Evde Kot Nasıl Yıkanır?

Evde Kot Nasıl Yıkanır?

KOTLARI ELLE NASIL DÜZGÜN BIR ŞEKILDE YIKAYABILIRIM?

Kilo ile kot kumaş. Rahat ve çekici denim pantolonlar, görünür yoğunluklarına ve pratikliklerine rağmen, çeşitli işleme türlerine çok iyi yanıt vermiyor. Kotları bir makinede yıkamadan önce, renklerini ve şekillerini koruma açısından en uygun olduğu düşünülen ürünlerin manuel olarak işlenmesi olduğunu düşünmeye değer.

Ucuz kot kumaş. Uygulama, birçok ev hanımının kotları hangi sıcaklıkta yıkayacağını bile bilmediğini, çok kirli giysileri birkaç saat çok sıcak suda bekletmeyi tercih ettiğini gösteriyor. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, böyle agresif bir yaklaşımdan sonra, tamamen kabul edilebilir bir ürün kullanılmış olsa bile renkleri hızla yıkanır.

Spot Kotların dökülme nedenleri ve korunma kuralları Parlak renkte boyanmış herhangi bir ürün dökülmeye eğilimlidir. Ancak bu özellik her zaman tezahür etmez.

 Kot pantolonları işleme ve kullanma kurallarına tabi olarak, bu hoş olmayan fenomenin en aza indirilmesini sağlayabilirsiniz: Şiddetli yağmurdan ıslanan veya su birikintisine düşen kot pantolonlarla dolaşmayın.

Siyah kot Ceket Kombinleri Kadın,Kot pantolon düğün kombini,Siyah kot Ceket.

Parça kot kumaş. Boya onlardan akmaya başlayacak ve bu etki sürekli sürtünmeden dolayı yoğunlaşacaktır. Pantolonunuzu zamanında yıkayıp kurutmazsanız kumaş hafifler ve lekelerle kaplanır. Kot yıkamak için suyun sıcaklığı ne kadar yüksek olursa, dökülme riski de o kadar yüksek olur.

Kotları elde yıkamadan önce, üreticinin bu konudaki tavsiyelerini okumalı ve bunlara kesinlikle uymalısınız. Kotları yüksek kalitede ve güvenli bir şekilde yıkamak için tozları değil, sıvı muadillerini kullanmanız gerekir. Bu ürün elde yıkama için idealdir, yüksek sıcaklık gerektirmez, iz ve plak bırakmaz. Suya renk stabilize edici müstahzarlar eklemek zorunludur. Denim için özel olarak tasarlanmış formülasyonlar vardır.

Topbaşı kot kumaş. Güneş, pamuklu kumaşları aktif olarak beyazlatır ve kot pantolonlar bu doğal liflerden yapılır. Bu nedenle ürünlerin doğrudan güneş ışığı altında kurutulması yasaktır. Tüm bu kuralların önemine rağmen, yıkama işleminin kendisi yanlış organize edilmişse, bunlara sıkı sıkıya bağlı kalmak bile renk kaybını önlemeyecektir.

Giysilerimi rengini korumak için elde nasıl yıkarım?

Stok Kot pantolonun orijinal rengini uzun süre korumak o kadar da zor değil. Onlara sadece yüksek kaliteli ve düzenli yıkama sağlamanız gerekir. Aşağıdaki faktörler dikkate alınarak yapılmalıdır:

S

Özellikle ağır kirleri olan ürünleri yıkamadan önce ıslatılmalıdır. Uygun bir bileşim hazırlamak için bir profil jeli veya çamaşır sabunu en uygunudur. Tozun bu aşamada zaten terk edilmesi gerekecek, çünkü düğmeler ve perçinler parlaklığını kaybediyor. Islatma süresi bir saati geçmemelidir.

İpucu: Evde sadece toz varsa, doğrudan kumaşın üzerine serpmek kesinlikle yasaktır. Ürünlerin renk kaybetmesini ve lekelenmesini önlemek için öncelikle ürünün sıvı içinde tamamen çözülmesi gerekir. Su sıcaklığı 30-40 °C’yi geçmemelidir. 1a kot kuımaş. Pantolon etiketinde başka parametreler belirtilirse, büyük olasılıkla pamuk değildir ve burada standart kurallar geçerli değildir. Kotları düzleştirilmiş bir biçimde ıslatmak ve yıkamak en iyisidir. Bu nedenle, manipülasyonları gerçekleştirmek için bir lavabo değil, banyo kullanmanız gerekir.

Kumaş parçalarının birbirine sürtünmesi yasaktır.

Ucuz denim kumaş satan firmalar,denim satan firmalar,1a kot satan firmalar,ucuz kot firmaları,ucuz denim firmaları,kot kumaş alan firmalar,kot kumaş alan firma,parti kot alan firmalar,denim kumaş alan firmlar,kumaş f,rmları nerede,likralı kumaş alan firmlar,likralı kot alan firmalar,parça kumaş alan firmalar,
Ucuz denim kumaş satan firmalar,denim satan firmalar,1a kot satan.

Kilo ile kot kumaş.  Yumuşak bir fırça almanız ve sorunlu alanları manuel olarak tedavi etmeniz gerekir. İşleme yanlış taraftan başlar.

Likralı kot kumaş.  Bu durumda, ürünün kendisine değil, çalışma aletine ek deterjan (örneğin sabun) uygulanmalıdır. Ardından, pantolonu ön tarafa çeviriyoruz ve aynı manipülasyonları tekrarlıyoruz, ancak üçü çok yoğun değil.

Fırçayı ipliklerin yönü boyunca hareket ettirmeniz gerekir, ardından liflerin rengi ve dokusu zarar görmez ve kir kolayca çıkar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın