Astar Kumaş Satın Alanlar Astarlık Kumaş Kimler Alır?

Kumaş alan. Astar kumaş ne demek? Polyester astar ne demek? Polyester astar kumaş Terletir mi? Kaban astarı ne işe yarar? Şimdi, giyim eşyasının giyildiğinde daha iyi kaymasını ve “bloke” edip birikmemesini sağlamak için astarın kullanıldığı yerde bir takım elbise veya yün ceketin astarlandığını varsayıyorum.

Genel olarak astar kumaşa uygun olmalıdır. Hafif bir kumaşım varsa, hafif bir astar seçerim (aksi takdirde giysinin düşmesi değişir), eğer ağır, hatta pürüzlü bir kumaşım varsa, o zaman muhtemelen sağlam bir astardır.

Hafif astarlar KİLOYLA PARÇA KUMAŞ SATANLAR

Örneğin, astar tafta daha ağır ve daha serttir, satenden yapılmış ağır ancak akıcı palto astarı. Bununla birlikte, nihayetinde, ağır mı yoksa hafif mi olduğunu ve nasıl düştüğünü görmek için yiyeceğe dokunmanız gerekir.

KUMAŞ PARÇASI ALANLAR.

 Yalnızca markalı gıdalarda her zaman aynı şekilde davrandığını varsayabilirim. (Bu yüzden ikincisini yalnızca nakliye departmanından satın alıyorum, diğer yemleri yalnızca dükkandan, dokunabileceğim bir yerden alıyorum.)

O zaman astar malzemeleri farklı stabiliteye sahiptir. Viskon astarlar genellikle saf poli astarlardan biraz daha az aşınmaya dayanıklıdır (ikincisi de kötü olanlara sahiptir …). Dokuma türü de bir fark yaratır, örneğin ceket sateni çok güzel ve kalın ve pürüzsüzdür, ancak maalesef “normal” dokuma astar kadar aşınmaya dayanıklı değildir.

KİLOLUK PARÇA KUMAŞ SATAN YERLER.

Likralı Poplin Astar Kumaş,Likralı Tafetta Astar Kumaş,Likralı Saten Astar Kumaş,Astarlık kumaş isimleri,Pamuklu Astar Kumaşı,Astarlık Kumaş Fiyatları,

Dolayısıyla, bir yemin ne tür bir strese maruz kaldığına da bağlıdır. Kaba bir ceket malzemesi (örneğin sert bir tüvit) doğal olarak astar üzerine hafif bir yünlü kumaştan daha fazla baskı yapar. Metal parçalar veya düğmelerle bir kostüm ceketinin üzerine giyilen dar bir ceket, ince bir vardiya elbisesinin üzerindeki geniş bir A-ceketten daha streslidir.

Ve son olarak, her zaman aynı yerde taşıdığınız ağır çantaların (dizüstü bilgisayar çantası, sırt çantası) yükü. Oh evet, saatler veya diğer mücevherler de bir ceket veya ceket astarını etkili bir şekilde kazıyabilir.

KUMAŞ ALAN.

En sevdiğim yemek Venezia mesela hemen hemen her şeyde kullanıyorum çünkü çok hafif ve ciltte hoş buluyorum. Yine de, kışlık bir palto için daha kalın bir astar kullanmayı ve hatta dar bir palto için belki de bir astar tafta kullanmayı tercih ederim. (Genellikle sert olduğu için hoşlanmıyorum.)

Jakarlı dokuma desenli astarlar da genellikle çok stabildir çünkü birkaç “iplik katmanı” vardır. Ve yine de yavaşça düşüyor. (Ne yazık ki bunu kumaş ticaretine tedarik eden herhangi bir üreticiden haberdar değilim, bunu yalnızca giyimden ve bazen artıkları olan bayilerden biliyorum.)

Ama elbette, en iyi yiyeceğin bile sınırları vardır. İyi tüvitinden yapılmış bir ceket, çok giyilirse her 15 veya 20 yılda bir yeniden beslenmelidir. Bu durumda dış kumaş oldukça tahrip edilemez.:  

KİLO İLE ASTAR KUMAŞLAR.

Daha önce de öğrendiğiniz gibi streç kumaşlar için streç astar kullanılıyor. Bununla birlikte, kesime bağlı olarak, muhtemelen belirli bir açıyla veya daha derin bir kıvrımla kesilmiş streç ceketler için normal bir astar da yeterlidir. Dış kumaş mega elastik değilse ve kesim vücut şekillendirici değilse … Germe astarların da inanılmaz derecede elastik olması gerekmese de.

Spot Saten
Parti Saten.

 Gerçekten elastik şeyler için sözde örme astar kullanırsınız. Bu, jarse benzer şekilde uzanır. (Şahsen buna katlanamasam da, giymeyi son derece rahatsız buluyorum.) Örme elbiselerde veya eteklerde alternatif olarak astar olarak ince ipek bir jarse kullanabilirsiniz.

POLSTER ASTAR KİLO FİYATLARI

 (Alabiliyorsanız … iç çamaşırının çok kaliteli olması iyidir.) Veya tüm kıyafetlerin altına uyan bir slip dikin. Giysinin kesimine bağlı olarak ince pamuklu jarse veya viskon jarse uygun olabilir.

Sonra diğer durum geliyor: astar dış kumaşla eşleşmemeli, aksine onu tamamlamalı veya açıkları telafi etmelidir. Örneğin, ince bir kumaşı sıcak bir cekete dönüştürmek için sıcak bir astar.

KUMAŞ ALAN.

Bir olasılık, “normal” astar malzemesi üzerindeki kapitone astardır. İyi kayma avantajına sahiptir, böylece biraz daha dar kesimler de mümkündür. Ama bazıları ciltlerinde hoşuna gitmiyor.

Veya astar olarak kaba, sıcak kumaşlar: polar, oyuncak ayı, pazen, … ceketin veya ceketin oldukça geniş kesildiğinden ve özellikle kol deliğinin yeterince büyük olduğundan emin olmalısınız.

ASTAR KİLO FİYATLARI.

Kumaş alanlar. Oh evet ve o zaman biraz gevşek bir dış kumaşın ayağa kalkmasına yardımcı olmak için genellikle biraz daha sert bir astar kullanabilirsiniz. Ancak sadece küçük nüanslarda, aksi takdirde dış kumaş ne yazık ki etrafta asılı kalacak ve kabarcıklar atacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın