Bluz kumaşı nasıl seçilir? Kumaş Alımı Yapanlar

Bluz Kumaşları Nasıl Olur?

Bluz Modası Nedir? Bluz Kumaşı Nerde Satılır? Bluz için Kumaş Satanlar, bluz nasıl dikilir? Bluz kalıbı,bluz kalıbı nasıl çıkar? Bluz nasıl kesilir? Bu arzu hayatının tüm alanlarını etkiler: kariyer, aile, boş zaman vb. Ama bu sadece makyaj ve saçla ilgili değil. Bu görevdeki ana iş, görünüş, yani kıyafetler tarafından üstlenilir.

Parti kumaş alanlar. Her durumda kendinizi güvende ve rahat hissetmenizi sağlayan benzersiz görüntüler yaratmanıza yardımcı olur. Bu giyim parçalarından biri de günümüzde çeşitleriyle dikkat çeken kadın bluzlarıdır. İnanılmaz derecede kadınsı ve baştan çıkarıcı bir görünüme sahipler, herhangi bir figürle eşleştirilebilirler….

ELDE KALMIŞ KUMAŞ ALINIR. Bluzdan kadın elbisesinin ayrı bir unsuru olarak bahsedersek, görünümü 19. yüzyılın sonlarına kadar uzanır, ancak o zamanlar “yenilik” o kadar moda ve popüler değildi. …

Bluz kumaşı nasıl seçilir?

Malzemeyi seçmek zor değil, sadece ince ve şeffaf kumaşları tercih etmemenizi öneririz, çünkü soğuk mevsimde bluzlar giyilebilir. Ana şey, ürünün sık sık yıkanması gerekeceğinden, yüksek kalitede olması gerektiğidir.

Yaz sıcağında vücudunuza rahatlık getirin. “Nefes alabilen” yapı, higroskopiklik ve hoş dokunsal duyumlar, bu tür tuvaller için tipiktir:

 • ipek ;
 • pamuk ;
 • şifon ;
 • keten ;
 • dantel ;
 • gipür.

Sonbahar ve kış gardırobunu tamamlayacak bluzlar kalın kumaşlardan dikilebilir:

 • mayo ;
 • krep ;
 • viskon ;
 • kadife ;

Bir kumaş satın almadan önce, ürünün amacını belirlemeniz gerekir. Ürün bir iş gardırobunun parçası olursa, şeklini koruyan düz kumaşları tercih etmek daha iyidir.

Hafta sonu bluzları ışıltılı, dantelli ve transparan kumaşlardan yapılabilir. Baskılı ve işlemeli kumaşlar günlük kullanım için idealdir.

Romantik bir randevu için dökümlü kumaşlardan yapılmış modern kesim bir bluz giyin.

Orijinal bluz modelleri

Tasarımcılar, her kadının modaya uygun, çekici, özel ve seksi hissetmesi için yeni stiller yaratır. Podyumda sunulan bluzların kesimini tekrarlamak zor olabilir ancak trendleri takip ederek, detaylara dikkat ederek kendi özgün tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Bluzlar etek, pantolon, şort, kot pantolon, tozluk, tozluk ile giyilebilir. Figüre tam oturan hazır bir model bulmak o kadar kolay değil. Gerçek moda kadınları, tüketim malları olan şeyleri satın almazlar. Bluz, yalnızca kendiniz veya stüdyoda dikerseniz orijinal olacaktır. Sizi moda trendlerini tanımaya davet ediyoruz.

KUMAŞ SATIN ALMAK BİZİM İŞİMİZ.

Bu sezon, modacılar ayrıntılara büyük bir rol verdi:

 • geometrik ve soyut baskı;
 • dantel ekler;

Kumaş alan. Şık ve güzel bir bluz dikmek için stil seçmek veya tasarlamak hiç de zor değil. Gardıropta bu kıyafetlerin birkaç versiyonda sunulması en iyisidir ve daha sonra bunları kolayca birleştirerek her durum için setler oluşturabilirsiniz.

Kumaş hesaplama

Herhangi bir giyside olduğu gibi, tüketimi belirlemek için stil, beden ve kumaş üzerinde bir desen seçme ihtiyacını dikkate almanız gerekir. Bluz kalçaları kaplayacaksa, gelecekteki sahibinin vücudunun bu bölümünde bir santimetre bantla ölçülen hacmi dikkate aldığınızdan emin olun. Kumaşın standart genişliği ve ürünün bedeni 54’ten az olduğunda, standart yöntemle hesaplanana göre tüketim artmayacaktır. Ancak gevşek bir uyum ve önemli artışlar, çekimlerinizi ikiye katlayabilir.

Yazlık kumaş,Poplin Kumaş,Kırışmayan kumaş,Örme Kumaş yazlık mi,Viskon kumaş Nedir,Krinkıl kumaş yazlık mi,Cotton kumaş yazın giyilir mi,Polyester kumaş,Elbiselik Kumaş Pazarı,Yazlık elbise kumaş isimleri,Elbiselik Viskon Kumaş,Pamuklu Kumaş,Polyester kumaş,Abiye elbise kumaşları,Kumaş Modelleri,
Yazlık kumaş,Poplin Kumaş,Kırışmayan kumaş,Örme Kumaş yazlık mi,Viskon kumaş Nedir,Krinkıl kumaş yazlık mi,Cotton kumaş yazın giyilir mi,Polyester kumaş,Elbiselik Kumaş Pazarı,Yazlık elbise kumaş isimleri,Elbiselik Viskon Kumaş,Pamuklu Kumaş,Polyester kumaş,Abiye elbise kumaşları,Kumaş Modelleri,

Hesaplamaya başlayın, gelecekteki bluzun taslağını çizin, ölçüm yapın. Ürünün uzunluğunu, kolların varlığını ve stilini belirleyin. Ne kadar kumaş almanız gerektiğini öğrenmek için standart yöntemi kullanabilirsiniz. Düz bir bluz için ürünün boyunun ve manşonun eklenmesi esas alınır. Sonuç 1.2-1.5 metredir.

Parti kumaş satın alanlar. Ek ve karmaşık unsurlar tüketimi artırabilir. Hesaplarınızdan şüpheleniyorsanız, atölyeye bir bluz veya eskiz fotoğrafı çekin, size tam olarak ne kadar kumaşa ihtiyacınız olduğunu söyleyecekler, o zaman güvenle satın alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın