Gabardin Kumaş.

Öğretim Analiz: “kumaş yün gabardin olduğu için, dokuma, Bölüm 62 sınıflandırılır nedeniyle, aynı zamanda kesintisiz

Gabardin Kumaş
Gabardin Kumaş

kaplama filmi portre, bu bölüm takım elbise “açıklaması ile uygun olacaktır.

Gabardin Kumaş.

Kamgarn dokuma, sıkı bir şekilde, belirli su geçirmez yün bir tuval kumaşı vardır. Ayrıca gabardin, olarak da bilinir. Böylece yağmurluklar, anoraklar, üniformalar ve sivil giysiler ve benzeri gibi uygundur. Genellikle tuval dokuma, kumaş yüzeyi doğru dimi, ağırlıkça 270-320 g / m2 ait dik çapraz çubukları, yaklaşık 63 ° ‘lik bir açı gösterir. Hafif bir tuval dokuma ile doku, 250-290 g / m2’lik bir ağırlık bahsedilen gabardin bir yüzey. Bir arka saten doku ile kalın doku, bahsedilen arka gabardin saten temiz kalın ince, ağırlıkça 330 ile 380 g / m2. düz ve pürüzsüz bir yüzey, kabartılmış çizgiler yok, ayrıntılı, sert ve güçlü hissetmek gabardin, yumuşak renkler, daha çok düz, renk ve çiçek klibin yanıp vardır. Çözgü yoğunluğu iki atkı yoğunluğu, daha yüksek zincir kuvveti hızlı aşınma. Çizgiler aurora oluşan çünkü arka kısmın sürtünmeyle uzun süreli kullanımının aşın kolayca düzleştirilir. Ham madde olarak pamuk

gabardin kumaş
gabardin kumaş

gabardin pamuk ipliği olarak, dokuma yün gabardin tarzı, atkı ipliği sayımı kablo hattı ve iki çözgü iplikleri modellenmiştir.

1, pamuk dokuma kumaş, dimi yaygın çeşitleri …… gabardin 2, iki tuval dokuma iki daha düşüktür, eğim açısı yaklaşık 60 derece, yoğunluk oranı belirsiz atkı ipliği görebilir, haki dimi hatları biraz daha geniş, daha küçük haki, kumaş kadınlar ve erkekler için giysi her türlü uygun yumuşak bir uyum vardır.

Dimi eğimi daha büyük, yaklaşık 63 derece, ön 2, yaygın çeşitleri saç kurutma kumaşı 2. Alt iki tabaka ‘tarama iki kullanılarak ham …… gabardin kumaş yoğunluğu atkı yoğunluğu yaklaşık iki kat daha büyük olduğu geri parça boyamada içine dokunmuş, eğik eğik doğru bırakılır, ceket, pantolon, mont ve benzeri yok.

Sınıflandırıldığını gabardin kumaş vurduğunda Özetle, gabardin dokuma ziyade gerçekten örme kumaş , Bölüm 62 girdileri kapsamına girmesi gereken, ancak 61.01 başlığa neden “vergi” Açıklayıcı Not ki ve şaşkın madde aynı zamanda bir “gabardin ceket” vardır altında, belirli sıcaklık açıklayabilir misiniz, İngilizce yorumlardır okuyup öğretmen anlattı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın