

Kumaş satın alanlar.

Bu mücadele ağırlıklı olarak tüketici giyilebilir cihazlarının kitlesel olarak benimsenmesiyle ilgili gibi görünse de, tıbbi giyilebilir ürünlerin çoğu, temel malzeme seçimi olarak hem akıllı hem de normal tekstilleri benimseme konusunda hızlı davrandı. Tıbbi Giysilergenellikle belirli bir ihtiyaç için tasarlanmıştır ve tarihsel olarak teşhis amaçlarından veri toplamaya ve belirli tedaviye kadar herhangi bir nedenle tasarlanmıştır.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİNİ SATIN ALIYORUM.0536 336 43 43

Kumaş Alanlar. Bununla birlikte, kronik ağrı veya hastalık için giyilebilir bir cihaz tasarlamak daha zorlu bir iştir. Bu giyilebilir cihazların çok yönlü ve amaç olarak karmaşık olması gerekir, ancak göze batmayan ve takması ve kullanması basit olmalıdır. Kronik rahatsızlıklardan muzdarip birçok insan ilaca güveniyor ve opioid kriziyle birlikte ağrı yönetimine daha güvenli ve bağımlılık yapmayan alternatifler çok önemli.

Kronik ağrıyı hafifleten tıbbi giysiler tasarlarken dikkate alınması gereken bazı öneriler:

Tedavi etmek ve izlemek için tasarım.  Çoğu için ilham çevrenizden gelir; Siz veya sevdiğiniz biri kronik ağrıdan kişisel olarak etkileniyorsanız, çaresizce yardım etmek için elinizden gelen her şeyi yapmak isteyeceksiniz. Bu ağrının yoğun olaydan daha fazla etkilemesi muhtemeldir – daha önce de belirtildiği gibi, piyasada opioidlere alternatif tedavilere ve ayrıca etkili kronik ağrı tedavilerine ihtiyaç vardır.

Stok kumaş alanlar. Bu, belirli vücut bölgelerindeki ağrıyı tedavi etmek için giyilebilir ürünler geliştiren çoğu yenilikçiyi besleyen bir kaynaktır – ancak çok yönlü bir giysi tasarlamanın pazarlanması ve kullanılması daha kolay olacaktır. Örneğin: ağrının bulunduğu yere bağlı olarak gövdedeki farklı ağrı alanlarını tedavi edebilen bir yelek, hem kol hem de bacağı sarabilen bir kumaş bant. Ağrı Giderici, ağrıyı azaltmak için periferik sinir stimülasyonu ile çalışır, ancak yalnızca buzağı kullanımı içindir).

İPLİK – PARÇA KUMAŞ SATIN ALINIR… 0536 336 43 43

Parti kumaş alanlar. Bilerek Kronik ağrının farklı türde  (sınırlı olmamak kaydıyla yanı sıra ortak arıtma teknikleri onlarca ve PEMF ) ayrıca erken tasarım aşamalarında karar verme sürecinde yardım edecek – Farklı ağrı farklı teknoloji ve gerektirebilir için giysi tasarımı ihtiyaçlarını tedavi ile ilgili teknolojiyi barındırın. İpucu: İletken iplik veya mürekkep içeren akıllı tekstil ürünleri tedarik etmek, iç boru veya cep gerekiyorsa giysinin karmaşıklığını azaltabilir.

Sensörlerin en doğru verileri toplamak için uygun şekilde yerleştirildiğinden emin olmak ve gezinmesi kolay bir arayüz geliştirmek,  değişen tedavileri belirlemek için bu verilere güvenenler için nicelleştirilmiş benliği daha erişilebilir hale getirecektir.

Atlas kumaş satın alanlar,saten kumaş satın alanlar,yorganlık kumaş satın alanlar,güneşlik kumaş satın alanlar,saten kumaş satın alanlar,kaşmir kumaş satın alanlar,lastikotin kumaş satın alanlar,tartan kumaş satın alanlar,gabardin kumaş satın alanlar,bleyzer kumaş satın alanlar,kaşe kumaş satın alanlar,şayak kumaş satın alanlar,diril kumaş satın alanlar,bluejeans kumaş satın alanlar,alpaka kumaş satın alanlar,tafta kumaş satın alanlar,organze kumaş satın alanlar,tergal kumaş satın alanlar,cuha kumaş satın alanlar,pazen kumaş satın alanlar,branda bezi kumaş satın alanlar,poplin kumaş satın alanlar,basma kumaş satın alanlar,tülbent kumaş satın alanlar,kaputbezi kumaş satın alanlar,mermerşahi kumaş satın alanlar,patiska kumaş satın alanlar,

Spot kumaş alanlar. Uzun süreli tedavi edin, hemen yardım edin.  Giyilebilir bir teknoloji OEM’i olarak, kronik ağrı bakımına yenilik getiriyorsunuz. Ağrıyı veya hastalığı nihai olarak ortadan kaldırmak amacıyla farklı tedavileri test etmek söz konusu değildir, ancak tedaviyi test ederken hemen tedavi sağladığınızdan emin olun. Bu, giyilebilir güvenilirliğinizi sağlar ve tedavi uzun süreli kullanım gerektiriyorsa kullanmaya devam etmeleri için onlara bir neden verir. Rahatlığı göz önünde bulundurarak tasarım yapmak herhangi bir giyilebilir cihaz için bir önceliktir, ancak çoğu kronik ağrılı giyilebilir cihaz aynı anda birkaç saat giyildiğinden özellikle kronik ağrı alanında.

TOP KUMAŞ – PARÇA KUMAŞ ALINIR… 0536 336 43 43

Kumaş satın alanlar. Kullanıcıyı tekrar kontrol altına alın. Farklı seviyelerde terapi ve tedavi sağlamak, kullanıcıya bazı temel kontrollerin geri verilmesine yardımcı olabilir. Kronik ağrıdan muzdarip insanlar günlük tedavi ve terapilere ihtiyaç duyarlar. Bu giyilebilir teknolojilerin geliştirilmesi, kendi evlerinin rahatlığında yönetim, tedavi, veri toplama ve rehabilitasyon seçenekleri sunar.

Gömlek kumaşı satın alanlar,gömlek kumaşı nereye satılır,gömleklik kumaşlar nereye satarım,gömlek kumaş metre ile alanlar,metrelik kumaş alan yerler,gömlek kumaşı metre fiyatı,metre gömlek kumaş alanlar,metre ile poplin alanlar,kiloluk gömlek kumaşı,kilo ile gömlek kumaşı,kiloluk gömlek kumaş satan,kilo ile gömlek kumaş fiyatı,ucuz gömleklik kumaş,poplin kumaş nereye satarım,poplin kumaş kilo fiyatı,poplin kumaş satan yerler,poplin kumaş alan kişiler,
Gömlek kumaşı satın alanlar,gömlek kumaşı nereye satılır.

( Tıbbi Yelekler yazımız: kumaş parçası alanlar. Bilekten Aşınmış Giyilebilir Ürünler Tıbbi Veriler İçin Neden Çalışmayacak, ayrıca tıbbi giysilerle ilgili bazı değerli tasarım önerileri de içeriyor.)

Parti kumaş satın alanlar.

Giyilebilir tıbbi cihazlar tasarlamak yenilikler gerektirir ve kronik ağrı yönetiminin nişi için tasarım yapmak diğer zorlukları gün ışığına çıkarabilir. Kullanıcıya hem kontrol hem de rahatlık sağlarken, cihazınızı basit ve etkili hale getirmek iki ana hedeftir. Giyilebilir cihazınızı tasarlamaya bugün başlayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın