Gömleklik Kumaş Alanlar

Gömleklik kumaş alanlar gömleklik kumaş alan yerler İstanbul da gömleklik kumaş alanlar gömleklik kumaş kim alır GÖMLEKLİK KUMAŞ ALANLAR

Gömlek kumaşı bilgisi 

  % 100 Pamuklu kumaşlar.  Pamuk gömlek kumaşı, yumuşak, emici, kolayca buruşuk kolay, rahat, leke kolay deforme olan veya olma. Renk,Yüksek kaliteli gömlek, en azından pamuk olmalıdır.Gerçekten elbise bilen bir halk olarak biz pamuk kumaş gerçekten iyi yargılamak için biliyorum.Hayat giymek iyi kumaşları Odak. Yıkanmış hayatı,Görsel algı,Derinin her türlü performans gibi özellikleri hissediyorum giyerek.

Gömleklik
Gömleklik

Sadece malzeme özelliklerini etkileyebilir bu göstergede malzeme özelliklerinin etkisi yanı sıra, hisse sayısı,Ağırlık ve diğer göstergeler,kumaş ölçmek için ana parametre olarak saymak Tekİyi ya da kötü uygulama karıştırmaktır.Şu anda yürütülen gömlek doğrudan satış,Birçok Oxford kumaş benimsedik,Bu algılama, ince kot Oxford kumaşa daha yakın olan. Düşük üretim maliyeti,Ham kumaş dokusu,Düşük dereceli astar. Değil maç gömlek kumaşı ve yaşam tarzı ve üst sınıfın ana iş kavramı. Bu arada, uygulamalarına göre pamuklu kumaşlar demir içermeyen bitirme teknolojisini kullanmayın.Demir içermeyen bitirme kimyasal işleme ait.

Pamuk çehresini değiştirmek için malzeme özelliklerinin mükemmel duygusu,zararlı kimyasal maddeler bırakarak iken.Bireysel gerçekten etkisine sahip olduğu söylenebilir demir içermeyen, Elastikiyetini ve pamuk cilt dostu duygu kaybetti Hangi kumaş, kimyasal elyaf kumaş yakın dokunuş hissediyorum.  Karışık kumaşlar. Bu kumaş, pamuk ve belirli bir oranda karıştırılması suretiyle oluşturulan sentetik tekstil. Bu gibi kumaşlar yalnızca emilmez. Pamuk lifi ve ilgili avantajları,Ve mümkün olduğunca kendi dezavantajları kaçınarak.Çoğu sıradan gömlek vardır. Bu kumaşta, onun sert doku, daha iyi boya kolayca deforme ve katlama zor rahat zor pamuk, aşınma ya da. Renk değişimi,Pamuk ve farklı ölçek,Özellikler, saf polyester veya pamuk kaymıştır.Yaygın harmanlanmış kumaşlar kullanılan. Orta ve düşük gömlek ürünleri,Bazı fonksiyonel harmanlanmış

Gömleklik
Gömleklik

Bazıları,nispeten yüksek elastikiyet,Ayrıca özel olarak kullanılan. Daha yüksek gömlek kapı kullanımı.

  % 100Sentetik kumaşlar.

     Bir tekstil lif malzemeden yapılmış olan bir polimer bileşiğinin kullanımıdır. Hepsinin ortak üstünNokta renkli, yumuşak, örtü gibi pürüzsüz ve rahat. Bunların dezavantajı, aşınma elektrik eğilimli kolayca ısı deforme Isı, nem emme, yetersiz havalandırma,. her yapmak için kullanılabilse de giyim, ancak genel seviyesinin Kategoriler patavatsız, yüksek değildir. Gömlek üzerinde, yüzde yüz sentetik dokumalar araçları düşük maliyetli ve düşük dereceli.

Ancak sentetik kumaşlar bazı türleri bazı benzersiz özelliklere sahip,yüksek elastikiyet,Yüksek solunum. Su direnci, yüksek parlaklık, yüksek dayanıklılık gibi, aynı zamanda, örneğin, saf kimyasal elyaf kumaş gömlek özel amaçlar için uygulanabilir parlak kostümleri dans giyim, su geçirmez dış mekan giyim ve diğer ihtiyaçlarını germek gerekir. Keten kumaşları   aristokrasinin Gömlek kumaş, rahat, yumuşak, emici, kolayca kırışık kolay deforme etmek için, leke veya kolayrenk değişikliği ile.Son yıllarda gördüğümüz rağmen üzerinde bir sürü kitap kendisi saf hale getirmek için ellerinden geleni yaptılarBeyaz pamuklu gömlek, ancak bu nedenle hile vermeyin. Herkes gömlek bilmeli giymek için biliyorum gömlek iyi hammaddedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın