Baskılı Sandy Kumaş Desenli Sendi

Bir profesyonel gibi kumaş desenlerini nasıl karıştırdığınızı göstermek için bazı örnekler bulmaya oturduğumda , bunun hızlı olacağını düşündüm. Sorun şu ki … Ben kumaş söz konusu olduğunda şekerlemede bir çocuk gibiyim.

Baskılı Sandy Kumaş Desenli Sendi
Baskılı Sandy Kumaş Desenli Sendi

Baskılı Sandy Kumaş Desenli Sendi. Hepsine bakabilirim uzun ve farklı renk ve desenlerle oynayan aşk. Bu yüzden 3 saat sonra nihayet farklı kumaş kombinasyonlarının hepsiyle oynamak çok eğlenceden sonra bu yazı yazmak için oturuyorum.

Okuyuculardan en sık sorduğum soruların bir diğeri, desenlerin nasıl karıştırılacağı. Ve evimizde kullandığımız kumaşlarda çoğunlukla desen kullandığımızdan, oradan başlayalım.

Tabii ki bu ipuçları, mekanınız boyunca da desen uygulanabilir. Öyleyse , kişiliğinizin anlık pop’unu eklemek için alanınız için kumaş seçmenizi sağlayacak bazı kolay ipuçlarına geçelim .

Genellikle bir boşlukta 3 desen kullanmak isterim . Bu ilginç hale getirmek için yeterlidir, ancak çok meşgul görünmeyecek kadar değil. Ancak bu kuralı bozmaktan korkmayın.  Tamamen gitmek istediğiniz görünüme bağlı olacaktır. Bu yazı, size kolaylık sağlamak için bağlı bağlantılar içeriyor. Tam açıklamamı okumak için.

Çoğumuz, annemizin çok iyi olduğu maç-maç görünümüyle ayrılmak için uğraşıyoruz.  Desenlerinizin eşleşmesi gerekmediğini, sadece gitmeleri gerektiğini unutmayın.  Bu demektir ki ortak bazı unsurları olması gerekir.

Baskılı Sandy Kumaş Desenli Sendi
Baskılı Sandy Kumaş Desenli Sendi

Baskılı Sandy Kumaş Desenli Sendi. Büyük baskılar ve desenler, perde panelleri  ve nevresim örtüleri gibi büyük parçalarda en iyi sonucu verir ve küçük ölçekli baskılar ve desenler yastıklar , lamba tonları veya değerler atmak gibi daha küçük öğeler üzerinde en iyi çalışmaya eğilim gösterir . Bunu dikkate alın, fakat biraz kuralları çiğnemekten korkmayın. Üzerinde büyük bir desen bulunan bir atma yastığı için bir emici.

Dedi ki, 3. kalıp seçimi için ölçeği düşünmek isteyeceksiniz. Şimdiye kadar yaptığınız seçimlerden her ikisi de orta ve büyük ölçekli ise, üçüncü tercihiniz için küçük ölçekli bir desen seçmek isteyeceksiniz. Ancak şu ana kadar yaptığınız seçimler ölçekte daha küçükse, büyük ölçekli bir desen seçmek isteyeceksiniz. Bu, seçimlerinizden şu ana kadar başka bir renk çıkarmak için mükemmel bir fırsattır.

Kumaşın çevrimiçi kumaşını satın alırken , her kumaşın ayrıntılarında listelenen desen tekrarını göreceksiniz. Bazı sitelerde, desenin ölçeği hakkında size bir fikir vermek için kumaşın fotoğrafında bir cetvel bile vardır.

Baskılı Sandy Kumaş Desenli Sendi. Kumaşlar için çevrimiçi alışveriş yapmaktan ve genellikle kararlarımı hep birlikte görebilmem için beyin fırtınası yaparken onları gizli bir kuruluna bağlamaktan hoşlanırım. Son seçimlerimi yapmak için yönetim kuruluna gidip hepsini birbirinin yanında görebilirim. Renkler ve dokular ekranınızda biraz kapalı olabileceğinden, çevrimiçi sipariş verirseniz, renk örnekleri sipariş etmenizi öneririm.

Bu yüzden sana sahip olduğum tek örnek bu değil. Hatırlıyor musun, biraz uzaklaştığım ve her türlü kumaş deseniyle oynadığımı söylediğimde? İşte geldiğim favorilerden birkaçı …

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın