Abiye Kumaşı

Moda giysiler için alternatif bir tasarım çözümü. Onlar avantajdan çok dezavantajları çok var – Bazı insanlar doğal kıyaslanabilir yapay doku inanıyoruz. Ama bugün, ne zaman tüm beklentilerin ötesinde tasarım fikirleri gücü, doğal daha iyi sentetik kumaşlar şey. Onlar amatör pratik şeyler tarafından takdir edilmektedir kendi esas, bol olması. Sentetik kumaşlar , bunlar pratikte çökmek değil.

Elbise için kumaş

Abiye Kumaşı
Abiye Kumaşı

Dikmek için elbiseler farklı dokular, örgüler, baskılar ve bittikten – Eğer kumaş geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Kendi tarzı ve amacına bağlı olarak, ihtiyaç elbise için kumaş seçin. Klasik kartvizit yoğun bir kumaş ve ölçülü renklerden seçilmelidir. Ama hafif yaz elbise hayal gücüne havalandırma verir!

Pamuk, keten, yün, ipek, saten, viskoz, polyester, jarse, saten, şifon, dantel kumaş: elbiseler için en popüler kumaşlar.

Keten – dokunması hoş ve cilt tahrişine neden olmaz, bu yüzden sık sık cilde nefes yaşama fırsatı verir, dikiş hafif yaz giysileri için kullanılan pürüzsüz, parlak bir yüzey.  Keten ve güneş ışığına maruz kaldığında solmaz. Keten dezavantajları arasında kumaş kolayca kırışık ve hemen uzanır sadece not edilebilir.

Yün – Çok buruşuk değil, nefes alabilen iyi, yumuşak ve esnektir. Yün kumaş dikiş elbiseler ve sıcak giyim için mükemmeldir.

İpek – ipekböceği koza elde edilen kumaş. oldukça dayanıklı ve esnek iken, ipek lifi, kalınlığı yeterince ince ve homojendir. İpek güneş ışığına maruz ve yakabilir. İpek dikiş ışığı için idealdir bluz , elbise , yazlık etek .

Pamuk – Işık sektöründe en çok talep kumaş. Pamuk farklı bitki türlerinden elde edilir ve çoğunlukla selüloz içeren içindir.

Bu pamuklu kumaş ile yüksek mukavemet ve mükemmel bir nemi emer. giysi, tişört, gömlek, yazlık giysiler için idealdir.

Bluzlar kumaş

Genellikle müşteri moda atölyesi özellikle dehşet bluzlar kumaş seçimi için çok uygundur. Başka türlü nasıl olabilir? Bluzlar kumaş – kumaş, havadar akan, ışık, onlar dokunma çok hoş ve onların ışık geçirgenliği kadınlık ve ilginç bir görüntü katar.

Abiye Kumaşı
Abiye Kumaşı

Genellikle Bluz kumaş seçimi seçtiğiniz tarzına bağlıdır. Her zaman sizin gibi bir kumaş, seçilen model için uygun olacaktır. Bu konu tasarımcı başvurmalısınız üzerinde Ama – uzman kumaş size en iyi görüneceğini size bildirecektir ve ne uygundur tasavvur eskiz ile çalışmak.

En popüler bluzlar kumaş: saten, saten, streç saten-kazasında, dantel, deri, dantel, dalgalanma, Georgette, dantel kumaş, Likra, organze, (doğal ve yapay) ipek, tafta .

Kumaşlar özel dikkatli bırakarak ne gerek bluzlar dikkat edin. Çamaşır makinesinde, bir hassas yıkama döngüsü seçme elle ya da daha iyisi ile yıkayın. Su sıcaklığı – en fazla 30 derece. Narin kumaşların, en az örneğin ihtiyaç ütü ve tercihen pamuklu bir bez, ıslak parçası aracılığıyla – ütü gelince, dikkatli olmalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın