Denim Kumaş Nasıldır?

Denim Kumaş Nasıldır?

Kumaş Alan Firmalar. Yeni kot pantolonların malzeme bileşimini her zaman ilk bakışta göremezsiniz. Etikete bir bakış bilgi sağlayabilir. Ancak buradaki bilgiler çok farklı ve her zaman bilgilendirici değil. En iyi test kavramadır. Bir kot kumaş tutuşta ne kadar ağır ve sıkı görünürse, orijinaline o kadar yaklaşır. Jeanler oldukça yumuşak ve hafif görünüyorsa, karışık bir kumaş olduğu varsayılabilir. Tipik yapının olmaması, pantolonun kot pantolon gibi kesilmesine ve ilk bakışta öyle görünmesine rağmen, mutlaka gerçek bir denim kumaş olmadığını gösteriyor.

Polyester kotlarda da modern

Ucuz Kot Kumaşı. Üretimdeki birçok denim kumaşa uzun zamandır bir miktar polyester eklenmiştir. Bu karışım, polyester oranının yaklaşık yüzde 20’yi geçmemesi koşuluyla kabul edilebilir aşınma özelliklerine yol açar. Kot parçası alanlar. O zaman “denim” biraz daha hafiftir ama yine de çok dayanıklı ve bakımı kolaydır. Dezavantajı ise, boyanmış polyester esasen rengini koruduğu için yıkamaların bireyselliğidir.

KUMAŞ SATIN ALMAK BENİM İŞİM… 0536 336 43 43

Kumaş parçası alan firmalar,kot kumaş alan firma,denim kumaş alan firmalar,spot kumaş alan firmalar,stok kumaş alan firmalar,parti kumaş alan firmalar,iplik alan firmalar,parti iplik alan firmalar,stok iplik alan firmalar,kumaş alımı yapan firma,kumaş satın alan firmalar,kumaş satan firmalar,kumaş alan firma adresleri,kumaş alanların telefonları.
Kumaş parçası alan firmalar,kot kumaş alan firma,denim kumaş alan.

DENİMDEN NE DİKEBİLİRSİN?

Parti kot alanlar. Bir kot pantolon dışında mı? Sonsuza kadar! Malzemenin kalınlığına bağlı olarak denim elbiseler, bluzlar, çantalar veya puflar için uygundur (birkaç örnek, ancak birkaç örnek). Hayal gücünün sınırı yoktur ve kumaş kesinlikle zamansızdır ve her yaşa ve cinsiyete uygundur. Denimin uzun ömürlü olması, onu özellikle “ileri dönüşüm” projeleri için uygun kılar; Bu yüzden kumaş artıklarını ve yıpranmış kot kıyafetlerinizi atmayın. Bu arada, denim görünümlü hafif giysiler için parti kumaş alanlar özellikle çok uygundur .  Ancak bu gerçek bir kot değildir.

YARARLI İŞLEME İPUÇLARI

HAZIRLIK: Önceden yıkanmamış koyu kotu kesmek istemeden önce, malzemenin tüm uzunluğu boyunca yaklaşık %2-3 oranında büzülebileceğini unutmamalısınız. Desen parçalarınızı yerleştirirken, bahçe eşyalarınızın taneciklerine çok dikkat etmelisiniz, aksi takdirde bitmiş giysiniz kolayca bükülebilir.

Ucuz Kot Kumaş. KESME: Ağır ve sağlam kaliteler için kalıp parçalarını yapıştırmak biraz daha karmaşıktır. Ağırlıkları takıp kotu güçlü terzi makası ile kesmenizi öneririz.

DİKİŞ: Kot dikmek için özel Denim iğneleri kullanacağız. Bunlar özellikle sertleştirilmiştir ve kırılmazlar. En uygun dikiş uzunluğu 2,5 mm olan pamuk veya polyester iplik en iyisidir.

TİPİK KOT ÇİFT DİKİŞ : İNCE DİKİŞ: KUMAŞ ALAN FİRMALAR

1 A KOT KUMAŞ. Bunu yapmanın en iyi yolu, yırtılmaya karşı çok dayanıklı ilik veya hardal rengi veya altın tonlu dekoratif dikiş ipliği kullanmaktır. İşte böyle çalışır:

Kumaşları sağ taraflarını birleştirin ve istenen dikiş payı ile birlikte dikin.

Open end kot kumaş alanlar, Open end iplik alanlar, Open end iplik satın alan, Open end parça kot alan, Open end kot parçası alanlar,Open end kot alan, Open end kot alanlar, Open end denim alan, Open end denim kumaş alanlar,Open end ne demek,Open end KUMAŞ Fiyatları,Open End İplik FİYATLARI,Open-end ve ring iplik farkı,Open end makinesi,Openent kumaş özellikleri,Openet kumaş özellikleri,ring spun denim jeans,
Open end kot kumaş alanlar, Open end iplik alanlar, Open end iplik.

Her iki dikiş payını bir tarafa ütüleyin ve aşağıdaki dikiş payını 3 ila 6 mm kısaltın.

Alt dikişi kaplayacak şekilde üst dikiş payını katlayın.

Şimdi dikiş payını kumaşın sağ tarafından gevşek kenar boyunca kapitone edin (dikiş mesafesi seçilen dikiş payı genişliğine göre değişir).

Tipik kot görünümü için, yan yana iki görünür dikiş çizgisi olacak ve kot dikişi bitmiş olacak şekilde dikişin yanına dar bir şekilde üst dikiş yapabilirsiniz.

DENİM İÇİN YIKAMA VE BAKIM

KUMAŞ ALAN FİRMALAR.  Elastan sayesinde vücut şeklinizi almak için kot pantolon giyerek kendinizi küvete soktuğunuz günler geride kaldı. Ancak en sevdiğiniz kot pantolondan bir parçanın uzun süre elinizde kalmasını sağlamak için kot pantolonunuzu her giydiğinizde yıkamamalısınız.  Bu, yeni favori pantolonunuzun aşırı derecede küçülmesine veya akmasına neden olabilir.

 Ayrıca, geleneksel ağır hizmet deterjanları kullanmayın ve hafif deterjanlar veya renkli deterjanlar kullanmayı tercih edin.  Ağır hizmet deterjanları genellikle kotunuzun rengini hızla uzaklaştıran ağartıcı içerir; Malların sert tutuşunu önlemek ve taşımayı daha rahat hale getirmek için yumuşatıcı ekleyebilirsiniz.

EN SEVDİĞİNİZ KOT PANTOLONUNUZUN BAKIMI İÇİN 3 ALTIN İPUCUMUZ.

İpucu 1: dondurucu! Her yıkamada kotlarınız rengini ve şeklini kaybeder. Bu nedenle, kotları yıkamadan önce mümkün olduğunca uzun süre saklamak için dondurucuya koyun. Bunu doğru okudun! Kotunuz kirli değilse ve biraz huysuzlanmaya başlıyorsa, dondurucuda bir gece geçirmek homurdanmadan sorumlu bakterileri öldürmeye yardımcı olacaktır.

KUMAŞ ALAN FİRMA

İpucu 2: sirke! Özellikle koyu denim kumaşlarda, her yıkamada renk aşırı derecede solduğundan, mümkün olduğunca uzun süre yıkamaktan kaçınmanız çok önemlidir. Kot malzemeniz çamaşır makinesine atılmadan önce yarım saat sirke-su karışımında bekletin, bu da kotun rengini sabitleyecektir.

BU ARADA KUMAŞ TÜRLERİ ALINIR… 0536 336 43 43

Kot firesi,kot firesi alanlar,denim firesi,kot firesi alan kimler,kot firesi nereye satarım,kot firesi kim alıyor,kot firesi nereye satarım,kot firesi alan firmalar,kot firesi satan alan,kot firesi alımı yapan,kot firesi alımı yapanlar,kot firesi satın alan kişiler,denim firesi alan,denim firesi alan yerler,denim firesi alan kişiler,kot firesi alan kişi,kot fire parçası alan,kot fireleri alanlar,kot hurdası alan,kesimden çıkan kot firesi alan,
Kot firesi,kot firesi alanlar,denim firesi,kot firesi alan kimler,kot firesi nereye satarım,kot firesi kim alıyor,kot firesi nereye satarım,kot firesi.

3. İpucu: kurutucu! Biliyorsunuz: Kot pantolonunuz yıkama döngüsünden bir dereceye kadar kurtulduktan sonra, ilk başta süper dardır, bu yüzden kelimenin tam anlamıyla onları sıkıştırmanız gerekir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın