Ham Kumaş Satın Alanlar Toptan Kumaş Alan

KUMAŞ ALINIR – PARTİ İPLİK SATIN ALININIR – SPOT KUMAŞ – 1A KUMAŞ. 21. yüzyılın başında, hangi kumaşın seçileceği sorusu gündeme bile getirilmedi. Sadece doğal kumaşlar kullanılıyordu, başkalarını nasıl yapacaklarını bilmiyorlardı. Zamanın geçişi ve bilimin gelişmesiyle birlikte, yüzyılın ikinci yarısına gelindiğinde dünya naylon, polyester ve diğerleri gibi sentetik kumaşların keşifleriyle hareketlendi. Ve yarım yüzyıldan fazla bir süredir tekstil endüstrisi bilimsel buluşları aktif olarak kullanıyor. Hem doğal hem de yapay lifleri içeren çeşitli özelliklere sahip çok sayıda yeni kumaş üretilir ve icat edilir.

Parti iplik alanlar. 60’larda naylon süper moda bir yenilikse, ürünleri sıcak kekler gibi koparıldıysa, zamanla pulların doğal kumaşlara doğru eğildiğini gözlemliyoruz. Doğallık bir trend haline geldi ve dokulardaki yapay bileşenler dışlandı. Kimya zararlıdır derler ama doğal olan her şey faydalıdır. Ama bakalım öyle mi? Sadece doğal kumaşları tercih etmeli misiniz?

TOPTAN KUMAŞ ALINIR.

Kumaş Alanlar Kumaş Alan Parça Kumaş Alanlar Stok kumaş Alanlar Parti Kumaş Alanlar Kilo İle Kumaş Kiloyla Kumaş Kiloluk Kumaş Kilo İle Parça Kumaş Al

Doğal kumaşlar, doğal kökenli kumaşları içerir – pamuk, keten, yün, ipek.

Ucuz kumaş. Pamuk belki de en popüler kumaş türüdür. Çok çeşitli pamuklu kumaşlar ve ucuz bir maliyet, onları diğer doğal kumaşlar arasında sağlam bir ilk sıraya yerleştirdi. Yazlık şeyler ince pamuktan dikilir – Tişörtler, elbiseler, pantolonlar, gömlekler, kot, kadife, pazen gibi kalın pamuktan, dört mevsimlik ürünler dikilir. İyi sıcak tutuyorlar. Pamuklu kumaşlar dokunuşa hoş, alerjik olmayan, dayanıklı ve yıkanması ve ütülenmesi kolaydır. Ancak pamuğun da olumsuz bir yanı vardır – giyildiğinde esner, kırışır, dökülür ve şeklini kaybeder, nemi iyi çıkarmaz, kolayca ıslanır ve çok uzun süre kurur. Bu nedenle plaj ve spor giyim üretiminde pamuk asla kullanılmaz.

Parti Keten ikinci en popüler doğal malzemedir. Aşırı sıcakta bile sıcak olmayan tüm malzemelerden tek. Keten sizi aşırı ısınmadan koruyacak ve aynı zamanda biraz serinletici olacaktır. İyi yapılmış keten dayanıklıdır ve hoş bir dokuya sahiptir. Ancak önemli dezavantajlar da var – keten sargısının dokunarak ne kadar iyi olduğunu anlamak zor ve beş dakika içinde keten bluzunuz yünden daha kötü “ısırmaya” başlayacak. Ayrıca keten çok kırışıyor ve çok ütüleniyor. Keten giysileri ütülemek için hafif nemli durumda olmalıdır.

Kiloyla kumaş satan yerler. Doğal kumaşlar arasında yün üçüncü sırada yer almaktadır. Soğuk havalarda kesinlikle vazgeçilmezdir, vücut ısısını korur, donmamıza izin vermez, ısınma etkisini kaybetmeden nemi güzelce uzaklaştırır. İyi yünlü kumaş giymek hoştur. Kaşmir yağmurluklar, tüvit ceketler ve yünlü takımlar yarışma dışı kalacak. Doğal yün ile ilgili temel sorun tımardır. Yünlü çamaşırlar yıkanamaz ve ütülenmesi zordur. Seçiminiz buharlı pişirici ve kuru temizlemedir.

TOPTAN İPLİK ALINIR.

Spot ip satın alanlar,parti iplik satın alanlar,hurda iplik satın alanlar,polyester iplik satın alanlar,pamuk iplik satın alanlar,dikiş ipliği satın alanlar,dikiş ipi satın alan,telef ip satın alanlar,telef iplik alanlar,kot ipi satın alanlar,kot dikiş ipliği satın alanlar,iplik satın alan yerler,iplik nereye satarım,parti iplik kimler alır,

Kilo ile İpek en pahalıdır, ancak aynı zamanda en güçlü ve en dayanıklı kumaştır. Ve ipek ürünlerin güzelliğini takdir etmek zordur. İpek çabuk kurur, sıcakta vazgeçilmezdir ve vücuda hoş gelir. Ancak ipek son derece hassastır ve ipek eşyalarınız özel bakım gerektirir.

Tüm doğal kumaşların ortak dezavantajları vardır – çok kırışırlar, dökülmeye ve şiddetli büzülmeye eğilimlidirler. Elbisenizi birkaç yıl üst üste doğal malzemeden yapmak için çok uğraşmanız gerekiyor.

Stok kumaş alanlar. Sentetiklerin sağlığa zararlı olduğu görüşü oldukça yaygın bir görüştür. İçinde biraz gerçek var ama şeytan resmedildiği kadar korkunç değil. Modern suni kumaşlar birçok açıdan doğal olanlardan daha aşağı değildir ve hatta bazılarında onları aşarlar. Suni malzemeler, spor giyim ve açık hava etkinlikleri için giyim üretimi için vazgeçilmezdir. Yumuşak ve sıcak polar ve ince yalıtkan, pratik Polartec, nefes alabilen membran kumaşlar, dayanıklı naylon ve diğerleri.

Parti iplik satın alanlar. Yumuşak ve sıcak akrilik, suni yün olarak adlandırılır ve çok benzer görünür. Kazaklar, kazaklar, eşarplar ve akrilik şapkalar, yünlülerden belirgin şekilde daha hafif ve çok daha ucuzdur.

TOPTAN HAZIR GİYİM ALINIR.

Poliamid kumaşlar çok dayanıklıdır ve şeklini iyi tutar. Bu tür liflerden yapılan kumaşların temizlenmesi, yıkanması ve kurutulması kolaydır, ancak havanın iyi geçmesine izin vermezler, bu nedenle su geçirmez rüzgarlıklar, spor dış giyim, çantalar, sırt çantaları onlardan dikilir.

Polyesterler , karışımlı kumaşların ve bağımsız ürünlerin ana parçasıdır. Tüm spor ve plaj kıyafetleri polyesterden yapılmıştır – elastiktirler, nemi emerler, çabuk kururlar, kolayca yıkanırlar, kırışmazlar ve son derece dayanıklıdırlar.

Stok kumaş alanlar. Doğal zannedilen viskon, doğal ağaç hammaddelerinden yapılan suni bir elyaftır. Viskon higroskopiktir, vücuda hoş gelir, bakımı kolaydır, ancak aynı zamanda bir özelliği vardır – kırışması ve gerilmesi kolaydır. Neredeyse tüm ürün yelpazesi viskozdan yapılmıştır.

Kumaş alan tercihimiz karışımlı kumaşlardır. Sentetik ve doğal lifleri birleştirmek paha biçilmez faydalar sağlar. Kumaşlar dayanıklı hale gelir, kırışmaz, bakımı kolaydır, güçlü ve elastiktir. Karışık kumaşlar için uygulama yelpazesi sonsuzdur. Poliamidli ketenlerin ütülenmesi çok daha kolaydır ve doğal keten özelliklerini kaybetmeden pratik olarak kırışmaz Yün ve elastan yıkama sırasında çekmez ve ürüne yumuşak bir parlaklık verir. Kumaş alanlar. Pamuk ve polyester bir arada, en sevdiğiniz öğeye uzun bir ömür verecek ve orijinal görünümünü koruyacaktır. Ve harmanlanmış kumaşlar, tamamen doğal veya tamamen yapay olanın aksine, boncuklanmaya (soyulmaya) duyarlı değildir. Birbirlerini tamamlar ve geliştirirler. Aynı zamanda, karışık kumaştan yapılmış bir ürün, doğaldan yapılmış benzer bir üründen önemli ölçüde daha ucuz olacaktır.

SPOT İPLİK ALANLAR. Bu nedenle, bu “sentetik” kelimesinden korkmayın. Yapay malzemeler bazen tamamen yeri doldurulamaz – yün bir paltoyla kumaş alanlar yapmayacaksınız ve pamuklu mayolarla havuzda yüzmeyeceksiniz. Hedefimize bağlı olarak, ikisine de ihtiyacımız var. Günlük kullanım için, harmanlanmış veya doğal kumaşlar daha iyidir ve aktif bir eğlence için – sentetikler. Aşırıya kaçmayın, şeylere, neyden yapıldıklarına ve en önemlisi – nedenine ayık bir şekilde bakın.

KİLOYLA KUMAŞ SATAN YERLER. Süveter, balıkçı yaka, iç çamaşırı, sıcak tutan triko, takım elbise, gömlek, mont ve daha fazlası için doğal ve karışımlı kumaşlar seçin. Yağmurluk, ceket, kuş tüyü ceket, spor giyim, ayakkabı ve termal iç çamaşırı satın alırken sentetikleri tercih edin.

TAVSİYE YAZI: ŞİFON KUMAŞ NASIL YIKANIR? ŞİFON NASIL ÜTÜLENİR?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın