En İyi Pantolon Kumaşı Hangisi? KUMAŞ ALINIR

En İyi Pantolon Kumaşı Hangisi?

Kumaş alanlar Pantolonunuz için nasıl bir kumaş seçeceğinizden emin değil misiniz? Hangi amaçla ve ne kadar kıyafete ihtiyacınız olduğunu düşünün. Buna dayanarak bir karar verin. Gelişmelere rağmen, hem günlük giyimde hem de özel günlerde erkek takım elbise dikimlerinde doğal kumaşlar tercih ediliyor.

Kumaş Parçası Satın Alanlar. Gerçekten kaliteli bir takım elbise ihtiyacı olanlar için doğal takım elbise kumaşı (yün, ipek, tiftik, keten, kaşmir) tercih etmenizi öneririz. Veya % 10’u geçmeyen sentetik elyaf içeriği ile. Yapay malzemeler giysiye daha fazla esneklik ve dayanıklılık katacaktır.

Kaç Metre Kumaş Almak Gerekir? Yapay malzemelerin avantajları : Kırışmazlar, bakımı kolaydır, hafiftirler ve daha zengin renklere sahiptirler. Yüksek kaliteli sentetikler küçülmez veya şekil değiştirmez.

PANTOLON İÇİN KUMAŞ ÇEŞİTLERİ

Pantolon için ne tür kumaşlar, isimleri ve fotoğrafları ile bu blokta tanışacaksınız.

Yün tüvit

Hafifçe dolgunlaştığı için ince yapılı ve uzun boylu insanlar için daha uygundur. Kırışıklıklar kumaşta kalır. Yeni kumaş, ürün doğru şekilde ütülenmezse hızla kaybolan bir parlaklık ile ayırt edilir. Giysi dikerken ve daha fazla özen gösterirken bu noktaya dikkat etmeniz gerekir. Pim izlerini önlemek için pantolonlar bir astar kullanılarak buğulanmalıdır. Malzemenin yüzeyi dokulu, orta perdeliktir. Kumaş kıvrımları iyi tutar.

Faydaları:

✓yumuşaklığı ve esnekliği korur;

✓yarı sezon kıyafetleri için kullanılabilir;

✓su itici özelliklere sahiptir;

✓ısıyı iyi tutar.

Yün tüvitin örgüsü çoğunlukla dimidir ve çapraz bir desen elde edilir. Renk efektlerini elde etmek için, lifler özel bir şekilde işlenir ve bükülür, aşağıdaki iplik türleri elde edilir: melanj, moulinasyonlu, renkli düğümlü.

Yapay gabardin

Hafif ve yumuşak bir kumaştır. İpliklerin dimi dokuma sonucu elde edilir. Hacim eklemez, ancak kıvrımlar korunmayabilir. Pim ve kıvrım izleri buharla iyice temizlenebilir. Kanvasın esnemesini önlemek için ütüden sonra kumaşa dinlenmesi için zaman vermeniz gerekir. Astar isteğe bağlıdır.

Yün gabardin

Kumaş, sıkıca iç içe geçmiş iplikler nedeniyle kaba bir dokuya sahiptir. Kıvrımları tutar ve iyi şekillendirir. Genellikle erkek kışlık pantolon dikerken kullanılır, sıcak tutma özelliği yüksektir. Görsel olarak biraz dolgun. Ütülemeye tolerans göstermez, istenmeyen parlaklık kazanabilir. Kıvrımları veya kıvrımları çıkarmak için sıcak buhar kullanılabilir.

Yün krep

Malzemenin yüzeyi grenli. İşaretler:

✓kıvrımları mükemmel tutar;

✓kendini perdeye ödünç verir;

✓ortalama bir şekil stabilitesine sahiptir;

✓astar tavsiye edilir.

Keten takım elbise kumaşı

Bu malzemeden yapılmış pantolonlar hafif ve rahattır. Kendilerini perdeye iyi ödünç verirler, ancak biraz dolgundurlar. Kat kötü tutulur ve hızla buruşur. Pim izleri buharla çıkarılır. Kumaş dökülmeye eğilimlidir, kesimler dikilmeden önce işlenmelidir.

Keten kumaşın faydaları:

Çevre dostu;

✓yüksek termal iletkenlik;

✓karmaşık bakım gerektirmez;

✓elektrikli değil.

Yün jarse, pamuklu jarse

Ana avantaj, iyi perdelik ve doğal bileşimdir. Dikiş yaparken, kumaşın gerilmesini önlemek için orta dikişleri bantla güçlendirmek önemlidir. Kıvrımlar tutulmaz. Bu kumaştan yapılan pantolonlar giyildiğinde kırışıyor. Astar sadece diz bölgesine monte edilir.

Pamuklu dimi, kot, poplin

Bunlar pamuklu kumaşların temsilcileridir. Hacim ekleyebilir, şekli kötü tutabilir, kıvrımları koruyabilirler. Perdelik kolaylığı için orta olarak derecelendirilmiştir.

BİZDEN FİYAT ALMADAN KUMAŞ SATMAYINIZ… 0536 336 43 43

Viskon kumaş alan

Her tarz pantolon dikmek için uygundur. Malzeme hassastır. Bir dizi avantajı vardır:

yüksek boyutsal kararlılık;

Kolay bakım;

✓yumuşaklık;

✓birkaç yıkamadan sonra bile orijinal rengin korunması;

✓pilelerde iyi örtü.

Viskon, daha fazla yoğunluk için genellikle ipek veya polyester ile birleştirilir.

Kadife Kumaş Satın Alanlar

Erkek Pantolon Fit,pantolon cepleri,erkek pantolon kumaşı alanlar,poliviskon kumal satın alanlar,erkek pantolon kumaş alımı yapanlar, Erkek pantolon çeşitleri nelerdir,Erkek kot pantolon nasıl olmalı,Chino pantolon erkek ne demek,Likralı kot pantolon ne demek,Kanvas Pantolon erkek,Rahat Kesim Erkek Pantolon,Erkek Pantolon Kot,Erkek Pantolon Modelleri,Likralı Keten Pantolon Erkek,Erkek Kumaş Pantolon,Salaş Pantolon Modelleri Erkek,

Dıştan kadifeye benzer. Hassas bakım gerektirir. Kir ağırsa, makinede hassas bir yıkamada yıkayabilirsiniz. Diğer durumlarda kuru temizleme tercih edilir. Yüksek elastikiyette farklılık gösterir. Neredeyse deforme olmaz ve küçülmez.

İpek Kumaş Alanlar

Pürüzsüz, parlak bir yüzeye sahip çok hafif ve narin kumaş. Kompozisyon hem doğal hem de yapay iplikler içerir. Genellikle ipek, viskon ile birleştirilir. Bu kumaştan yapılan takımlar hafiftir, yaz sıcağında giymek hoştur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın