Gömleklik Kumaş

OXFORD PAMUK

Bu doku kolayca karakteristik kabartma yapı ile kabul edilmektedir. Bu Oxford gömlek daha az resmi hale getirir. Kraliyet oxford – pürüzsüz bir çeşitlilik vardır.

Poplin

Düzgün pamuk kumaş.Çoğu zaman, gömlek bunun dışında yapmak. yapısı nedeniyle, bu kumaş yıkama dayanıklıdır.

HERINGBON

gömlek kumaşı
gömlek kumaşı

Basitçe, “balıksırtı”. Diğer twilled kumaş gibi, kir yüksek bir yoğunluk ve dayanıklılığa sahiptir. Sert Doğru, böyle temiz bir bez.

jakar

Nedeniyle dokuma kumaşın özelliklerine üç boyutlu bir etki yaratır. Parlak baskılar ile bu malzemenin gömlek kaçınmak en iyisidir böylece Bazen de iddialı görünüyor.

Flanel

Bu yumuşak kumaş pamuk veya yün bazında yapılabilir. Hücre – Ofis basit desenli ince bir sürümünü seçmektir.

Kot

Birçok marka kesilmiş ve resmi klasikleri anımsatan ayrıntıları denim yapılmış bir gömlek, yapmak. Böyle hiçbir göğüs cebi ve düğmeler yerine her zamanki düğmeleri de.

Sen pamuk kumaş gerçekten iyi için bilmeli. Derinin her türlü giyen yaşam yıkama ömrü görsel algılama aşınma iyi kumaşlar. Odak performans, sadece etkilenen madde özelliklerine sayabilir Bu gösterge, ancak malzeme özelliklerinin etkisi yanı sıra, hisse sayısı, ağırlık ve diğer olarak dokunuş özelliklerini kumaşın kalitesini ölçmek için önemli bir parametre olarak bir tek sayısına sahip göstergeleri, uygulama karıştırmaktır. Şu gömlek doğrudan satışları, yüksek kaliteli gömlek, bu algı ince kot oxford kumaş, düşük üretim maliyeti, kaba kumaş dokusu daha yakın yürütülen, düşük dereceli gömlek kumaşı değil, tutarlı ve üst sınıf yaşam tarzı ve ana akım iş kavramı vardır. Bu arada, uygulamaya göre, üst düzey pamuklu kumaşlar

gömlek kumaşı
gömlek kumaşı

ütü içermeyen bitirme teknolojisini kullanmayın. Demir içermeyen bitirme kimyasal işleme ait zararlı kimyasal maddeler bırakarak, pamuklu kumaş cilde dost anlamda mükemmel özelliklerini değiştirme eğilimindedir.

Bireysel gerçekten kumaş sentetik kumaşlar daha yakın hissediyorum elastikiyet ve dokunma cilt dostu pamuk duygusunu kaybetti demir içermeyen bir etkiye sahip olduğu söylenebilir.

Pamuk kumaşlar ve yüksek dereceli yapılmış sentetik kumaşlar, örneğin, karıştırma, belirli oranı gömlek tekstil harmanlanmıştır. İlgili dezavantajları ortadan Bu, emici pamuk kumaş ve kimyasal lif ve ilgili avantajlar, aynı zamanda, mümkün olduğu kadar. En gömlek boya veya renkli zor, rahat kolay deforme ve katlama zor pamuk ve farklı çaplı pamuk, pamuk veya niteliğe saf polyester kaydırılır aşınmaya bu kumaş, kendi sert doku, daha iyisi ile ortaktır. Bu gibi nispeten yüksek elastikiyet yaygın olarak orta ve düşük gömlek ürünlerinde kullanılan. Karışık kumaşlar bazı işlevsel olan bir harmanlanmış, aynı zamanda, özel amaçlı daha yüksek gömlek kullanılır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın