Darpus Atletlik Kumaş Çamaşır Kumaşı Atlet Kumaşı Külot Kumaşı

İç Çamaşır Kumaşı Atlet Kumaşı Külot Kumaşı Satanlar

Kumaş alan. Satın alırken, iç çamaşırın vücuda sıkıca oturması, ancak sıkmaması gerektiği unutulmamalıdır, sadece bu durumda kıyafetlerin altında görünmez olacaktır. KUMAŞ SATIN ALANLAR. Uygun olmayan bir külot veya sutyen sadece figürün orantılarını bozmakla kalmaz, aynı zamanda sağlığınıza da zarar verir.

Penye kumaş satın alanlar. İç çamaşırı üretimi için doğal, suni veya sentetik elyaflara dayalı kumaşlar kullanılır. Onlardan yapılan ürünlerin rahat ve konforlu olması için özelliklerine dikkat etmelisiniz.

Doğal kumaşları daha elastik hale getirmek için, az miktarda Lycra elyafı içerirler – en fazla %5. Bu tür malzemelerden spor veya aerobik için iç çamaşırı, hamile veya emzikli kadınlar için kıyafetler, çocuklar için külot ve tişörtler dikerler.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ DEĞERİNDE ALINIR… 0536 336 43 43

Alerji ve tahrişe neden olmaz. Oturur ve güçlü bir şekilde kırışır. İpek, ipekböceği liflerinden yapılır. Malzeme ince, yumuşak ve havadar, vücuda hoş. Yaz ve kış aylarında vücut ısısını korur. Erkek ve kadın iç giyiminde kullanılır. En sağlıklı iç çamaşır hangisi erkek?

Keten – nemi emer, havanın geçmesine izin verir. Mavi keten popüler olarak kabul edilir. Uzun ömürlü iç giyim için güçlü iplikler. Her türlü hava koşulunda içinde rahattır. Malzeme hassas hassas ciltler için çok pürüzlüdür.

Yün, kadın ve erkek termal iç çamaşırlarının imalatında kullanılır. Ürünleri vücuda hoş hale getirmek için yumuşak lifler kullanırlar. Nefes alabilirler ancak sıcak tutarlar.

Bu lifler doğal hammaddelerden yapılmıştır: Bambu telleri bambu hamurundan yapılır. İnce ve dayanıklıdırlar. Vücuttaki mikropların %70’ini yok edebilen antimikrobiyal ve koku giderici özelliklere sahiptirler. Bu kumaş güvenli ve hipoalerjeniktir.

Viskon, selüloz ve ahşaptan yapılır. Bu tür giysiler, doğal liflerin tüm özelliklerine sahiptir: iyi hava geçirgenliği, nem emilimi. Dokunmak için yumuşak ve hoş. Özellikle erkek iç giyim üretiminde popüler bir malzemedir.

Sentetik Bu tür malzemeler, genellikle rafine edilmiş ürünler olan inorganik maddelerden yapılır:

Stok Polyester, yıkamayı iyi tolere eden ve çabuk kuruyan dayanıklı bir kumaştır. Bununla birlikte, bu tür ürünler esnemez, zayıf emer ve zor lekelenir. Poliamid az bakım gerektirir, dayanıklıdır ve gerilebilir. Nefes alabilir, rahat giyilebilir. Kumaş seçenekleri İç çamaşırı malzemeleri doğal veya kimyasal liflerden yapılabilir. Aşağıdaki kumaş türleri onlardan yapılır.

Batiste en iyi pamuk veya keten liflerinden yapılır. Bu tür şeylerin boyanması kolaydır, genellikle nakışla süslenirler. Giysiler çok ince, hafif ve nefes alabilir. Saten , naylon veya polyester ile pamuk ve suni ipek liflerinin bir karışımıdır. Dışı parlak ve pürüzsüz, içi ise pürüzlüdür. Bu dayanıklı ürünler elit olarak kabul edilir.

Parti kumaş alanlar. Gipür , polyester veya elastan ilavesiyle ipekten yapılmış güzel bir dantelli ketendir. Hafiftir, şeklini iyi tutar, zariftir. Günlük giyildiğinde tahrişe neden olabilir. Mikrofiber polyester ve elastandan yapılmıştır. Kumaşı şeklini mükemmel şekilde tutan çok ince lifler elde edilir. Dayanıklı keten yapmak için mikrofiber kullanılır. Nemi emmez, dışarı iter.

Parti kumaş alan. Modal ve mikromodal, en iyi selüloz liflerinden üretilir. Modifiye edilmiş bir suni ipek elyafıdır. Sık kullanımda bile parlak renkleri uzun süre korur. Lyocell okaliptüs ağacından yapılır. Liflerin örgüsüne bağlı olarak keten, pamuk veya ipek gibi görünür. Doğal ve kimyasal malzemelerin özelliklerini birleştirir: nem ve hava geçirgen, aşınmaya dayanıklı ve dayanıklıdır. Bu maddenin üretimi maliyetlidir ve bu nedenle pahalıdır. Külot kumaşı nedir?

Spot Örme giysiler hafif ve rahattır, hem yaz hem de kış için uygundur. Dayanıklı, özellikle uygun bakımla. Spandex ürünleri günlük kullanım için uygundur. Dokunmak için esnek, yumuşak ve hoşturlar. Keten dikerken, farklı lif türleri sıklıkla kullanılır, böylece kombinasyon halinde birbirlerinin özelliklerini geliştirirler.

Yaygın bir seçenek %80 pamuk ve %20 elastan veya likradır. Bu miktar maddenin esnekliğini artırmak için yeterlidir. Bazen sadece %5-10 oranında gerdirme lifi eklenerek iç çamaşırı üretilir, ancak bu miktar da fark edilir düzeydedir.

İç Çamaşırı Nasıl Yıkanır? İç çamaşırı Hangi kumaştan?

Beyaz pamuklular yüksek ısıda yıkanabilir ve gerektiğinde ağartılabilir. Renkli pamuklu keten, sıradan toz ile 60 derecelik bir sıcaklıkta yıkanır. Çok inceyse, renkli şeyler için özel bir alet kullanın. Batiste giysiler elde 40 derecede yıkanır. Çamaşır suyu kullanma. Saten diğer kumaşlardan ayrı olarak yıkamanız ve son durulamayı yumuşatmak için biraz sirke eklemeniz önerilir. Viskon çamaşırlar 40 dereceye kadar yıkanır, sıkılmaz.

KUMAŞ SATIN ALMAK BİZİM İŞİMİZ… 0536 336 43 43

Güpür ve saten makinede hassas programda yıkanır. Bu tür çamaşırlar için sıvı deterjan kullanılır. Atlas sıkılamaz, sadece suyu silkeleyin ve yatay bir yüzeyde kurumaya bırakın. Yıkandıktan sonra gipür sıkılmaz, temiz havada kuruması için asılır.

Kumaş alan. Elde yıkarken çamaşırlar 10 dakika suda bekletilir ve ardından durulanır. Saten ürünler 40 dereceye kadar, gipür – 30 dereceye kadar yıkanır. Gipürün sadece elde yıkanması önerilir. Elastan, polyamid ve polyester giysiler elde 40 derecede yıkanmaktadır. Bunları pilden ve güneş ısısından uzakta bir ip üzerinde kurutun. Ağartılmamalı veya başka maddelerle yıkanmamalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın