Doğru Kürk Manto Nasıl Seçilir?

Doğru kürk manto nasıl seçilir?

Birçok kadın sıcak ve güzel bir vizon ceket hayal eder, ancak onu satın almak oldukça zordur. Ve bu bir fiyat meselesi bile değil, daha ziyade kış için gerçekten yüksek kaliteli bir kürk kıyafeti seçmenin zorluğu.

Yurtdışında bir vizon ceket satın almak daha iyidir.  Bu mümkün değilse, markalı bir şirket salonuna veya bir kürk mağazasına gitmek en iyisidir. Tabii ki, fiyatlar alışveriş merkezlerinden daha yüksek ve marketlerden çok daha yüksek, ancak kürk her zaman daha iyidir ve bir kürk manto sizi çok daha uzun süre götürür. Kaliteli bir kürk manto seçmek için, tesviye edebileceğiniz kriterleri bulmanız gerekir.

Işıkta parlamalı

Parti kumaş alanlar. Vizon kesinlikle ışıkta parlayacak – yeterli kalitesinin ilk işareti. Küçük parça kumaş alanlara dayanır ve aralarında hareket eden hava hacim kazanır. Elinizi kürkün üzerinde gezdirin, başlangıç ​​pozisyonuna ne kadar çabuk döndüğünü görün. Vizonun parlak, elastik olmalı ve çok sıkı tuttuğunuzdan emin olun.

Derhal astarın altındaki derinin arkasına yakından bakın. İç kısmı elastik, yumuşak, çatlaksız, tüm dikişler mevcut, bu da bu kürk mantoyu güvenle satın alabileceğiniz anlamına geliyor. Yukarıdaki işaretlere sahip olmayan ürünlerden kaçının, büyük olasılıkla bu durumda dikişler basitçe yapıştırılır, uzun süre böyle bir vizon taşıyamazsınız.

Kürk manto mu, kısa kürk manto mu?

Kilo ile kumaş parçası alanlar. Bir kürk manto veya kısa bir kürk manto seçerken, fiyatı kısa bir kürk manto maliyetini aşsa da, daha rahat ve çok yönlü olduğu için ilkinde durmak daha iyidir. Uzun bir kürk manto altında ne istersen giyebilirsin ve kısaltılmış versiyonu altında kıyafetlerin uzun süre seçilmesi gerekecek.

Kilo ile parça kumaş. Vizon kürk mantoların maliyetini farklı şekillerde etkileyen çok sayıda rengi vardır. Bugün en pahalısı siyah kürk mantolar ve kürk mantoya kadife etkisi veren mor renk tonu olan bir varyant olarak kabul edilir. Bununla birlikte, bahar indirimi için imrenilen ürüne giderseniz, daha az parayla kolayca yeni bir ürün alabilirsiniz.

Ve eğer satıştaysa?

Ucuz kumaş. Satışta bir kürk manto satın alırken çok dikkatli olunmalıdır: boyalı dağ sıçanı kürkü genellikle bir vizon için verilir. Bir dağ sıçanının kürkünün dikenli olduğunu unutmayın. Elinizi “yığına karşı” üzerinde gezdirin – vizon tüyleri kırışmaz. Her şey yolundaysa ve gerçekten yüksek kaliteli bir vizon bulduysanız, satıcı size dikişleri kontrol etme fırsatı verecek ve sertifikayı göstermekten mutluluk duyacaktır.

TAVSİYE YAZI: ŞİFON BLUZ NASIL ÜTÜLENİR?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın